Pastam nasıl ?

Hiçe saymamıs kötülememis ben hazır materyal kullanmıyorum demiş çikolata topları yapılabilirdi portakal dilimleri çilek muz dilimleri çikolataya batırılır süslene bilirdi tercih belirtmiş siz nasıl olmuş diye sormuşsunuz diye inanılmaz agresifsiniz
İyi hazır materyal kullanmıyorsunuz gidin kendiniz yapın sunun burda insanlar beğensin.ben agresif değilim sizler sürüklüyorsunuz beni o yöne

İyi hazır materyal kullanmıyorsunuz gidin kendiniz yapın sunun burda insanlar beğensin.ben agresif değilim sizler sürüklüyorsunuz beni o yöne
Yav sen pastam nasıl demişsin kadında sana güzel ama ev yapımı olunca ben hazır materyal sevmiyorum demiş ben sana fikir vermişim hani üzerine bunları bunları koyabilirsin diye pastan öğk iğrenç dememiş tepkiye bak Allah aşkına

Askdkfkfkfl gerçekten ne istiyorsunuz ben anlamadım sizi. Hayata olan gerginliğinizi buradan çıkartmak iyi bir fikir değil. Pastam nasıl diye sormuşsunuz arkadaş da fikrini belirtmiş. Ha bence güzel mi güzel ama gerçekten hazır süsler kullanmak demode kaçıyor şimdilerde.

Dayılar ne alaka?!kötü olsa beğenilmez!ya lütfen sizlerle uğraşamam yazmayın
Hayır yazacağız çünkü konu açmışsın sormuşsun. Sen pohpoh bekledin heralde. Mesela duvarına koysaydın pastanın resimlerini o zaman kimsenin söz hakkı olmazdı. Ama sen baya konu açıp sormuşsun.

Hayır yazacağız çünkü konu açmışsın sormuşsun. Sen pohpoh bekledin heralde. Mesela duvarına koysaydın pastanın resimlerini o zaman kimsenin söz hakkı olmazdı. Ama sen baya konu açıp sormuşsun.
O zaman bana da “eleştiriye açık değilsen paylaşma”demeyeceksiniz.yok ben siz gibilerden pohpoh beklemiyorum ne zaman buraya girsem beni sinir krizine sokuyorsunuz ne biçim insanlarsınız ya?!gidin kendinize bakın sizlerin yüzünden insan bir şey paylaşmaz oldu !

O zaman bana da “eleştiriye açık değilsen paylaşma”demeyeceksiniz.yok ben siz gibilerden pohpoh beklemiyorum ne zaman buraya girsem beni sinir krizine sokuyorsunuz ne biçim insanlarsınız ya?!gidin kendinize bakın sizlerin yüzünden insan bir şey paylaşmaz oldu !
Yahu burası birbirimizin egosunu tatmin yeri mi? Paylaşma o zaman sinir krizine giriyorsan.

X