Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar merhaba,
pişik kremleri cilt kremlerine göre daha yoğun yapıda.cilt tarafından emilemez yapıda.işlevi farklı zaten adı üstünde pişik kremi.Yüzünüzde pişik oluyor mu ki pişik kremini cildinize uyguluyorsunuz? yapmayın o canım cilde yazık etmeyin.
cilt için üretilmiş envai çeşit kozmetik markasının kremi var ,uygun da fiyatları.onlardan kullanın.ıslak mendille makyaj temizlemek gibi birşey bu.cildin doğal dengesini bozmayın.

Yüzümdeki neredeyse 5 yıllık sivilce ve güneş lekelerini geçiren, (her şeyi alerjik olan ben) yüzümün çok fena alerji olduğu bi dönemde ki deli gibi küçük sivilceler bastı suratımı annemin nemlendiricisini 1 kere sürdüm diye (2 hafta önce oldu bu) tamamen geçiren, renk tonumu eşitleyen, daha da önemlisi bu konularda fevkalade tembel olmamı etkisiyle önleyen muhteşem ötesi krem. Öneren arkadaşa sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Okul açıldı arkadaşlarım yuh millet yanar bu yazın beyazlamış diyorlar. Kİ SADECE 2 HAFTA OLDU. Tekrar teşekkür ederim arkadaşım

Bu arada ben Sudocream kullanıyorum. Gri kapta. Evet çok yoğun. Oksizinc'i de aldım ama çok kötü kokuyor bana kalırsa, balık balık. Sudacream iyi koku konusunda. Yalnız şunu farkettim 24 yaşındayım, yüzümü o kadar iyi yaptı ki göz altlarıma da sürdüm ama sanki göz altlarını kurutup kırışıklığa meyilli hale getiriyor gibime geldi. son not olarak; cilt tipim inanılmaz alerjik (bahar, güneş, polen, kozmetik vs) kuruya dönük karma. Ona rağmen çok kurutmadı beni. Yani şöyle söyleyeyim kızlar, bugün neredeyse 5 yıldır ilk defa fondötensiz dışarı çıktım. Oldukça güzel bir his:)

Bu arada ben Sudocream kullanıyorum. Gri kapta. Evet çok yoğun. Oksizinc'i de aldım ama çok kötü kokuyor bana kalırsa, balık balık. Sudacream iyi koku konusunda. Yalnız şunu farkettim 24 yaşındayım, yüzümü o kadar iyi yaptı ki göz altlarıma da sürdüm ama sanki göz altlarını kurutup kırışıklığa meyilli hale getiriyor gibime geldi. son not olarak; cilt tipim inanılmaz alerjik (bahar, güneş, polen, kozmetik vs) kuruya dönük karma. Ona rağmen çok kurutmadı beni. Yani şöyle söyleyeyim kızlar, bugün neredeyse 5 yıldır ilk defa fondötensiz dışarı çıktım. Oldukça güzel bir his:)

aaayyyy canım bunu okurken kendimi gördüm desem yeridir :) aynı aynı aynı dertler,aynı seyler,hem yasımız cilt tipimiz,5 yıl konusu falan hersey tutuyo hatta bi ara dedim ki acaba ben mi yazdım bu mesajı diye :) bende sudocreami kullanıyorum cildimde derin izler vardı bi de sivilce kaynaklı lekeler bu krem bi mucize! 3 ay cok düzenli kullanmasamda (banyodan sora sürüyorum genelde) küçük olan kutusu hala bitmemesine ragmen bende artık fondotensiz cıkıyorum şükürler olsun bitiyo kalan izler hatta yeni cıkan sivilcelerde sönüyo :nazar: :KK9: her cildiyeye gittiğimde kesinlikle ilaçlara baslamalısın demişlerdi.ama korkumdan baslamamıstım internetten cok arastırmıstım .ve sivilcelerim yanaklarımda kocaman ve içten cıkıyodu yani boyle yag bezesi gibi.kullanmadıgım hiç bi kozmetik ürünü yag ot maskeler ... kalmamıstı.cilt bakımlarına döktüğüm paraları soylemiyorum bile(yok elektrik veriyolarmıs yok serum sürüyolarmıs yok kurucakmıs vitamin almam lazımmıs).hatta her duydugumu yuzume sürüyodum ve hayalim fondotensiz dısarı cıkmaktı şükürler olsun :) kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız! :)

ben bir cok arkadasima tavsiye bile ediyorum..pisik kremlerinin icinde cinko oldugu icin buda cilde iyi geldigi icin direk etkisini gorebiliyorsunuz...ben kullaniyorum cokta memnunum ..

aaayyyy canım bunu okurken kendimi gördüm desem yeridir :) aynı aynı aynı dertler,aynı seyler,hem yasımız cilt tipimiz,5 yıl konusu falan hersey tutuyo hatta bi ara dedim ki acaba ben mi yazdım bu mesajı diye :) bende sudocreami kullanıyorum cildimde derin izler vardı bi de sivilce kaynaklı lekeler bu krem bi mucize! 3 ay cok düzenli kullanmasamda (banyodan sora sürüyorum genelde) küçük olan kutusu hala bitmemesine ragmen bende artık fondotensiz cıkıyorum şükürler olsun bitiyo kalan izler hatta yeni cıkan sivilcelerde sönüyo :nazar: :KK9: her cildiyeye gittiğimde kesinlikle ilaçlara baslamalısın demişlerdi.ama korkumdan baslamamıstım internetten cok arastırmıstım .ve sivilcelerim yanaklarımda kocaman ve içten cıkıyodu yani boyle yag bezesi gibi.kullanmadıgım hiç bi kozmetik ürünü yag ot maskeler ... kalmamıstı.cilt bakımlarına döktüğüm paraları soylemiyorum bile(yok elektrik veriyolarmıs yok serum sürüyolarmıs yok kurucakmıs vitamin almam lazımmıs).hatta her duydugumu yuzume sürüyodum ve hayalim fondotensiz dısarı cıkmaktı şükürler olsun :) kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız! :)

MERHABA..bendede aynı sıkıntı var yanaklarımdan içten küçük küçük yag bezeleri çıkıyo :KK43: ve bende esmer olmama rağmen fontötensiz dışarı çıkamıyorum çünkü yüzüm solgun duruyo.İyi geliyor diosun yanı he :) her eczanede satılıyomu acaba?

acaba sudocream şu an eczanelerde satılıyor mudur ? yani ilk bahseden arkadaş ingiltere'de bulunuyor diye söylemiş, acaba türkiye'de de bulan var mı? ve o yoksa herhangi bi pişik kremi de olur mu?

acaba sudocream şu an eczanelerde satılıyor mudur ? yani ilk bahseden arkadaş ingiltere'de bulunuyor diye söylemiş, acaba türkiye'de de bulan var mı? ve o yoksa herhangi bi pişik kremi de olur mu?

evet eczanelerde var 60 gramı 12 TL 125 gramı 20 TL ben aldım daha önce ingiltereden gelenini kullanmıştım çok memnun kalmıştım 2 gün önce yeniden aldım. Büyük eczanelerde bulabilirsiniz :) Bebek bakım kremi yazıyor ama bu sizi aldatmasın çünkü ingiltereden gelenin üzerinde egzama akne vb. şeyler yazıyor içeriği aynı ve üretim yeride aynı:)

Son düzenleme:
ya maalesef ki bende de hiç bi faydası 3 ay düzenli olarak kullandım ama hiç bi poziitif etkisini görmedim :KK43:( ooff offf nasıl kurtulacağız yaa??

İLk defa duyuyorum...:) sanırım denesem iyi olacak bıktım bu sivilcelerden...Pofff...

kızlar merhaba
12 yaşından beri sivilce problemim var, şu an 23 yaşındayım. cildimde aşırı miktarda kırmızılı morlu sivilce lekeleri ve çukurumsu açık gözenekler var.
gözeneği geçtim artık, benim tek sorunum şu iğrenç renklerden kurtulmak. inanın denemediğim ne ilaç ne kozmetik kaldı, servet harcadım yıllarca.
polikistik over hastasıyım ve yasmin kullanıyorum. bu hastalığın en önemli semptomlarından biri de sivilce.
birkaç gündür sudocremle ilgili olumlu yorumlar okuyorum, cilt tipim yağlıya dönük karma.
kullanıp memnun olan arkadaşlara birkaç sorum var:
1- kremi tüm yüze mi, yoksa sadece sivilce lekeli bölgeye mi uyguluyorsunuz?
2- yeni çıkan sivilcelerin üzerine de sürülebilir mi?
3- yüzünüzü temizlemek için hangi ürünleri kullanıyorsunuz?
4- gül suyunu gözenekler için kimisi çok öneriyor, kimisi de aksine gözenekleri büyütüyor diyor. tonik olarak gül suyu önerir misiniz? eğer yoksa hangi marka tonik önerirsiniz?
ben yaklaşık 1 yıldır ducray ürünlerini kullanıyorum, o kadar para veriyorum ve hiçbir işe yaramıyor artık çok sıkıldım bu durumdan. özgüven falan hak getire zaten :KK5:
lütfen yardımcı olun arkadaşlar çok çaresizim :26:

kızlar merhaba
12 yaşından beri sivilce problemim var, şu an 23 yaşındayım. cildimde aşırı miktarda kırmızılı morlu sivilce lekeleri ve çukurumsu açık gözenekler var.
gözeneği geçtim artık, benim tek sorunum şu iğrenç renklerden kurtulmak. inanın denemediğim ne ilaç ne kozmetik kaldı, servet harcadım yıllarca.
polikistik over hastasıyım ve yasmin kullanıyorum. bu hastalığın en önemli semptomlarından biri de sivilce.
birkaç gündür sudocremle ilgili olumlu yorumlar okuyorum, cilt tipim yağlıya dönük karma.
kullanıp memnun olan arkadaşlara birkaç sorum var:
1- kremi tüm yüze mi, yoksa sadece sivilce lekeli bölgeye mi uyguluyorsunuz?
2- yeni çıkan sivilcelerin üzerine de sürülebilir mi?
3- yüzünüzü temizlemek için hangi ürünleri kullanıyorsunuz?
4- gül suyunu gözenekler için kimisi çok öneriyor, kimisi de aksine gözenekleri büyütüyor diyor. tonik olarak gül suyu önerir misiniz? eğer yoksa hangi marka tonik önerirsiniz?
ben yaklaşık 1 yıldır ducray ürünlerini kullanıyorum, o kadar para veriyorum ve hiçbir işe yaramıyor artık çok sıkıldım bu durumdan. özgüven falan hak getire zaten :KK5:
lütfen yardımcı olun arkadaşlar çok çaresizim :26:

Benim de cildim karma. Sudocremi sadece sivilcenin üzerine sürüyorum. Cünkü diger türlü tüm yüzüme sürdügümde özellikle yanaklarım kuruyor pul pul oluyor. Ben yüzümü temizlemek icin niveanın temizleyici jelini kullanıyorum. Tonik olarak haftada iki kez yaptıgım lavanta suyunu sürüyorum. Gül suyu ile ilgili bi bilgi veremeyecegim malesef.

Benim de cildim karma. Sudocremi sadece sivilcenin üzerine sürüyorum. Cünkü diger türlü tüm yüzüme sürdügümde özellikle yanaklarım kuruyor pul pul oluyor. Ben yüzümü temizlemek icin niveanın temizleyici jelini kullanıyorum. Tonik olarak haftada iki kez yaptıgım lavanta suyunu sürüyorum. Gül suyu ile ilgili bi bilgi veremeyecegim malesef.

öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim
bugün cildim için alışveriş yaptım, garnier 3ü bir arada temizleme jeli, body shoptan çay ağacı serisinden tonik ve sudokrem aldım. hatta az önce de cildimi tüm bu ürünlerle temizledim. kremi tüm yüzüme sürdüm çünkü sivilcesiz veya lekesiz diye adlandırabileceğim herhangi bir bölge yok maalesef :KK17:
umarım bunlar iyi gelir ve artık kurtulurum bunlardan, gelişmeleri yazacağım.

öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim
bugün cildim için alışveriş yaptım, garnier 3ü bir arada temizleme jeli, body shoptan çay ağacı serisinden tonik ve sudokrem aldım. hatta az önce de cildimi tüm bu ürünlerle temizledim. kremi tüm yüzüme sürdüm çünkü sivilcesiz veya lekesiz diye adlandırabileceğim herhangi bir bölge yok maalesef :KK17:
umarım bunlar iyi gelir ve artık kurtulurum bunlardan, gelişmeleri yazacağım.

Tamam merakla bekliyorum insallah iyi sonuclar alırsın.

ben de yaklaşık 1-2 hafta kullandım hem sivilcelerime hem de burun çevremde kırmızı noktanokta lekeler vardı onlara sürdüm. krem çok yoğun ve yağlı olduğu için daha da arttı kırmızılıklarım. sivilcelerime de bi faydası olmadı. cildim ise karma. t bölgem yağlı. yanaklarım kupkuru. burun çevrem gözaltıma doğru olan yerler ise orta derecede yağlı.

Arkadaşlar merhaba.ben yeni üye oldum.bende uzun süredir sivilce problemi yaşıyorum.bir ay öncesine kadar sudocreamı tv de duyup bende almıştım.gerçekten kısa sürede çok işe yaradığını gördüm.bugüne kadar kullandığım ve en kısa zamanda etkisini gördüğüm krem bu diyebilirim.ama üç hafta önce hamile olduğumu öğrendim.ilk hafta kullanıyordum ama sonra içime kurt düştü acaba bebeğe bir zararı olurmu hiç birşey kullanamıyorum.bu çok iyi geliyordu lekelerin rengini açıyordu adeta.hatta hamilelik lekelerine bile iyi geleceğini düşünüyorum ama kullanamıyorum şimdi zararı olurmu acaba.içeriğinde farklı maddeler var çünkü.

bebek poposunu zarar vermediğine göre bir zararı olmaz heralde canım.

bende kardeşim için bakıyorum 18 yaşında yüzü çok kötü.çünkü bizi hiç dinlemedi gizli gizli fondoten pudra kullandı ve temizledi.şimdi çkurluklar oldu cildinde.ve sivilcesi çok çok fazla

X