PGT - merkez önerisi

Bahçeci’yi tavsiye edebilirim, kendim orada tedavi oluyorum ve artık pgt testini de Bahçeci kendi yapmaya başladı🥰

Biraz deneyimlerinizden ve hastaneden bahsedebilirmisiniz, çünkü benim 4 denemem de başarısız be artık umudum yok 😪😪

Biraz deneyimlerinizden ve hastaneden bahsedebilirmisiniz, çünkü benim 4 denemem de başarısız be artık umudum yok 😪😪
Son tüpbebek denememde bende umutsuz gittim ama birsene arısütü kullandım bide 6 ayda incir kürü kullandım bunların faydası bana oldu doktorlar bana %35 şansım olduğunu söyledi bursadakide hiç anne olamasın dedi %35 şansımı kullandım tahlliler yapıldı rahim filimi çekildi tekrardan benim doktorum beril hanımdı 10 gün yumurta takibi qyapıldı 4 yumurta toplandı ilaclar vitamin yumurta büyütme bide çatlatma iğnesiydi ama yumurta büyütme dozum 225 di sonra 5 güne iki tane embiriyo kaldı genetiğe gitti 10 günde sonuç geldi ikiside orta kalitede sonuç ikiside sağlıklıydı ama transfer yapmadılar beni romatolojiye gönderdiler bi tahlilim yüksekmiş gittim fibromiyalji hastalığım çıktı 4 ay tedavi sonra transfer sonuç pozitif oldu böyle oldu aa bide çikolata kistimde vardı iki tane ona rağmen bu sonuç oldu

Senim adına çok sevindim, açıklaman için de çok teşekkür ederim. Ben ne yaparım bilmiyorum ama çok umutsuzum. Normalde İnternet sitelerine hiç takılmam ama şimdi burada umut arar oldum, dilerim herkes çabasının karşılığını alır.

Senim adına çok sevindim, açıklaman için de çok teşekkür ederim. Ben ne yaparım bilmiyorum ama çok umutsuzum. Normalde İnternet sitelerine hiç takılmam ama şimdi burada umut arar oldum, dilerim herkes çabasının karşılığını alır.
Sağol rica ederim bende aynı senin gibi burda çok aradım bi umut gördüğümde seviniyodum benimde böyle olurmu bitti diyom tmm diyom sonra kendimi topluyordum tekrardan ayağa kalkım yeniden deniyodum pes etmeden rabbim kimsenin emeğini boş çevirmesin ben 17 sene sonra kucağıma aldım dilerim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın özelikle isteyenlerin çabalayanların inşallah birgün sende bu duyguyu tadarsın ama hep dua ederdim rabbim benim duam kabul olmuyosa duaları kabul olanlarn içine kat vede en çok çocuklarda dua isterdim tedaviye gittiğimde

Çok uzun ve yorucu bir yolculuğun olmuş, çok mutlu oldum senin adına. Bu aralar yakın 2 arkadaşım hamile ve onların doğal olarak bebeklerinden bahsetmeleri beni kahrediyor, babam öldüğünde bile böyle bir acı duymamıştım, bu başka bir şey, dışarı çıkıyorum, bakıyorum kedi köpeğin bile yavrusu var, benim yok. Allah benim gibilerin yüzüne baksın, ne yapalım. Teşekkür ederim zaman ayırdığın için.

Çok uzun ve yorucu bir yolculuğun olmuş, çok mutlu oldum senin adına. Bu aralar yakın 2 arkadaşım hamile ve onların doğal olarak bebeklerinden bahsetmeleri beni kahrediyor, babam öldüğünde bile böyle bir acı duymamıştım, bu başka bir şey, dışarı çıkıyorum, bakıyorum kedi köpeğin bile yavrusu var, benim yok. Allah benim gibilerin yüzüne baksın, ne yapalım. Teşekkür ederim zaman ayırdığın için.
Teşekkür ederim çok iyi anlıyorum seni nasıl içinin yandığını haykırmak istiyo insan ama olmuyo içinde fırtınalar kopuyor yinede içine atıyo insan çünkü anlamıyolar ne yaşadığımızı ama rabbim görüyo biliyo ama bide böyle düşünüyodum demekki belki rabbimin sevdiği kuluzki imtahan ediyo derdim çok çok zor öyle düşünme vermiyosa güzelleştiriyodur inan ama sadece sabır zaman bizim ilacımız bu inşallah inanıyorum birgün sende bu duyguyu tatcan aminn rica ederim istediğin zaman yaza bilirsin istersen özeldende yaza bilirsin rabbim yardımcın olsun toparlanırsın tekrardan devam edersin çünkü bu yola girdinmi bırakamıyosun kusura bakma uzun uzun yazdım eski günlerim geldi aklıma çok iyi anlıyorum 😭😭😭

X