Park yatak-ahşap beşik? Hiç bişey bilmemek…

happiness s

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
416
1.012
Merhaba kızlar. 3 ay sonra doğumum var Allah nasip ederse. Artık yavastan alışverişlere başladık. Ancak öncesinde çok araştırmadığım için ben hiç bişey bilmiyorum. Ürünlere zam gelmeden yatak işini çözmek istiyoruz. Park yatak diye birşey ilk kez hayatıma giriyor. Bu yüzden bilenlere danışmak istedim. Ahşap park yataklarda var görüntüleri güzel. Ama ben nasıl bir şey, hangi markayı almalıyım bilmiyorum. Çok kullanışlı memnun olduğunuz bebek yatakları neler? Bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba kızlar. 3 ay sonra doğumum var Allah nasip ederse. Artık yavastan alışverişlere başladık. Ancak öncesinde çok araştırmadığım için ben hiç bişey bilmiyorum. Ürünlere zam gelmeden yatak işini çözmek istiyoruz. Park yatak diye birşey ilk kez hayatıma giriyor. Bu yüzden bilenlere danışmak istedim. Ahşap park yataklarda var görüntüleri güzel. Ama ben nasıl bir şey, hangi markayı almalıyım bilmiyorum. Çok kullanışlı memnun olduğunuz bebek yatakları neler? Bana yardımcı olur musunuz?
Bende kullanıcı değilim fakat bana park yataklar mantikli geliyor. Yatak odasında uyuma zamanları için katlanabilen park yatak almayı düşünüyorum. Biraz daha büyüğünde oyun alanı oluyor yada yolculuk tatil gibi durumlarda yanına alıp getirebiliyosun o kolaylığı var. 2 yaş sonrasi için buyuyebilen besikler var. Serta mobilya gibi. Açık hali 190 a kadar büyüyor. Sağlam kullanilirsa 15 yaşına kadar idare edebilir. Yada 12.
Ahşap park besikler hoş fakat uzun vadede 2. 3. Çocuk düşünmüyorsaniz biraz boşa masraf olur. Park besikler daha kolay toplanıp bi kenara konulabiliyor. Anne yani olandan edin hangi türden alırsan al. Marka bilmiyorum bende araştırma icindeyim

Ben normal park yatak aldım 2 tane, bir de e bebekten reflü yatağı almıştım 2 ay reflü yataklarında yattılar, sonra kaymaya başladıkları için park yataklara geçtik. İlk önce üst kademesinde yattılar, sonra alt kısım için yaylı yatak aldık oraya yatırdık. Kızım benimle yatıyor, oğlum babasıyla odadan odaya geziyor park yatağıyla.

Ahşap olanlar görsel olarak evet güzel ama bence çok paralar dökmeye gerek yok yatağa çünkü zaten 4-5 yaşında yatak değiştireceğiz.

Biz ahşap kademeli beşik aldık
İlk kademe anne yanı en alt kademe montessori gibi yere yakın oluyor ebatını büyük seçtik hem görsel olarak güzel hem de dört yaşına kadar falan kullanır inşallah diye düşündük

X