Pilates yapanlar, paylaşalım mı?

ben spor salonuna gidiyorum ve hasta olduğum günler gitmemeyi düşünmüyorum, bence yapılır ama istersen hocaya sorayım..ayrıca hoca haftada 3 gün 2 saat müşterileri çalıştırıyor ve sonuçta o da bayan, yapmaya engel değil gibi geldi bana...ama çok olduğu günlerde dinlenebiliriz...ağrı falan varsa

canım sen nereye gidiyorsun ben de yazılmak istiyorum çok ücretli degilse ve memnunsan..bilgi vermen mümkün müü?

evde yapan hanımlara.snasıl hareketler yapıyorsunuz ne kadar sürüyor birinden yardım alıyormusunuz..ben öğrenciyim bi kaç kere evde oldugumda ebru sallı ile yaptım ve sırtımdaki agrılar gecti.. ayrıca kaslarımın zayıf olmasından dolayı dik duramama gibi bi sorunum var pilates yapmam bunada ii geliyo...önerebiliceginiz video filan varmı yardımcı olursanız cok sevinirim..

canım hareketleri doğru yapmak için ve hareketlerden tam anlamıyla faydalanmak için BAŞLANGIÇ için öğrenene kadar bi şekilde yardım almak gerekiyor die düşünüyorum bende ebru şallıyla birlkte yapıyorum daha çok yeniyim ama kendimi zinde hissediyorum şimdi yaptım şimdide yeşil çayımı içiyorumkaydirigubbakcemile5

yaklasık iki yada üç hafta ebru sallı ile yaptım çok etkili oluyordu..sabahları evde olmadıgım için aksamları aklımda kalan hareketleri yapıyorum ancak hep aynı hareketler oluyo bu çok fazla geliştirmez beni diye düşünüyorum:bbo: dvdsini kullanan varmı acaba etkili oluyormu?? yada verebiliceginiz bi tavsiye varmı??

arkadaşlar bende yenı başladım ıkı gun oluyor bende bel fıtıgı ve varıs var benı baya rahatlattı sayıların hepsını tam tamamalayamıyorum ama agrılarımı baya azallttı devamedecem inşallah ebru şallı dıye gırersenız vıdeoları cıkıyor

ebru şallının sırt hareketleri var
kolları açıp kürek kemiklerini çalıştıyosun,kamburluğa iyi gelebilir diye düşünüyorum
ama bi pilates hocasına sormakta fayda var
pilatesle ilgili başlıklardan birinde pilates hocası var,soruları yanıtlıyor ama başlığı hatırlamıyorum
spor içindeki pilates başlıklarını bi incele istersen

bir de kolları arkaya atıp elleri birleştirip arkaya doğru gerinme hareketi de kamburluk hareketi olarak tavsiye edilir.bilgine canım.

kızlar bende yaklaşık 1 aydır ebru şallının cd sinden plates yapıyorum.. biraz sıkılaşma var gibi ama ben daha iyisini istiyorum.. bi sitede video buldum bana daha etkili gibi geldi.. haraketleri gerçekten iyi gibi ve topu olmayanlar içinde ideal. size link gönderiyorum.. PLATES EGZERSİZLERİ ENERGY SPORT-plates,plates,pilates egzersizleri,pilates video,pilates,pilates antremanı programı,çalışması,pilates egzersizleri,antremanı,programı,plates egzersizleri,pilates vcd'leri.videoları

bende ebru sanlinin cdsini aldim ve bugun basladim guzel guzel yaparken cd takildi sildim cikardim ama gene ordan otesi gitmedi morelim bozuldu

merhaba arkadaşlar ebru şallının videolarını sormuşsunuz tv8 sitesinde yayınlıyolar ama çok yavaş geçen gun fark ettim siteye üye olup videoları indirebiliyorsunuz hemen videonun altınde indir butonu var butun bölümleri temin edebilirsiniz

merhaba arkadaşlar ebru şallının videolarını sormuşsunuz tv8 sitesinde yayınlıyolar ama çok yavaş geçen gun fark ettim siteye üye olup videoları indirebiliyorsunuz hemen videonun altınde indir butonu var butun bölümleri temin edebilirsiniz

sağol canım ya sabah yapamıyorum sitedede çok yavaş söylediğin iyi oldu hemen bir bakayım bariŞeniz

tsk.ler videolarda sorun oluyordu hatta kac kez mail attim..tabi cevap gelmedi bende uye olup deneyeyim arsiv yapayim..tek basima yapmak zor geliyor..bende bikac zamandir tam vucudum sekillendi pilatesi birakmak zorunda kalmistim..hareketleri kolaylikla yapiyordum..neyse bugun basladim acaip bir yorgunlukk ve vucudumda agri oldu..sanki asirlardir yapmamisim gibiydi..cok guzel bir spor pilates insan beyin ve vucut olarak rahatliyor..herkese tavsiye ediyorum heryerdenaniknanik

Kızlar bir kaç gündür plates topu ve lastiği alıcam ama hangi marka iyidir bilmiyorum. Siz internetten aldıysanız hangi site ve markasını yazarmısınız memnun olduğunuz paltes top ve lastiğinin. Çok lazım a.s.

X