Pco lu Olup Kürlerle Hamile Kalan Var Mı?

valla bi tanıdığımız 35 yaşlarında
2 çocuğundan sonra hamile kalamıyodu
miyomu vardı
soğan kürünü yapıp hamile kaldı yneide doğum yaptı
küçük oğluda şuan 4. sınıfa geçti yani
denedikten sonra banada dedi ama ben bi faydasını görmedim

bende pcoluyum bende aŞılattım 2 defa Şuan beklemekteyım ayın 1o nda bellı olucak ınŞallah bu sefer tutmuŞtur

seymacığım benim ablamda almanyada yaşıo oradada bildiğim kadarıyla aktarlar var çünkü onlar devamlı aktardan bişiler alıyolar herşeyde var dıolarr sende daha detaylı bi araştırmaya gir cnm denemkte fayda var bak arkdş denemiş olmuş hapları zannedersem olmaz baksana demleme şeklinde kullanmış tezel arkdşımız hepimize bir an önce o duyguyu yaşatsın rabbim

Ilgin icin tesekkürler canim...
Ben hap yutabiliyorum ama bu tür seyler cok zorluyor beni...
Ne yapalim olmazsa deneriz zaten deneme tahtasina döndüm kaydirigubbakcemile3

bende pcoluyum bende aŞılattım 2 defa Şuan beklemekteyİm ayın 1o nda bellİ olucak İnŞallah bu sefer tutmuŞtur

Canim Rabbim bu sefer sana bebek sahibi olmayi nasip eder insaallah...

Bu sitede bebek isteyen herkesede RABBIM nasip etsin INSAALLAH

öncelikle başınız saağolsun. canım bence sen olobilibaşkabir dr a daha git ne demek netten araştır falan o doktorun görevi bilgi vermesi lazmteşhis de koymamış olabilir demiş hiç durma başka bi dr a git ona göre kullun ilaçları ... olur inş canını sıkma stresten falanda olmamıştır ...

azracığıma katılıyorum tatlım..sen muhakkak bir başka doktora git. hem daha hiç inceleme yapmadan ne o fitil falan ...çok saçma sende başka bişey mi buldu da öyle gitile ihtiyac gördü artı önce bi seni araştırsın eşine nasıl bulaşmış hemn....yok yok sen doktorunu değiştir sana bilgi vermezse daha yolun başındasın tatlım bak bizler neler nler yaşıyoruz doktorlarımız bizlere de saatlerce anlatmıyorlar tabi ama hiç deilse sıkıntımızı uygulamayı anlatıyorlar biz de burada birbirimizle paylaşıp yeni şeyler öğreniyor bilgi sahibi oluyoruzzz....azrama tekrar katılıyorum:)

azracımmmmmm olcak olcak bu kezzz görceksin bakk..hem sen bana söz verdin benim bebişe de bakcan ..kendininkini de aradan çıkartırsın artıkk.hiç bunalım falan takılma kısımmmmm olcak işte bıcırıklarımız...sonra da ağladıklarında hay nerden oldular diye delirme ama:)

allah isteyen tüm kadınları ANNE olmak nasip etsin inşallah . en hayırlı ve doğru zamanda...

kızlar bu aşılama nasıl oluyo anlatırmısın bende tahlil vermeye gttiğimde bi bayan ordydı 7a y tedavi görmüş sona aşılama olmuş ve bebişi kucağındaydı olan arkdşlar bilgi verirlerse sevinirim

azracımmmmmm olcak olcak bu kezzz görceksin bakk..hem sen bana söz verdin benim bebişe de bakcan ..kendininkini de aradan çıkartırsın artıkk.hiç bunalım falan takılma kısımmmmm olcak işte bıcırıklarımız...sonra da ağladıklarında hay nerden oldular diye delirme ama:)

allah isteyen tüm kadınları ANNE olmak nasip etsin inşallah . en hayırlı ve doğru zamanda...

canikim olsun yeterki de bakarım nolcak ama bu ay olsun yaaaaaaaaaaaa aaaaaa dimi. ağlasinlar isterlerse bi taraflarını yırtsınlar bi tane de ben vurcam niye geç geldiniz bizi niye beklettiniz die...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

canikim olsun yeterki de bakarım nolcak ama bu ay olsun yaaaaaaaaaaaa aaaaaa dimi. ağlasinlar isterlerse bi taraflarını yırtsınlar bi tane de ben vurcam niye geç geldiniz bizi niye beklettiniz die...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

azram beee yazdıklarını gülerek eşime de okudum...çok şekersin yaaa...walla sen şu istanbula geldiğinde görüşelim bari sen baya güldürcen beni...kıssımmmm morale de ihtiyacımızz varrrrr:)

gelcekler bak walla ...ben bu ay portakal olan yumurtam çatladı ve döllendi diye düşünüyorum...nasıl böyl bişey düşünüyorum onu da anlamadım..garip beyaz bir akıntı oluyor 2 gündür...bi de her ay ya belim ya kasığım agrır yada göğüslerim şişerdi testlerde negatif çıkardı ..bu kez turp gibiyim olcak işte :) belirti varken negatifti yokken pozitifffff:)

azram beee yazdıklarını gülerek eşime de okudum...çok şekersin yaaa...walla sen şu istanbula geldiğinde görüşelim bari sen baya güldürcen beni...kıssımmmm morale de ihtiyacımızz varrrrr:)

gelcekler bak walla ...ben bu ay portakal olan yumurtam çatladı ve döllendi diye düşünüyorum...nasıl böyl bişey düşünüyorum onu da anlamadım..garip beyaz bir akıntı oluyor 2 gündür...bi de her ay ya belim ya kasığım agrır yada göğüslerim şişerdi testlerde negatif çıkardı ..bu kez turp gibiyim olcak işte :) belirti varken negatifti yokken pozitifffff:)[/QUOT

inş kısss... ist işi yatmazsa

o portakalda çatlamıştr inş.. sarı sarı bebikler çıkar... adetine çk mu dahaaa merk ettm adet belirtilerinde yok bi test yap da görlm şu portakalın halini... mucxxx falla varsada adını portakal koy bari sen koymasanda ben portakal derim ona heheheopuyorumnanaktansositosositosositosositosositososito

kızlar ben biyerde okudum soğan kürü yapıyoruzya soğanı kabuğuyla birlikte kaynatmak lazımmış.eğer bu ay regl olursam bide böyle denicem ben.

gelcekler bak walla ...ben bu ay portakal olan yumurtam çatladı ve döllendi diye düşünüyorum...nasıl böyl bişey düşünüyorum onu da anlamadım..garip beyaz bir akıntı oluyor 2 gündür...bi de her ay ya belim ya kasığım agrır yada göğüslerim şişerdi testlerde negatif çıkardı ..bu kez turp gibiyim olcak işte :) belirti varken negatifti yokken pozitifffff:)[/QUOT

inş kısss... ist işi yatmazsa

o portakalda çatlamıştr inş.. sarı sarı bebikler çıkar... adetine çk mu dahaaa merk ettm adet belirtilerinde yok bi test yap da görlm şu portakalın halini... mucxxx falla varsada adını portakal koy bari sen koymasanda ben portakal derim ona heheheopuyorumnanaktansositosositosositosositosositososito

AZRA MERHABA CANIM ;ne zamandır görüşemiyoruz ya seni bir kaybettim sonra o kadar çok forum gezdim ki nerde kaybettiğimi bulamadım:) canım o portakal şu anda 26mm oldu. en son perşembe günü ölçtürdüm. bakalım bu hafta tekrar gidicem son durum ne olucak bilmiyorum. canım ben de maydonoz suyu içmeye başladım. kisti iltihabı söker atar dediler. bebek varsa onu bile düşürür dediler. o kadar etkili yani . ultrasonda bebek yok portakal hala duruyor olunca ben de içmeye başladım. 3.gün belimde kasıklarımda dehşet bir ağrı..ara ara da kramplar şeklinde giriyor ve o beyaz malum akıntı tüm hızıyla devam ediyor. heralde bu sefer çatladı diye düşünüyorum ama hala regl olmadım...inş olurum da şu koca dev yumurtadan kurtulurum ve salıklı ve normal gelişiminde olacak ideal yumurtam olur. şu anda eşimle de konuştuk zaten ..biz bu bebek meselesini ertelemey karar verdik. yeni evlendiğimiz için bir takım borçlarımız vardı. şimdi çok çok az kaldı . bu borçlar arasında eşimde 3 kere işten ayrıldı. şimdi çok iyi bir yerde maşşalh o nedenle kendimizi toparlamayı bu arada da yapamadığımız tatilimizi seneye baş başa yapmayı düşündük ve bu arada da bebeğimiz için ortamı hazırlayıp önce onun doğmunda hazır olmak üzere düt düt alıp borcsuz bir şekilde onun dünyaya gelmesi için gerekli şartları sağlamaya karar verdik...şimdi ilk plan salıklı yumurtlamamı sağlayacak şekilde tedavimi görmek . o nedenle bebiş ve portakal yeğenin ertelenmiş durumda:)
şimdilik sana kolay gelsin diyorum. banda gelişmeleri haber ver oldu mu ? arkadaş listene ekle de özel de de görüşürüz... bye bye

AZRA MERHABA CANIM ;ne zamandır görüşemiyoruz ya seni bir kaybettim sonra o kadar çok forum gezdim ki nerde kaybettiğimi bulamadım:) canım o portakal şu anda 26mm oldu. en son perşembe günü ölçtürdüm. bakalım bu hafta tekrar gidicem son durum ne olucak bilmiyorum. canım ben de maydonoz suyu içmeye başladım. kisti iltihabı söker atar dediler. bebek varsa onu bile düşürür dediler. o kadar etkili yani . ultrasonda bebek yok portakal hala duruyor olunca ben de içmeye başladım. 3.gün belimde kasıklarımda dehşet bir ağrı..ara ara da kramplar şeklinde giriyor ve o beyaz malum akıntı tüm hızıyla devam ediyor. heralde bu sefer çatladı diye düşünüyorum ama hala regl olmadım...inş olurum da şu koca dev yumurtadan kurtulurum ve salıklı ve normal gelişiminde olacak ideal yumurtam olur. şu anda eşimle de konuştuk zaten ..biz bu bebek meselesini ertelemey karar verdik. yeni evlendiğimiz için bir takım borçlarımız vardı. şimdi çok çok az kaldı . bu borçlar arasında eşimde 3 kere işten ayrıldı. şimdi çok iyi bir yerde maşşalh o nedenle kendimizi toparlamayı bu arada da yapamadığımız tatilimizi seneye baş başa yapmayı düşündük ve bu arada da bebeğimiz için ortamı hazırlayıp önce onun doğmunda hazır olmak üzere düt düt alıp borcsuz bir şekilde onun dünyaya gelmesi için gerekli şartları sağlamaya karar verdik...şimdi ilk plan salıklı yumurtlamamı sağlayacak şekilde tedavimi görmek . o nedenle bebiş ve portakal yeğenin ertelenmiş durumda:)
şimdilik sana kolay gelsin diyorum. banda gelişmeleri haber ver oldu mu ? arkadaş listene ekle de özel de de görüşürüz... bye bye

hayırlısı canım bizde tekrar tedaviye başlama kararı aldık bu yıl tatilimizi de yaptık ilaç kullanıyorum cumadan beri bu arada daha önce gittiğimiz dr bizi yolmuş saolsun yeni öğrendik saf saf para yedirdik ona gbelik olacaksa bile olmaması için birlikteliği yasaklıyomuş çatlatma iğnelerini olmayacak günlerde vuruyormuş bi elime geçirsem yolcam saçını başınııı Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso:eek:klava::eek:klava::eek:klava:. yeni bi dr bulduk bklm önce adetimi düzenleyecek sabret 3 -4 ay olmayabilir falan dedi stres yapma falan konuştu işte. öbür uyanık da beni strese sokup gönderiyodu bu ay kesi bu ay kesin die hala çok sinirliym kadına kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso... nese cnm grşrz yine sende adetini düzende tut tedaviye gitmesen bile devlette bi dr bul adet düzenin bozulmasın en azından tekrar başladığın zaman zorlanmasın.. ok mucux mucuxx öptüm seni yıwrım :jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

hayırlısı canım bizde tekrar tedaviye başlama kararı aldık bu yıl tatilimizi de yaptık ilaç kullanıyorum cumadan beri bu arada daha önce gittiğimiz dr bizi yolmuş saolsun yeni öğrendik saf saf para yedirdik ona gbelik olacaksa bile olmaması için birlikteliği yasaklıyomuş çatlatma iğnelerini olmayacak günlerde vuruyormuş bi elime geçirsem yolcam saçını başınııı Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso:eek:klava::eek:klava::eek:klava:. yeni bi dr bulduk bklm önce adetimi düzenleyecek sabret 3 -4 ay olmayabilir falan dedi stres yapma falan konuştu işte. öbür uyanık da beni strese sokup gönderiyodu bu ay kesi bu ay kesin die hala çok sinirliym kadına kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso... nese cnm grşrz yine sende adetini düzende tut tedaviye gitmesen bile devlette bi dr bul adet düzenin bozulmasın en azından tekrar başladığın zaman zorlanmasın.. ok mucux mucuxx öptüm seni yıwrım :jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

canım merhaba....beni listene ekle olurmu ? biz tedaviye devam edip bebek meselesini erteleme kararı aldık. bakalım önce şu yumoş kendiliğnden oluşmayı başarsın da..benim portakal 26mm oldu hala içimde çatlamadı patlamadı:)
görüşürüzz canımcım

kızlar kilo verin. İnisülin direncinizi ölçtürün ailenizde şeker hastalığı varsa mutlaka yaptırın.

suğan kürünün bugün 5. günündeyim ama tadı çok iğrenç ve kusacak gibi oluyorum her ağzıma aldığımda arkasından ne var ne yok yiyorum ağzımdaki kokusu gitsin diye ne bilim ya iğrençççççççç

bebekler için değer sanırım...

ama ben midemden olucam bu gidişlee

merhaba pcolu bir arkadas daha kabul eder misiniz? bende klomen tedavisi goruyorum. ilk ay yumurta gelismedi' 2. ay hamile kaldim. 8 haftalikken dusuk yaptim. hangisi daha zor inanin bilmiyorum. birinde bekleyip olmamasi digerinde olup kaybetmesi. neyse hepimize kolay gelsin. bu kurleri bir denesem iyi olacak diye dusundum ama hem ilac hem sogan kurunu ayni anda yapabilir miyiz acaba? ters etki yapmasin sonra. bir de bende esime balim diyorum ilk defa soyleyen baska birini gordum deryaberil:) sen bilirsin tabi ama ben gecen yil doktor ilaca baslayalim dediginde kabul etmedigime cok pismanim su an. zaman cabuk geciyo...

meraba bende pco luyum ,doktoruma çekinerek soğan kürünü sordum,seni rahatlatıcaksa önce onu yap sonra tedavine başlayalım dedi,ilaçlara ara verdik bugün 5. günüm soğan kürüne başladım,hepimiz için hayırlısıııı...

X