Pcos olup ovulasyon testi sürekli negatif çıkanlar?

mrvee20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
2
2
25
Kızlar pcos olupta ovulasyon testi sürekli negatif çıkan var mı yaklaşık 2 aydır hep silik çizgi çıkıyor hiç pozitif göremedim . Adetlerim ve hormonlarım da düzenlidir . Teste devam etmeli miyim

Kızlar pcos olupta ovulasyon testi sürekli negatif çıkan var mı yaklaşık 2 aydır hep silik çizgi çıkıyor hiç pozitif göremedim . Adetlerim ve hormonlarım da düzenlidir . Teste devam etmeli miyim
Pcos da her ay düzenli yumurtlama olmayabiliyo hergün yapmaya devam et eğer uzun süre yine görmezsen doktora görün canım

Pcos da her ay düzenli yumurtlama olmayabiliyo hergün yapmaya devam et eğer uzun süre yine görmezsen doktora görün canım
İlk defa bu kadar koyu gördüm pozitif sayılır mı renkleri çok yakın

Eklentiler

• IMG_2108.jpeg
    IMG_2108.jpeg
    272,1 KB · Görüntüleme: 87
Mesela ben 33 günde bir adet oluyodum genelde tabi değişiyodu bazen 30 baze 32 bazen 35 gibi adetim bittikten sonra hergün yaptım 23. Gün pik yakaladım
Canım örnegi bu en alttaki gibi t c den koyu olucak yada aynı renk t c den koyuysa yarın yumurtan catlar mesela

Eklentiler

• IMG_20240221_164330.jpg
    IMG_20240221_164330.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 76
İki saat bi şey içme o şekilde yap benim de ilk ay hiç koyu olmadı buna dikkat etmedim diğer ay ettim pcos var ama buldum yumurtalamayı

X