Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

translokasyon gibi genetik sorunları karşılamıyo devlet.
hasta bi kardeş olursa onun iyileşmesini sağlıcak kardeşi seçmek için karşılıyor.
tüp bebekte de tüpler tıkalı olmalı veya 3 aşılama sonrası karşılıyo heralde tam bilmiyorum

Kizlar nu pihtilasmasi testi herhangi Bir Gun yapiluyormu yoksa adetlimi gitmedi Lazim memorialde kaca yapiyorlar

Kizlar nu pihtilasmasi testi herhangi Bir Gun yapiluyormu yoksa adetlimi gitmedi Lazim memorialde kaca yapiyorlar

Canım ben yaptırdım adetli filan önemli değil bence. Memorialde bence pahalı. Çünkü Arad Bey var Ataşehirde arkadaşa burada fiyat yüksek demiş, dışarıda arştır yaptır demiş. Pıhtılaşma topikleri var oradan yaptıranlara sorun. Ben İstanbulda protein s tekrarı yaptırdım. Tek o 85 tl tuttu. Gelişim labaratuarda. En az 6 çeşit var test. Sorun...

pıhtılaşma testleri üniversite hastanesinde ücretsiz, 2 haftada çıkıyor.
özel genetik merkezinde de yaptırmıştık orda faktör başına 70 liraydı. 5 faktöre bakılsa 300-350 arası yani.orda da 1 haftada çıktı.
daha fazla para vermeyin bence.
acele değilse en iyisi tıp fakültesi hastaneleri

Son düzenleme:
pıhtılaşma testleri üniversite hastanesinde ücretsiz, 2 haftada çıkıyor.
özel genetik merkezinde de yaptırmıştık orda faktör başına 70 liraydı. 5 faktöre bakılsa 300-350 arası yani.orda da 1 haftada çıktı.
daha fazla para vermeyin bence.
acele değilse en iyisi tıp fakültesi hastaneleri

Canım üniversite hastanelerinde tek düşükte bile yapmıyorlar. 2 tane düşük yapmadan bakmıyorlar. Normalde bakmazlar... Küçük şehirlerde daha ucuz Hatayda mesela eşim ve ben preferik kanda kromozom testini 32o tl ye yaptırdık.Memorial eşiminkini tekrarladı tek ona 380 tl aldılar. Memorial pahalı bence. Ama dışarıda değişebiliyor. Yalnız bir şey diyeyim benim Hatayda protein s sonucum 24 çıktı çok düşük dedi Arda Bey.Bu değerle hayatın bile tehlikede. Eğer kanı hemen test etmezlerse böyle çıkabilirmiş. Yerniden yaptılar ve normal çıktı...

Canım üniversite hastanelerinde tek düşükte bile yapmıyorlar. 2 tane düşük yapmadan bakmıyorlar. Normalde bakmazlar... Küçük şehirlerde daha ucuz Hatayda mesela eşim ve ben preferik kanda kromozom testini 32o tl ye yaptırdık.Memorial eşiminkini tekrarladı tek ona 380 tl aldılar. Memorial pahalı bence. Ama dışarıda değişebiliyor. Yalnız bir şey diyeyim benim Hatayda protein s sonucum 24 çıktı çok düşük dedi Arda Bey.Bu değerle hayatın bile tehlikede. Eğer kanı hemen test etmezlerse böyle çıkabilirmiş. Yerniden yaptılar ve normal çıktı...

Ben yurtdisindayim burda sigortam ins karsilar cunku bilmemek Daha kotu bu yuzden dusuk yapan arkadasklar var bu riske Girmemek Daha Iyi Bence tup yapan herkese yapmalari Lazim haksizmiyim

biz genetik bölümüne gittik, kromozom analizini de pıhtılaşmayı da yaptılar. 2 düşük yaptım demek yeterli.
belge istemiyo sonuçta. ben özelde de devlette de tekrarlattım testleri aynı çıktı. protein s, c. bi sürü test işte

Kizlar merhaba ben geldim ama yine cok gec farkindayim ...
MATTIKACIM nasilsin?
Sana bir sey soracagim. Sizdeki translokasyon kimdeydi canim?
Bu arad heves kalmadi demissin , seni anliyorum, ben de ruhen pek saglam hissetmiyorum kendimi bu aralar.
INCITANESI canim agrilarinin sebebi igne degildir. Belki psikolojik olabilir. Bu kadar cabuk agrimaz , agriyinca da karninin yani degil yumurtaliklarinin oldugu alt karin bolgende hissedersin. Onu da son ignelere yakin gunlerde hissediyorum ben hep. Gerci kac yumurtan oldugu ile de alakali olabilir.

Testlere gelince kizlar. Memorial pahali. Ben Izmirde 2 kisinin karyotipini 250 tlye yaptirdim.
Pihtilasma testini de ozelde 400 tl idi sanirim , o kadara yaptirdim. Ve ozelde bile 2 haftada anca cikti.

biz genetik bölümüne gittik, kromozom analizini de pıhtılaşmayı da yaptılar. 2 düşük yaptım demek yeterli.
belge istemiyo sonuçta. ben özelde de devlette de tekrarlattım testleri aynı çıktı. protein s, c. bi sürü test işte

Evet öyle denilirse yaparlar ancak...

MATTIKACIM nasilsin?
Bu arad heves kalmadi demissin , seni anliyorum, ben de ruhen pek saglam hissetmiyorum kendimi bu aralar.
INCITANESI canim agrilarinin sebebi igne degildir. Belki psikolojik olabilir. Bu kadar cabuk agrimaz , agriyinca da karninin yani degil yumurtaliklarinin oldugu alt karin bolgende hissedersin. Onu da son ignelere yakin gunlerde hissediyorum ben hep. Gerci kac yumurtan oldugu ile de alakali olabilir.

Testlere gelince kizlar. Memorial pahali. Ben Izmirde 2 kisinin karyotipini 250 tlye yaptirdim.
Pihtilasma testini de ozelde 400 tl idi sanirim , o kadara yaptirdim. Ve ozelde bile 2 haftada anca cikti.

Canım biz de daha pahalı yaptırmışız bak sizden. 320 ye yaptırdık 2 kişininkini...:KK1:

Lupus, ana, troid, antidna toplam 560 tuttu... Sonra eşimin Cumhur bey tekrarlattı 380 tlye canım. Bence pıhtılaşmada pahalıdım Memorialde zaten arkadaşa da dışarıdan araştır demiş...

Ben yurtdisindayim burda sigortam ins karsilar cunku bilmemek Daha kotu bu yuzden dusuk yapan arkadasklar var bu riske Girmemek Daha Iyi Bence tup yapan herkese yapmalari Lazim haksizmiyim

Bence tüm hamile kalmak isteyenlere yapmalılar...

Leave canım sana bir şey sorayım. Şimdi muhtemelen ben cumartesi ya da pazar günü adet olurum.Peki yaklaşık kaç gün sonra yumurta toplanır? Uçak bileti ayarlamak istiyorum sen son anda mı aldın? O zaman da çok pahalı oluyor...

Bir de 2. gün adetinde gittiğinde tahminen şimdilik şu kadarsayıda var yumurta deniliyor mu? Ben amh yaptırdığımda 3.gün dr bana yumurtalar oluşmaya başlamış demişti... Ama sayı dememişti...

MATTIKACIM nasilsin?

eşimde canım translokasyon.
hem geç çıkmış hem de pahalıymış senin testler.

Günaydın kızlar. Gittim geldim. Önce Funda Hanım ardından Semra Hanım gördü. Cetrotide aldım, bu akşam puregondan sonra onu da yapacağım. Gerçi arayıp bildirecekler yapıp yapmayacağımı. Şimdilik böyle bakalım gelecek günler neyi gösterecek :) lavequecim dün karnım bir şişti bir şişti, böyle sanki gaz varmış gibi ama yok. Bugün söyledim rahatlamak için rezene falan iç dedi.

Günaydın kızlar. Gittim geldim. Önce Funda Hanım ardından Semra Hanım gördü. Cetrotide aldım, bu akşam puregondan sonra onu da yapacağım. Gerçi arayıp bildirecekler yapıp yapmayacağımı. Şimdilik böyle bakalım gelecek günler neyi gösterecek :) lavequecim dün karnım bir şişti bir şişti, böyle sanki gaz varmış gibi ama yok. Bugün söyledim rahatlamak için rezene falan iç dedi.

inşaallah herşey yolunda gider canım.
yumurtaları saydılarmı?kaç tane var acaba.bugün adetin kaçıncı günü ve tekrar nezaman gideceksin?

X