Makyaj Ürünleri pastel makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
metalik seri turkuaz renk göz kalemi severek kullanıyorum zemuszemus zemuszemus
ne gözümü sulandırdı ne de akma yaptı herkese tavsiye ederim
yerimseniben

bende klasik allığını kullanıyorum şeftali rengi çok kalıcı sabahtan akşama kadar dayanıyor bende

Rujunu aldım ben de ilk kez.
01 numaralı olanı gerçekten harika bir nude tona sahip.
Çok güzel, çok sevdim.
Hem de 1 ürünü alana 2. yarı fiyatınaydı. :icecream:

Ruj renkleri güzel ama sürümü, içeriği güzel değil. Beğenmedim. Kalitesiz buldum. :nazar:
2 tane ruj almıştım en son. Duruyorlar öyle bir köşede.

Pastel 60 numara mı 61 numara mı cok hoş sedefli bir ruj vardı;artık üretmiyor sanırım:KK43: Çok güzeldi...

Ben pstel in 24 numaralı rujunu kullanıyorum dudak rengime göre doğal duruyor ve sürümü çok güzel.Şimdiye kadar kullandığım yerli marka rujlarından en iyisi.Ojeleride flormardan çok çok iyi sürünce anlıyorsunuz ama show göz kalemi konusunda memnun kalmadım sürümü kolay ama çok akıyor bende.

rimelini kullanıyorum.bugüne kadar bir çok markayı denememe rağmen hiç birinden memnun kalmadım.pastelin rimeli gerçekten cok farklı eğer kirpikleriniz kısa ve hacimsizse kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim...

Ruju hariç genel olarak beğendiğim bir marka ama rujları nemlendireceği yerde daha da kurutuyor dudaklarım çatlıyor hep.

Bugün 5li farlarına baktım, çok güzel görnüyorlardı. Tekli farları da gayet güzel. Alacağım ikisinden birini. :KK12:

X