Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

inşaallah herşey yolunda gider canım.
yumurtaları saydılarmı?kaç tane var acaba.bugün adetin kaçıncı günü ve tekrar nezaman gideceksin?

İnşaallah canım inşaallah. 5.günü adetin ama kan gelmiyor artık. Kahverengi akıntı var. Sayısını unuttum sormayı bir dahaki sefere soracağım. Kendi doktorum olmadığı için gerildim biraz. Semra Hanım bizim vaka için nadir rastlanan bir durum dedi. Zaman daraldıkça stres de artıyor. Tam mesaj yazarken aradılar :) Yarın 9.30'da gidiyorum inşaallah. Artık her gün çağıracaklar sanırım.

inşaallah canım inşaallah. 5.günü adetin ama kan gelmiyor artık. Kahverengi akıntı var. Sayısını unuttum sormayı bir dahaki sefere soracağım. Kendi doktorum olmadığı için gerildim biraz. Semra hanım bizim vaka için nadir rastlanan bir durum dedi. Zaman daraldıkça stres de artıyor. Tam mesaj yazarken aradılar :) yarın 9.30'da gidiyorum inşaallah. Artık her gün çağıracaklar sanırım.

canım sızın durum neden az rastlanılıyormus?

Demek cetrotıdea gecıyor.. Demek buyuduler kı bastırmaya baslayacaksın sımdı .

Senın asıl dr kımdı ?

canım sızın durum neden az rastlanılıyormus?

Demek cetrotıdea gecıyor.. Demek buyuduler kı bastırmaya baslayacaksın sımdı .

Senın asıl dr kımdı ?

Babamın hastalığını taşıyor olmam ve bu nedenle tüp bebek yaptırmamız canım. Bu pek rastlanan bir durum değilmiş. Nur Hanım benim doktorum. Yarın o görecekmiş. Cetrotide'ı bugün kullanmayacağım, yarın karar verilecek.

Sen nasılsın?

Günaydın kızlar. Gittim geldim. Önce Funda Hanım ardından Semra Hanım gördü. Cetrotide aldım, bu akşam puregondan sonra onu da yapacağım. Gerçi arayıp bildirecekler yapıp yapmayacağımı. Şimdilik böyle bakalım gelecek günler neyi gösterecek :) lavequecim dün karnım bir şişti bir şişti, böyle sanki gaz varmış gibi ama yok. Bugün söyledim rahatlamak için rezene falan iç dedi.

Ah canım ben de aynı durumdayım. 8 gün geciktirmiş oldum bugün itibariyle. İnşallah bu geciktirme işi sorun açmaz başıma:KK43:(Her şey güzel olsun inşallah. Hiç ücret verdiniz mi? Baştan ne kadar alıyorlar? İlaçları oradan mı aldın?

İnşaallah canım inşaallah. 5.günü adetin ama kan gelmiyor artık. Kahverengi akıntı var. Sayısını unuttum sormayı bir dahaki sefere soracağım. Kendi doktorum olmadığı için gerildim biraz. Semra Hanım bizim vaka için nadir rastlanan bir durum dedi. Zaman daraldıkça stres de artıyor. Tam mesaj yazarken aradılar :) Yarın 9.30'da gidiyorum inşaallah. Artık her gün çağıracaklar sanırım.

Heyecen artıyordur şimdi... Ben boşlukta gibiyim daha başlamadan...

Leave niye cevap yazmadın bana...:KK43:

Ah canım ben de aynı durumdayım. 8 gün geciktirmiş oldum bugün itibariyle. İnşallah bu geciktirme işi sorun açmaz başıma:KK43:(Her şey güzel olsun inşallah. Hiç ücret verdiniz mi? Baştan ne kadar alıyorlar? İlaçları oradan mı aldın?

Heyecen artıyordur şimdi... Ben boşlukta gibiyim daha başlamadan...

Leave niye cevap yazmadın bana...:KK43:

Yok canım açacağını sanmıyorum. Açacak olsa doktorlar bu riske girmezdi. Tedavi başında 500 euro alıyorlar. Geri kalanı da yumurta toplama işleminden önce alacaklar. İlaçları posta posta alıyorum. Şu ana kadar 535 lira ödedim. Hastaneden aldım. Orada görevli bir kadın var, bir adamı arıyor adam da getiriyor poşet içinde.

Ya kızlar bu gaz beni çok fena yaptı. Daha şimdiden böyle olursa sonrasını düşünemiyorum :KK50:

Selam Arkadaslar
Rabbim insallah bu yeni yilda önce karinlarinizi sonrada kucaklarinizi doldursun Aminnnnnnn
Tedaviye baslayan ve baslayacak olan kardeslerimizede Allahim kolaylik versin sonunu hayir etsin ins
lavegue nasilsin canim umarim hersey yolunda gider
Inci tedavin hayirli olsun canim ins coook kaliteli yumoslarin olup sana bebek olaraktan geri donsun Rabbim islerini asan eylesin guc kuvvet versin ins su mubarek cuma gununde Mevlam tum isteyen Arkadaslara hayirli salih evlatlar versin AMINNNNNNNN
Benim icinde dua edin hormon tahlillerim gelmedi bakalim hakkimizda hayirlisi herkesi kocan öpüyorum sevgiler hk:KK16:

Selam Arkadaslar
Rabbim insallah bu yeni yilda önce karinlarinizi sonrada kucaklarinizi doldursun Aminnnnnnn
Tedaviye baslayan ve baslayacak olan kardeslerimizede Allahim kolaylik versin sonunu hayir etsin ins
Inci tedavin hayirli olsun canim ins coook kaliteli yumoslarin olup sana bebek olaraktan geri donsun Rabbim islerini asan eylesin guc kuvvet versin ins su mubarek cuma gununde Mevlam tum isteyen Arkadaslara hayirli salih evlatlar versin AMINNNNNNNN
Benim icinde dua edin hormon tahlillerim gelmedi bakalim hakkimizda hayirlisi herkesi kocan öpüyorum sevgiler hk:KK16:

Amin canım amin. Allah razı olsun. Ne zaman gelecek sonuçlar, belli mi? Allah'ım sana da sağlıklı bir yavru, oğluna da güzel bir kardeş versin inşaallah.

Yok canım açacağını sanmıyorum. Açacak olsa doktorlar bu riske girmezdi. Tedavi başında 500 euro alıyorlar. Geri kalanı da yumurta toplama işleminden önce alacaklar. İlaçları posta posta alıyorum. Şu ana kadar 535 lira ödedim. Hastaneden aldım. Orada görevli bir kadın var, bir adamı arıyor adam da getiriyor poşet içinde.

Ya kızlar bu gaz beni çok fena yaptı. Daha şimdiden böyle olursa sonrasını düşünemiyorum :KK50:

bence de bır sorun olmaz CHNBCIM ...

gaz yapıyor canım ... hatta yumurta toplamadan sonra gazman gıbı dolasıyorsun etrafta :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
Selam Arkadaslar

canım ıdare edıyorum tam anlamıyla.
Allah saglıgımız sıhhatımızı bozmasın. guluyorum, hayatıma devam edıyorum ama ıcımde bır fare var kemırıyor , uzuyor benı.

sen ne hormon tahlılı yaptırmıstın canım kusura bakma hatırlayamadım

CHNB TATLIM hangı mesajına cevap vermedım ??? gozden kacırdım sanırım .

Son düzenleme:
babamın hastalığını taşıyor olmam ve bu nedenle tüp bebek yaptırmamız canım. Bu pek rastlanan bir durum değilmiş. Nur hanım benim doktorum. Yarın o görecekmiş. Cetrotide'ı bugün kullanmayacağım, yarın karar verilecek.

Sen nasılsın?

sukur canım, hamdolsun. Soyle boyle.
Daha ıyı olacagım ınsallah .
Cetrotıdea gecıyorsun super...
Valla zaman cabuk ılerlıyor ...

gaz yapıyor canım ... hatta yumurta toplamadan sonra gazman gıbı dolasıyorsun etrafta :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Olamazzz :KK52: İnsan içine çıkamaz hale geleceğim yani :KK53:
Canım 1 ya da 2 sayfa önce bazı şeyler sormuştu sana, onu söylüyor sanırsam.

canım ıdare edıyorum tam anlamıyla.
Allah saglıgımız sıhhatımızı bozmasın. guluyorum, hayatıma devam edıyorum ama ıcımde bır fare var kemırıyor , uzuyor benı.

sen ne hormon tahlılı yaptırmıstın canım kusura bakma hatırlayamadım

sAĞ OLUN KIZLAR. Ne bileyim hiç böyle geciktirici kullanmadım ondan dedim bünyemi etkiler mi diye...

Leave canım sana bir şey sorayım. Şimdi muhtemelen ben cumartesi ya da pazar günü adet olurum.Peki yaklaşık kaç gün sonra yumurta toplanır? Uçak bileti ayarlamak istiyorum sen son anda mı aldın? O zaman da çok pahalı oluyor...

Bir de 2. gün adetinde gittiğinde tahminen şimdilik şu kadarsayıda var yumurta deniliyor mu? Ben amh yaptırdığımda 3.gün dr bana yumurtalar oluşmaya başlamış demişti... Ama sayı dememişti...

Yaklaşık sayıyı ne zaman veriyor?

Bunları sormuştum canım:)):KK16:

Leaveciğim haklısın üzülmekte canım. Ne kadar üzülme desek de üzülünür... İnşallah üzüldüğün son tedavin olmuştur. pEKİ BUNDAN SONRASI İÇİN İHTİMALLER NE cUMHUR bEY NE DEDİ? sAĞLIKLI ÇIKMA ihtimalleriyle ilgili olarak. Bir de spermlere polar body yapılır mı sence? Öyle yöntem yoktur değil mi? Olsa ne kolay olurdu...

İnciciğim selam canım..

Benim test sonucu hastaneye iletilmiş. Ancak bu hafta milyoner yarışma mülakatı için izin aldığımdan tekrar izin isteyemedim.:KK5: Utandım. Haftaya gideceğim. Senin nasıl gidiyor ? Gaz sorunu harici bir sıkıntı var mı ? Seninle benim durumum çok benziyor. İkimizin de genetik problem.. Bana da ender vakasın diyeceklerdir :KK1: Bir de canım sana ne kadara mal olacak tedavi ? Hastaneden ve ilgiden memnun musun ? Doktor Nur Hanım'ı tavsiye ediyor musun ?

İnciciğim selam canım..

Benim test sonucu hastaneye iletilmiş. Ancak bu hafta milyoner yarışma mülakatı için izin aldığımdan tekrar izin isteyemedim.:KK5: Utandım. Haftaya gideceğim. Senin nasıl gidiyor ? Gaz sorunu harici bir sıkıntı var mı ? Seninle benim durumum çok benziyor. İkimizin de genetik problem.. Bana da ender vakasın diyeceklerdir :KK1: Bir de canım sana ne kadara mal olacak tedavi ? Hastaneden ve ilgiden memnun musun ? Doktor Nur Hanım'ı tavsiye ediyor musun ?

Selam tatlım. Kenan Işık'ın yarışmasına mı katılıyorsun? :) Mülakata gittin mi gidecek misin? Paylaş bizimle sonucu. Test sonucunu biliyor musun sen? Mutasyon bulunabilmiş mi? Cumhur Bey'e mi gönderildi acaba? Gaz harici şu an bir şey yok. Evet benziyoruz birbirimize. Vallahi canım ilk ve tek gittiğim hastane burası olduğu için diğer hastaneler için bir şey diyemem ama memnunum. Gerçi tedaviye başladıktan sonra doktorlar muayeneyi kısa tutuyor yoğunluktan. Çok dolu gerçekten tüp bebek birimi. Tedavi 2000 euro. İlaçlara şimdilik 535 lira ödedim, daha ne kadar ödeyeceğim bilmiyorum açıkçası. Pgt için de embriyo sayısı belli olunca vereceğiz ücreti. Nur Hanım çok şeker, güler yüzlü bir insan. İnsanı rahatlatıyor, bu benim için çok önemli çünkü çok kasıyorum kendimi. Şimdi ona alıştım ondan başkası zor geliyor. Semra Hanım da yakın davrandı bugün. Ama çok yoğun olduğu için sadece muayene etti, açıklamaları Funda Hanım yaptı. İnşaallah hayırlı haberlerini alırız. Test sonucunu çok merak ettim.

Selam tatlım. Kenan Işık'ın yarışmasına mı katılıyorsun? :) Mülakata gittin mi gidecek misin? Paylaş bizimle sonucu. Test sonucunu biliyor musun sen? Mutasyon bulunabilmiş mi? Cumhur Bey'e mi gönderildi acaba? Gaz harici şu an bir şey yok. Evet benziyoruz birbirimize. Vallahi canım ilk ve tek gittiğim hastane burası olduğu için diğer hastaneler için bir şey diyemem ama memnunum. Gerçi tedaviye başladıktan sonra doktorlar muayeneyi kısa tutuyor yoğunluktan. Çok dolu gerçekten tüp bebek birimi. Tedavi 2000 euro. İlaçlara şimdilik 535 lira ödedim, daha ne kadar ödeyeceğim bilmiyorum açıkçası. Pgt için de embriyo sayısı belli olunca vereceğiz ücreti. Nur Hanım çok şeker, güler yüzlü bir insan. İnsanı rahatlatıyor, bu benim için çok önemli çünkü çok kasıyorum kendimi. Şimdi ona alıştım ondan başkası zor geliyor. Semra Hanım da yakın davrandı bugün. Ama çok yoğun olduğu için sadece muayene etti, açıklamaları Funda Hanım yaptı. İnşaallah hayırlı haberlerini alırız. Test sonucunu çok merak ettim.

merhaba cnm daha önce senle yazışmıştık bilmem hatırlarmısın tüp bebeğemi başladın tatlım

Son düzenleme:
X