İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar pierre cardin miorre iç giyim satanlar var mı aranızda ??

ay şu ilki kaçtır benimde gözüme takılıyorda neyysseeeeee :KK6: çeyize çeyize aceleye gerek yok..hayırlı olsun canım harika seçimler ..üzerinde paralansın:KK1:

ay şu ilki kaçtır benimde gözüme takılıyorda neyysseeeeee :KK6: çeyize çeyize aceleye gerek yok..hayırlı olsun canım harika seçimler ..üzerinde paralansın:KK1:

çokta uygun cnm satışı 16 tl sana gelişi daha da ucuz tabiki :KK16: ben o beyazın bordosunu aldım şiddetle tavsiye ederim üstte muhteşem duruyor esmersen eğer :KK12::KK12:

çokta uygun cnm satışı 16 tl sana gelişi daha da ucuz tabiki :KK16: ben o beyazın bordosunu aldım şiddetle tavsiye ederim üstte muhteşem duruyor esmersen eğer :KK12::KK12:

esmer ama bi okadar da çakma sarışınım ..ben bu işten almaktan kar yapamam ki :) bayılırım ben çamaşıra vs. ama dayanmalıyımm dayanmalıyım:18: sen çalışıyorum demiştin ek gelir olsun diye mi yapıyorsun canım

esmer ama bi okadar da çakma sarışınım ..ben bu işten almaktan kar yapamam ki :) bayılırım ben çamaşıra vs. ama dayanmalıyımm dayanmalıyım:18: sen çalışıyorum demiştin ek gelir olsun diye mi yapıyorsun canım

ay cnm yaa beni bir arkadasım zorla üye yaptı bende öle laf olsun diye başladım ama satışlar baktım iyi ve de iyi de para kalıo sevdim bu işi aynen baksana ek gelir olur işteee :KK12::KK12:

ay cnm yaa beni bir arkadasım zorla üye yaptı bende öle laf olsun diye başladım ama satışlar baktım iyi ve de iyi de para kalıo sevdim bu işi aynen baksana ek gelir olur işteee :KK12::KK12:

çok yakın çaevremden üye yapmak istemiyorum satışları etkiler uzağa da nasıl ulaşırım bilmiyorum:26: hadi hayırlısı aynı şekilde beni üye yapanda kuaförüm kaç zamndır diyodu üye yapmak için değil benim için ek gelir olur vs bende bir gaflet anında tamam dedim bu sefer :) aslında istiyordum ciddi anlamda bir ek gelir işi ama buna nasipmiş bakalım görelim...:KK68:

çok yakın çaevremden üye yapmak istemiyorum satışları etkiler uzağa da nasıl ulaşırım bilmiyorum:26: hadi hayırlısı aynı şekilde beni üye yapanda kuaförüm kaç zamndır diyodu üye yapmak için değil benim için ek gelir olur vs bende bir gaflet anında tamam dedim bu sefer :) aslında istiyordum ciddi anlamda bir ek gelir işi ama buna nasipmiş bakalım görelim...:KK68:

sen çalışıormusun cnm :KK34:

yok canım ben okuyorum öğrenciyim o yüzden istiyorum zaten boş durmayı sevmiyorum ne bileyim ..:26: bu arada sen ne işle meşgulsün :)

ben muhasebeciyim cnm ama o zaman sen daha çok satarsın öğrenci isen vallaa :KK76::KK76:

inşallah başarırsın cnm hiç yapamazsn kendine alırsın :KK12::KK12:

öyle olur büyük ihtimalle fıstığım..:) şimdi çıkmam gerekiyor bu aralar kitap canavarı oldum ve 15. yy dan ileri gidemiyorum:KK1: öpüyorum seni çok ..yine paylaşırız deneyimlerimizi fikirlerimizi girdikçe ..görüşmek üzere:KK16:

öyle olur büyük ihtimalle fıstığım..:) şimdi çıkmam gerekiyor bu aralar kitap canavarı oldum ve 15. yy dan ileri gidemiyorum:KK1: öpüyorum seni çok ..yine paylaşırız deneyimlerimizi fikirlerimizi girdikçe ..görüşmek üzere:KK16:

bende yatıorum cnm sabah iş var görüşürüz gene iyi geceler :KK16::KK16:

Uyarı Amaçlı ;

Site içinde link vermek ve satış yapmak yasaktır Lütfen bunu göz önüne alarak paylaşım yapınız.
Teşekkür ederim :KK71:

bende avrupa networking öncüsüyüm :) 33kişilik bi ekibim var ama bni üye yapan arkd kii onu ben yapcaktım 75e ulaştı :) para kazanıyo işte bende ehh uğraşmak lazımm da stok sıkıntısı yüzünden kimseye söz veremiyorum haklı olarak başımı ağrıtıyolar :KK43:

kesinlikle katılıyorum arkadasım gecende 250 liralık sipariş topladım ve zorla 100liralık verdim ürün yok..sanırım stoklarıda yenilemiyorlar ayıp yahu :) bide yeniyim ben ondan pek bişey bilmiyorum..

Arkadaşlar ben biraz cahilim bu konularda üye olmak istiyorum ama satış için değil(bi ihtimal olabilir de:KK1:) kendime almak için.Çeyizime flan.Fiyatlar nasıl?
Nasıl üye olunuyo biraz yardım eder misiniz?:26::26:

Son düzenleme:
bnde üyeyimmm ama ne yazıkki stok oalyından dolayı satışlarımı tam manasıyla yapamıyorumm millete rezil oluyorum sürekli.. o yüzden artık kendim için ve yakınımdakiler için sipariş veriyorum...yeni kataloğum henüz gelmedi bekliyorum...

kızlar bende yeni üye oldum katalog bekliyorum. ilk başta 10 tl ödemem gerekiyormuş.
daha sonra katalog ücretsiz olacak dediler ama benim bir tanıdığım ben kataloğa 2-3 tl ödüyorum demişti nasıl oluyor ? :S

X