Pcos ve gynopol kullanip hamile kalan varmi yardım?

Zhrygz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
72
27
33
Merhaba arkadaşlar pcosluyum. Çocuk istiyorum düzensiz adet nedeniyle tutmuyor. Doktorum gynopol 60 sase olanindan önerdi. Kullanan varmi? Kullanipta hamile kalan varmi? Yardımcı olurmusunuz lütfen 🙏

Ben kullanıyorum ama tam düzenli kullanamadım reglin 52 günündeyim hala regl olamadım

Ben kullanıyorum ama tam düzenli kullanamadım reglin 52 günündeyim hala regl olamadım
Sizde pcoslu yani.. bana yazdı henüz almadım alacağım suan adetliyim bitince başlarım diye düşündüm her gun mu kullanıyorsun? Acaba bununla birlikte hamile kalan varmi ya😳

Sizde pcoslu yani.. bana yazdı henüz almadım alacağım suan adetliyim bitince başlarım diye düşündüm her gun mu kullanıyorsun? Acaba bununla birlikte hamile kalan varmi ya😳
Evet canım pkos var bendede. Kullanıp hamile kalanları okumuştum burda. Her gün bi şase yi bir bardak suya karıştırıp içiyorum. Şekerli su gibi bi tadı var.

Evet canım pkos var bendede. Kullanıp hamile kalanları okumuştum burda. Her gün bi şase yi bir bardak suya karıştırıp içiyorum. Şekerli su gibi bi tadı var.
Her ay mi kullanıyorsunuz? 60tane zaten 60 gun gider ozaman baya uzun.

Mayısta başladım kullanmaya bir ara kullanamadım şimdi yine düzenli kullanmaya çalışıyorum.
Cnm bise soracağım aldım bende şimdi gynopol yarın başlayacağım. Ama günde 1 mi 2 mi? Doktorum bise demedi. Kutunun üstünde bir adet yazıyor internette bazı yerlerde 2. Sen günde kaç adet ve saat kaç gibi kullandın?

Cnm bise soracağım aldım bende şimdi gynopol yarın başlayacağım. Ama günde 1 mi 2 mi? Doktorum bise demedi. Kutunun üstünde bir adet yazıyor internette bazı yerlerde 2. Sen günde kaç adet ve saat kaç gibi kullandın?
Ben günlük 1 tane kullanıyorum sabahları aç karna. Yani aç tok fark etmiyor sanırım yada günün saati de fark etmiyor diye biliyorum. Ben sabah uyanınca direk içeyim ki unutmayım diye

X