Pastam nasıl ?

Tamam o zaman öyle kolaysa sizlerde yapın
20220930_145958.jpg

Pastacı olmayan halimle böyle işler çıkarıyorum bence kendini gelistirmen gereken çok şey var

Değil misin?? Bir ara pasta satmak istiyorum ama izin vermiyorlar demiştin o yüzden ben senin eğitim aldığını dusunmustum
Hayır daha değilim bunlar ilk yaptıklarım sanki ben yılların pastacısıyım da benim yaptıklarımı beğenmiyorlar

Hayır daha değilim bunlar ilk yaptıklarım sanki ben yılların pastacısıyım da benim yaptıklarımı beğenmiyorlar
Begenmeyebilirler buraya attığına göre eleştiriye de açık olman lazım, evde kendiniz için yapabilirsin böyle pastalar ama satmak için uygun değil bence, yani ben evde kendim yapabilecegim bir şeye para vermek istemem o yüzden kendini gelistirmelisin diyorum

Begenmeyebilirler buraya attığına göre eleştiriye de açık olman lazım, evde kendiniz için yapabilirsin böyle pastalar ama satmak için uygun değil bence, yani ben evde kendim yapabilecegim bir şeye para vermek istemem o yüzden kendini gelistirmelisin diyorum
Abim bana diyor ki eskiden yumurta 🍳 yapmayı bile bilmezdin ama şimdi bak neler yapıyorsun 😍ama herkes beğendi de buradakilere niye battı anlamış değilim,buradakiler derken bazılarına

Abim bana diyor ki eskiden yumurta 🍳 yapmayı bile bilmezdin ama şimdi bak neler yapıyorsun 😍ama herkes beğendi de buradakilere niye battı anlamış değilim,buradakiler derken bazılarına
Zevkler ve renkler tartışılmaz, pastayı yaptığın kişi beğensin yeter yani ,herkese her şeyi beğendirmek zorunda değilsin, insanlarda beğenmek zorunda değil 🤷‍♀️ senin evinde yaptığın pasta da buradaki kimseye batmaz sen kötü düşünüyorsun

Sanki bir şaheser ortaya koydun imkansızı başardın da herkes hasetlendi
Gayet evdeki malzemelerle uydurup yapılacak özen gerektirmeyen basit ve demode hiçbir özelliği olmayan bir pasta
Benim zevkime uygun değil ben para verip almam yemem tercih etmem bunun yerine meyve yerim
Beğenmek zorunda mıyız

Sanki bir şaheser ortaya koydun imkansızı başardın da herkes hasetlendi
Gayet evdeki malzemelerle uydurup yapılacak özen gerektirmeyen basit ve demode hiçbir özelliği olmayan bir pasta
Benim zevkime uygun değil ben para verip almam yemem tercih etmem bunun yerine meyve yerim
Beğenmek zorunda mıyız
Birincisi sen kimsin de benim pastayla alay ediyorsun?!evet şaheser benim için sende onu görecek ne göz var ne kalp!evdeki malzemelerle ıydurmuşumsa hadi sen de yap bakayım nasıl yapıyorsan!basit ve demode olan biri varsa o da sensin!iğrenç yorumlarını kendine sakla çünkü o en çok sana yakışır!pardon çok çok özür dilerim senin zevkine uygun yapmadığım için🤣bence sen meyve yeme soğan ye o sana en çok uygun ya da sarımsak pul biber 😂😂😂

X