pco ve soğan kürü hikayeleri

amin yinede arttı dıuyebılmenız ıcın adetinizin 3. gününde yaptıracağınız hormon testlerinde lh/fsh oranının 1 in altında olması gerekiyor 2 nın ustunde cıkarsa mesela dıyleım fsh 6 cıktı lh 14 cıktı oran 2 nin üzerinde bu ileri derece pko oldugunuzun bı gostergesı ama tek başına yeterlı degıl tabıkı ulrason verileri de gerekiyor derecesini belirlemek için
ben daha önce özel hastanede yaptığım testlerin sonuçlarını buldum. fsh 3,55 lh 12,6 buna rağmen dr. lar bana seninkisi önemli değil demişti. hem özel hast. hemde devlet hastanesi. bence bu değerlerde önemli ama esas olan ultrason da gördükleri. şimdi kafam karıştı.

ben daha önce özel hastanede yaptığım testlerin sonuçlarını buldum. fsh 3,55 lh 12,6 buna rağmen dr. lar bana seninkisi önemli değil demişti. hem özel hast. hemde devlet hastanesi. bence bu değerlerde önemli ama esas olan ultrason da gördükleri. şimdi kafam karıştı.
canım oran 2 den fazla yanı onemsız demelerını anlayamadım bende kı fshın dusuk alt sınırda benım fsh 6 cıvarında lh 14 12 arası çıkıo ve bana ılerı derce pkosun dıyolar unv hastanesıne gıt bence

canım oran 2 den fazla yanı onemsız demelerını anlayamadım bende kı fshın dusuk alt sınırda benım fsh 6 cıvarında lh 14 12 arası çıkıo ve bana ılerı derce pkosun dıyolar unv hastanesıne gıt bence
2 ayrı hastane 2 side aynı şeyi söyledi. neyse bu ay adetimden sonra aşılama olacak , tabi adetim zamanında gelirse. ondan sonra bi de başka hastaneye giderim. bakalım onlar ne diyecekler..

selam arkadaşlar bende soğan kürünü uyguluyorum bugün 3.günüm onun haricindebende klomen kullanmak istiyorum ama doktorun vermesimi gerekiyor yoksakendim eczaneden alıyımm

selam arkadaşlar bende soğan kürünü uyguluyorum bugün 3.günüm onun haricindebende klomen kullanmak istiyorum ama doktorun vermesimi gerekiyor yoksakendim eczaneden alıyımm
canım o gidip kafana göre alabileceğin bir ilaç değil. şeker yüklemesi falan yapılıo o ilacı kullanmak için.

Arkadaşlar bende de pco var;( SOĞAN kürünü nasıl uyguluyorsunuz? Bir de TADI nasıl oluyor?

arkadaşlar ben bi yerde okudum soğan kürünün böbrekleri yorduğunu yazıyordu ve bi arkadaş hamile olduğunu anlamayarak içmiş bebeğini düşürmüş tereddütte kaldım bugünde 6.günüm devam etsemmi

arkadaşlar ben bi yerde okudum soğan kürünün böbrekleri yorduğunu yazıyordu ve bi arkadaş hamile olduğunu anlamayarak içmiş bebeğini düşürmüş tereddütte kaldım bugünde 6.günüm devam etsemmi
canım ben bayaaa iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. çünkü ben kullanırken baya akıntı oldu ve birazı kahve rengi lekeydi, birazda koyu sarı. bence devam et.

Arkadaşlar bende de pco var;( SOĞAN kürünü nasıl uyguluyorsunuz? Bir de TADI nasıl oluyor?
tadı pırasa gibi canım. adetten sonra başladım ben sabah akşam 2 kere. 1,5 su bardağı suyu kaynatıyorsun. soğanı kahverengi kabuklarını soyup 4 e bölüp kaynayan suya atıyorsun. 5 dk. kaynatıp ılımaya bırakıyorsun. yarım saat 40 dk. ılısa yeterli. ondan sonra içiyorsun her seferinde taze olarak hazırlıyorsun. ben soğanı ağzıma sürmeyen bir insandım. ama içtim. tek seferde koklamadan iç. bardak bittikten sonrada ağzından nefes al. burnundan alınca mide ni bulandırıyor.

6 aydır bebek istiyoruz olmuyor.nedeni bilinmeyen adet düzensizliğim var.her ay hüsran.bugün agnucaston à başladım.soğan kürünü de deneyeceğim.

hanımlar 1,5 yıl önce tanıştım pco ile. dr. ileri derece değil yumurtlama tembelliği sende ki dedi. bu ay hsg çekildi tüplerimde açık. eşimin tahlilleri normal çıktı. şuan görünen tek sorunumuz pco. kasımda adet olduktan sonra aşılama yapılacakmış. klomen kullanıyorum 1 ay sonrasında ki 3 ay düzenli adet oluyorum sonra tekrar aynı. bu ay soğan kürüne başladım ve daha ilk içtiğim günün ertesi sabah etkisini gördüm. kahverengi lekeler geliyordu sürekli akıntı ile. bugün 8.günüm ve kahve rengi lekeler kesildi. tabi bu arada korunmuyorum. buradan birkaç kişinin yazdıklarını okudum soğan kürü yaptıkları ay hamile kalmışlar. benim sizlerden ricam soğan kürü ile hamile kalanlar ya da pco dan kurtulanlar lütfen hikayelerini burada anlatsınlar. ben ve benim gibiler için umut ışığı olsun. :KK31::KK31::KK31:
Arkadasm bnd knu actm birlikte ii bir bilgi birikimi elde ederz ins destek bekliyorum ... daha cok.kisi daha cok bilgi :KK66:))

merhaba bende pko hastasıyım.tedavi ile hamile kaldım ikizlerim oldu şuan 3 buçuk yaşındalar.geçen ay polip ameliyatı oldum bu ay yine adet olmadım :KK43: çok sinir bozucu. kilo almaya başladım off nediyet yapasım var ne spor nasılolcak bu iş motive edecek birileri lazım ama :) soğan suyu içiyorum ama bi türlü 15 günü tamamlayamadım.allahım nasıl olacak bu iş.karnım davul gibi sanırsın hamile.adet mi olcam off olsam keşke.doktor tarlusal verdi içiyorum belki ondan. geçen hafta
bel ağrısı bir gün boyunca mide bulatısı bir iki günde başağrısı yaşadım ilaçtanmı sadece bi üşütmemi yoksa hamilemiyim kan testine gidemiyorum yani bi türlü müsait olamıyorum idrar testi yaptım ama negatif yani şaştım kaldım off.tarlusal bitsede ne olduğu anlaşılsa arkadaş.

bir çocuğum daha olsun istiyorum 3 ideal.yaş geçmeden de olsa inş. ama kendiğindenoluversin istiyorum tedavi olmadan bunun için zayıflamam lazım kendimi kontrol etmeliyim ama bana destek olcak birisi lazım. bende birilerine deestek olsam ve mutlu sona ulaşsak .arkadaşlar lütfen bana bir cevap yazınn lütfenn.

tadı pırasa gibi canım. adetten sonra başladım ben sabah akşam 2 kere. 1,5 su bardağı suyu kaynatıyorsun. soğanı kahverengi kabuklarını soyup 4 e bölüp kaynayan suya atıyorsun. 5 dk. kaynatıp ılımaya bırakıyorsun. yarım saat 40 dk. ılısa yeterli. ondan sonra içiyorsun her seferinde taze olarak hazırlıyorsun. ben soğanı ağzıma sürmeyen bir insandım. ama içtim. tek seferde koklamadan iç. bardak bittikten sonrada ağzından nefes al. burnundan alınca mide ni bulandırıyor.
merhaba kaçgün içiyorsun soğan kürürnü

X