Pasta dekorasyonu

ayyyyy hepsi muhteşem benimde hayalim pastacılık keşke imkan olsada hep birlikte bir pastahane açabilsek ne müthiş olur severek yapacağımız bir iş olur hemde çok eğlenerek hayal işte hepinizin eline sağlık

denef ilk pastan olduguna inanamiyorum. cok guzel olmus ellerine saglik :))

ayy canim saol seker hamuru baya ugrastirdi masrhmelowdan yapmistm ben fazla iyi olmadi idare edr iste artk hazir almayi dusunuyorumm valla ilk pastamm bakk kaydirigubbakcemile3

denef senin pastanın aynısını görmüştüm biyerde yapmıslardı cok tatlılar

evet canim burda gordum bende pastacı: AŞK KUŞLARI PASTASI.. cok guzel bi blog anlatim fln super fena olmadi iste saoll :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
sekef hamuru alsam kızımın d gunune yapabılrımıyım bende kurabıye

yaparsim canim ya gonderdigim bloga bi goz at guzel seyler var anlatimi da iyi kurabiye var mi hatirlamiyorm ama bi bak sen seker hamuru baya zorluyor hazir alirsan fazla zorlamaz ama beyaz al bi kac renk de gida boyasi al tamamdir :lepi:

hayalim okul bittikten sonra pasta kursuna gitmek en güzel pastaları ve pasta dekorasyonlarını yapıp pastahane açmak o kadar cok istiyorumkii simdılık ewde idare ediyorum :63:

yaptıklarınız çok güzel.bende yeni uğraşmaya başladım şeker hamuru kaplama işine daha kurabiyeleri yapıyorum,pastaya cesaret edemedim.ama en kısa zamanda deniycem.antalyada oturuyorumburda öyle kurs falan yok.okullar kapanınca ankaraya gidicem orda kursa gitmek istiyorum bakalım.

selam bende kursa gitmek istiyorum ve antalyada oturuyorum bı kac kez detalı olmasada arastırma yaptım kurs bulamadım eger hıc yoksa cok uzulcem of cok ıstıyorum bu işle uğraşmayı :78:

merhaba mina 34 cm lik yuvarlak bir keki kaplamak için 250 gr şeker hamuru yeterli olur mu. birde şeker hamurunu kaplamadan önce pastayı krem şantiyle kaplasam nasıl olur

X