Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

chnb canım ben de Ataşehir Memorial'ı düşündüm. Çünkü evime daha yakın. Ancak Şişli'de yapılması mecbursa oraya da giderim. Senin Ataşehir Memorial ile ilgili bilgin var mı ? Acaba doktor iyi mi ? Laboratuvar nasıl ? :26:

Canım ben hiç bilmiyorum. Benim riskli gebelik dr m Ataşehir Memorialde Cem Bey tüpo bebek uzmanı ona yönlendirdi. Pgt yi Volkan Baltacı yapacak.Prof. Pgt dr si bence iyi. Ama yumurta toplama oraya kadar ilerletme bilmiyorum. Cem Demirel iyi diyorlar ama o mu yapacak bilmiyorum. Sen ne zaman düşünüyorsun. Geçse ben sana tecrübelerimi anlatırım...

Leave inşallah bundan sonra güzel olur her şey. Eve gidiyorum şimdi...

Mevlânâ Celaleddin-i Belhi Rumi der ki, "Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir ya da gerçekten olmaması gerektiği için olmuyordur".

canım merhaba ,

ben doktorda hata oldugunu dusunmuyorum zaten tatlım. gercı net bır acıklama yapılmayınca ınsanın aklına her turlu sey gelıyor ama
bu kadar profesyonel bır yerde boyle bır sey olma ıhtımalı de cok dusuk.

bu arada sabah eczaneye gıttım. sordum. uzerınde fıyat etıketı olan ovıtrelı verdıler bana ve tarıh 2013 ıdı.
yanı ılacla ılgılı bır sorun degıl. zaten aldıgım eczane de sırkulasyonu cok olan bır yer, ihtimal hıc vermıyorum.

butun bunlar tesaduf dıyorsun yanı??
ne bıleyım ben hıtucu ya valla karıstım ben .

protokol sana uymamış olabilir canım sonrası da zincirleme gelişmiştir.nacizane firkimide paylaşmak istiyorum bence bundan sonra sana kısa protokol uygulacaklar ve eski yyumurta sayını yada o sayıya yakın bir yumurtan olacak diye düşünüyorum. :KK17:

chnb yokluğun belli canım modemini yada sorun nerdeyse onu yaptır gel aramıza.özlüyorum valla göremeyince :KK16:

Canım ben hiç bilmiyorum. Benim riskli gebelik dr m Ataşehir Memorialde Cem Bey tüpo bebek uzmanı ona yönlendirdi. Pgt yi Volkan Baltacı yapacak.Prof. Pgt dr si bence iyi. Ama yumurta toplama oraya kadar ilerletme bilmiyorum. Cem Demirel iyi diyorlar ama o mu yapacak bilmiyorum. Sen ne zaman düşünüyorsun. Geçse ben sana tecrübelerimi anlatırım...

Leave inşallah bundan sonra güzel olur her şey. Eve gidiyorum şimdi...

Canım ben test sonucumu bekliyorum. Bu hafta belli olacak demişlerdi. Bugün aradım ama henüz gelmemiş :KK50: Test sonucunu Cumhur Bey'e götüreceğim. Eğer mutasyon tespit edildiyse bu durumda görüşmelere başlayacağız. Tespit edilmediyse maalesef ikinci bir test yaptırmam gerekecek. Ama sanırım sen benden önce başlarsın. Senin tecrübelerini merakla bekliyor olacağım..

Hepimiz için herşeyin hayırlısı inş....

Merhaba kızlar, nasılsınız? Az önce geldim eve. Sonuçları gördü sadece. İlk adetimde başlıyoruz nasip olursa. Cumartesi olmam lazım, o gün için randevu aldım. Olmazsam iptal edeceğim. Prolaktin seviyemi sormuştum ya size yüksek diye, ilaç verdi onun için. Haftada 1 yarım tablet al dedi. Spermiogramı da haftasonuna bıraktık, çok uzun ara dedi 1 hafta için. Bende haberler böyle. Girdik bir yola, inşaallah hayırlısıyla evladımıza kavuşuruz. Dua edin benim için.

1 hafta baya uzun bi süre canım, sonucu etkiler. dr.a söyleyin mutlaka, gerekirse sonra gelin diyebilir.
3 gün bitmeli, 5 günü de geçmemeli.
en ideali 3 gün bitmiş, 4.günün içindeyken
72-96 saat arası yani.

biz test verdiğimizde saatine bile dikkat etmişti dr.
tüp bebekte de söylediler 3 gün önce daha uzun olmasın diye

Evet canım doktor da öyle dedi. En güzeli dediğin gibi 4.günmüş.

Kızlar yazdıklarınızı boş dersimde okuyabildim.

Leaveque, bilgisayarda internete bir şeyoldu, modem bozuldu yine sanırım. Eve de geç gidiyorum bu hafta ancak okulda bakarım düzeltmeye de gelemez kimse.

Dün akşam bir arkadaşa baktırdım seni merak ettim. Akşam öğrendim üzüldüm canım. Ben de başlayacağım biliyorsun. Benim de rezervim az belki ben de aynı sorunu yaşayacağım.

Semra Hanım görümcemin de transferinde yoktu. Bilmiyorum nasıl görüşülüyor...

Ben de burada başlayıp İstanbulda devam edeceğim mecburen...

chnb modemi yaptırın hemen :) Özledik seni.

inciii bugün nasıl geçti?test sonucu belli oldumu?

Mesajını görmemişim, yazdım canım.

lavequecim bugün biraz daha iyisin inşaallah. Hep aklımdasın, hep dua ediyorum senin, chnb, mattika, akasya, nil, gelincik ve tüm arkadaşlar için.

İnci canım Allah kolaylık versin. Senden gelecek iyi haberleri bekliyoruz. Bu başlıkta bebiş haberleri almayı o kadar çoook istiyorum ki :) Bebek haberleri hepimiz için çok büyük bir moral olacak.... :emir_bebek:

İnci canım Allah kolaylık versin. Senden gelecek iyi haberleri bekliyoruz. Bu başlıkta bebiş haberleri almayı o kadar çoook istiyorum ki :) Bebek haberleri hepimiz için çok büyük bir moral olacak.... :emir_bebek:

Allah razı olsun canım. İnşaallah güzel haberler verebilirim tedavi sonunda. Aynen, hepimiz sağlıkla hamile kalalım istiyorum :) Senin mesajlarını da okudum. Umarım çıkacak testle birlikte bir sonuca ulaşılır ve diğer teste gerek kalmaz.

protokol sana uymamış olabilir canım sonrası da zincirleme gelişmiştir.nacizane firkimide paylaşmak istiyorum bence bundan sonra sana kısa protokol uygulacaklar ve eski yyumurta sayını yada o sayıya yakın bir yumurtan olacak diye düşünüyorum. :KK17:

valla ben senin dediklerine guvenirim arkadasım. dun aksam da soyledıgım gıbı yorumların cok tutarlı.
bundan once zaten kısa protokol denedı bana 2 kere. dedıgın gıbı yaparlar herhalde.ya bu cok uzun zaten hıtucı, gecmıyor zaman , bıtmıyor tedavı. kısa da en azından 14 gun sonra saglam var mı yok mu bıleceksın . bunda tam 35 gun sonra ogrendım saglam olmadıgı cevabını.

o sayıya yakın derken 9 mu dıyorsun??

chnb yokluğun belli canım modemini yada sorun nerdeyse onu yaptır gel aramıza.özlüyorum valla göremeyince :KK16:

Merhaba kızlar, nasılsınız? Az önce geldim eve. Sonuçları gördü sadece. İlk adetimde başlıyoruz nasip olursa. Cumartesi olmam lazım, o gün için randevu aldım. Olmazsam iptal edeceğim. Prolaktin seviyemi sormuştum ya size yüksek diye, ilaç verdi onun için. Haftada 1 yarım tablet al dedi. Spermiogramı da haftasonuna bıraktık, çok uzun ara dedi 1 hafta için. Bende haberler böyle. Girdik bir yola, inşaallah hayırlısıyla evladımıza kavuşuruz. Dua edin benim için.

Incıcım hadı bır kısmını atlattın tatlım.
sen hangı hastaneye gıttın sımdı bugun ve tedavın nerede olacak?
kusura bakma bu aralar kendı derdımle ugrasmaktan bazı detayları atlayabılıyorum, ılgılenmedıgımden degıl kesınlıkle.

1 hafta uzunmus demek?? bız memorıaldakı testımızı valla oyle cok uzun bır ara sonrası yaptırmıstık. bıze kımse sormadı :):)

neyse en dogrusu o ıse ıyı olmus o zaman .

Adet olmazsan neden ive neyi ptal ediyorsun onu anlayamadım tatlım .

Allah razı olsun canım. İnşaallah güzel haberler verebilirim tedavi sonunda. Aynen, hepimiz sağlıkla hamile kalalım istiyorum :) Senin mesajlarını da okudum. Umarım çıkacak testle birlikte bir sonuca ulaşılır ve diğer teste gerek kalmaz.

guzel yureklı Incı , insallah canım ınsallah ...
ben de senın ıcın dua edıyor olacagım .

kızlar ben ılk defa transfersız bır tedavı gecırıyorum.
benım hala goguslerım acıyor ve kasıklarımda bır rahatsızlık adet agrısı gıbı ınce ınce agrılar olmuyor.
hala aldıgım hormonlardandır dıye dusunuyorum ama sıze de sorayım ıstedım .
normal mıdır ?

Incıcım hadı bır kısmını atlattın tatlım.
sen hangı hastaneye gıttın sımdı bugun ve tedavın nerede olacak?
kusura bakma bu aralar kendı derdımle ugrasmaktan bazı detayları atlayabılıyorum, ılgılenmedıgımden degıl kesınlıkle.

1 hafta uzunmus demek?? bız memorıaldakı testımızı valla oyle cok uzun bır ara sonrası yaptırmıstık. bıze kımse sormadı :):)

neyse en dogrusu o ıse ıyı olmus o zaman .

Adet olmazsan neden ive neyi ptal ediyorsun onu anlayamadım tatlım .

Memorial'e gidiyorum canım, orada olacak tedavi. Bilmem doktor öyle dedi, 4.gün gelin dedi biz de tamam dedik. Adet gecikirse randevuyu iptal edeceğim canım.

guzel yureklı Incı , insallah canım ınsallah ...
ben de senın ıcın dua edıyor olacagım .

Allah razı olsun bitanem. Dualarımız kabul olsun inşaallah...

benım hala goguslerım acıyor ve kasıklarımda bır rahatsızlık adet agrısı gıbı ınce ınce agrılar olmuyor.
normal mıdır ?

normaldir canım.hatta "kasıklarımda bır rahatsızlık adet agrısı gıbı ınce ınce agrılar olmuyor." yazmışsın bunların olmasıda normaldir.aşağı yukarı 10 gün sonra adet olursun.

normal mıdır ?

adet olunca hepsi geçiyo canım, şimdi normal, okadar ilaç kullandın.
adet normalden 3-4 gün erken gelebiliyo sadece. dr. da söylemişti benim 3 gün erken olmuştu

normaldir canım.hatta "kasıklarımda bır rahatsızlık adet agrısı gıbı ınce ınce agrılar olmuyor." yazmışsın bunların olmasıda normaldir.aşağı yukarı 10 gün sonra adet olursun.

Sagol hitucucicim. Agri oluyor demek istemistim :))

adet olunca hepsi geçiyo canım, şimdi normal, okadar ilaç kullandın.
adet normalden 3-4 gün erken gelebiliyo sadece. dr. da söylemişti benim 3 gün erken olmuştu

Mattikacim sagol cevabin icin .

X