Pcoslu arkadaşlar bakabilir mi

Merhaba canım, tabii ki pcoslulardan da doğal yolla gebe kalanlar vardır. İnsanların birçoğu farkında bile olmuyor. Doktorların spektrum dediği bir olay var kimisi ağır pcos kimisi hafif pcoslu. Benim de ağır pcosum şu an yumurtlama tedavisi görüyorum. Kilo var mı bilmiyorum eğer varsa kilo vermekle işe başlayabilirsin 🙏🏻
Bende de ağır pcos vardı adet olamıyordum doğum kontrolü bıraktıktan 3 ay sonra kimyasal yaşadım ardından adet düzensizliği başladı. İyice araştırdım ve iki ay c life kullandım adetim düzenlendi. Ardından gynopol d vit omega3 magnezyum başladım. 2 ay daha düzenli adetten sonra bir kimyasal yaşadım kasımda. Ve aralıkta sağlıklı gebelik oluştu şuan 5+4 günlğüz bir sıkıntımız yok.

Arkadaşlar merhaba,
Ben bugün size birşey danışıp aynı zamanda birşey öğrenmek istiyorum ben bı buçuk senedir evliyim pcos'luyum ve gebe kalamiyorum.
Adet düzensizliğim de var ve bı sure doğum kontrol hapı içtim o sürede kilo aldım hamile kalmamı daha güçlestirdi ve şuan kilo verme sürecine girdim gebe kalmak için çünkü yumurtam tembelmis dedi doktor benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı doğal yönden hamile kalan var mı onu merak ediyorum
Kilo da aldım o dönen ama hiç vermek için güç bulamadım kendimde. Belki verseydim daha hızlı olurdu da acele etmedi kendimi sıkmadım ve hep inandım

Bende de ağır pcos vardı adet olamıyordum doğum kontrolü bıraktıktan 3 ay sonra kimyasal yaşadım ardından adet düzensizliği başladı. İyice araştırdım ve iki ay c life kullandım adetim düzenlendi. Ardından gynopol d vit omega3 magnezyum başladım. 2 ay daha düzenli adetten sonra bir kimyasal yaşadım kasımda. Ve aralıkta sağlıklı gebelik oluştu şuan 5+4 günlğüz bir sıkıntımız yok.
Merhabalar evet clife ı çok duyuyorum ama bir türlü güvenemiyorum gerçekten. Doğum kontrol haplarını bırakalı da bi 5 yıl olmuştur. Çok sevindim Allah bağışlasın evladınızı🐣💕

Kilo da aldım o dönen ama hiç vermek için güç bulamadım kendimde. Belki verseydim daha hızlı olurdu da acele etmedi kendimi sıkmadım ve hep inandım
Ben şuan çok çabalıyorum kilo veriyorum da birgün hamile kalmayı çok istiyorum

X