Pcos femara ile yumurta boyutu

Yumak88

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
631
155
32
Kızlar pcos olup femara ile yumurtalariniz kaç mm büyüyup gebe kaldiniz.ilk kez bu ay 3 tane yumurtam 22 25 27 olmuş.

Kızlar pcos olup femara ile yumurtalariniz kaç mm büyüyup gebe kaldiniz.ilk kez bu ay 3 tane yumurtam 22 25 27 olmuş.
Ay bende böyle bir post açmıştım ama sizinki daha anlaşılır olmuş 😀 Benim bildiğim 18-20 arası büyüyünce çatlıyor yumurta sizinki daha büyük geldi belki ben yanlış da biliyor olabilirim

Araya bayram girdi. Ama benimkiler normalde en fazla 17 mm oldu. Doktorda sasirdi
Bende geç yumurtlayanlardanım :) tarih olarak 18-20 arası yumurtluyorum 21 inde piki görüyorum . Bugün reğlimin 13. Günüydü 11 mm dedi doktor pazartesi tekrar gideceğim bakalım hayırlısı ☺️

Tesekkurler siz hamilemisiniz peki
Bal damlıyor ağzınızdan inşAllah oluruz hep beraber 😀Benim olursa 2. Gebeliğim olucak ama 1,5 senedir olmadı maalesef . Martta başladım doktor kontrolüne, bu ay da ilaca başladım ilk defa beklemedeyim yani :)

Bende geç yumurtlayanlardanım :) tarih olarak 18-20 arası yumurtluyorum 21 inde piki görüyorum . Bugün reğlimin 13. Günüydü 11 mm dedi doktor pazartesi tekrar gideceğim bakalım hayırlısı ☺️
Benimde 14.günde 15 mm olurdu hep anlamadim ne oldu. Doktorum insulex yazmisti pcos direnci kirilsin diye acaba o mu etki etti

Bu süreçte kilo falan verdiyseniz daha çabuk büyümüş olabilir :) hayırlısı olsun inşallah 3unden biri tutar. O civarlarda yumurtayla hamile kalan olmuş burada okumustum
Ay insallah canim 56 kiloyum ben. Hic kilolu olmadim. Tiroid insulın hicbiri yok tek pcos adet duzensizligi baska sorunum yok.

Benimde 14.günde 15 mm olurdu hep anlamadim ne oldu. Doktorum insulex yazmisti pcos direnci kirilsin diye acaba o mu etki etti
Dediğinizi kullanmadım ben hiç doktorunuz sizin için en iyisini bilir :) Ben klomen ve estrofem kullandım . Estrofem rahim duvarının kalınlaşması olursa embriyonun tutunması için verdi

Nerde yaşıyorsunuz
Izmirde yasiyorum. Doktor femara ile gebelik yuzde 20 demisti ilk gittigimde. 1 kere kullandirdi olmayinca gonal f adinda igne vardi onunla hamile kalma sansi yüzde 30larda dedi. Çokta pahali igneler 3 ay kullandim. 11.000 tl ilaclar doktor muayenesi falan gitti ve malesef bir adet yumurtam 16 mm.zar zor oldu. Böyle olunca da doktorum tekrar femaraya baslatti. Gecen aylarda 2 yumurta 16 18 arasi oldu. Ilk kez bu ay 3üde büyüyünce çok umutlandım. Bu arada doktorum bana tup bebek yapalim dedi. Asilama pek bir ise yaramaz cunku esinin spermleri gayet iyi dedi. Ama ben direkt tüp bebege gecmek.istemiorum asilamayida denicem öteki ay olmazsa. Bu arada yasim 32 esiminde 32.

Izmirde yasiyorum. Doktor femara ile gebelik yuzde 20 demisti ilk gittigimde. 1 kere kullandirdi olmayinca gonal f adinda igne vardi onunla hamile kalma sansi yüzde 30larda dedi. Çokta pahali igneler 3 ay kullandim. 11.000 tl ilaclar doktor muayenesi falan gitti ve malesef bir adet yumurtam 16 mm.zar zor oldu. Böyle olunca da doktorum tekrar femaraya baslatti. Gecen aylarda 2 yumurta 16 18 arasi oldu. Ilk kez bu ay 3üde büyüyünce çok umutlandım. Bu arada doktorum bana tup bebek yapalim dedi. Asilama pek bir ise yaramaz cunku esinin spermleri gayet iyi dedi. Ama ben direkt tüp bebege gecmek.istemiorum asilamayida denicem öteki ay olmazsa. Bu arada yasim 32 esiminde 32.
Boy kilo da önemli bide eşinin sperm durumu nasıl adetlerin falan düzenli mi

X