Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar bende kullandim pişik kremini ve hiçbir faydasi olmadi sonunda doktor yolu görünüyor benim sivilcelere :KK43:

yatmadan ilk isim oglumun pisik kremi sudocremi sivilce izlerime sürcem :KK52::KK52::KK52: hafif kirmiziliklar kaldi INSALLAH onlarda gecer yaaa
pisige cok iyi geliyor,sivilceyide simdi okudum,bakalim nasil olacak..

evtt dün gece yatmadan sürdüm..kirmiziliklara cok iyi geldi,su andada yüzümde,iyi gelio tavsiye ederim,özellikle kirmiziliklara

bende pisik kremini kullanmistim bu konuyu okuduktan sonra
4-5 gün kullandim.. yüze parlaklik veriyor kizarikliklar gidiyor
fakat sürmeyincede yine eskisi gibi bir fark olmuyor..
sanki kremin beyazligi cildin rengini degistiriyor sadece o kadar..
ayni fondoten gibi geliyor bana, sürünce kapaniyor lekeler, sürmeyince yine ayni.. :26:

Ben de sudokremi dün gece kullandım ilk kez. SAbah süper bi ciltle karşılaştım.Sivilce izlerim ve renk sorunum var
başka bi problemim yok aslında ama benim asıl merak ettiğim yağlı ciltte bi zararı olur mu acaba ?
Nişanlımın alnında sivilce ve izleri var cildi çok yağlı.Ona uygulamaktan korktum biraz sonuçta bu krem yağlı bi krem.
Ne diyosunuz yağlı cildi olup kullanan olddu mu?

bu kremden bende aldım yalnız ben maske şeklinde kullanıyorum..içerisine gül yağı ve avakado yağı karıştırıp on dakika bekletip yıkayorum. günde bir yapın hakikaten faydası oluyor....

aaayyyy canım bunu okurken kendimi gördüm desem yeridir :) aynı aynı aynı dertler,aynı seyler,hem yasımız cilt tipimiz,5 yıl konusu falan hersey tutuyo hatta bi ara dedim ki acaba ben mi yazdım bu mesajı diye :) bende sudocreami kullanıyorum cildimde derin izler vardı bi de sivilce kaynaklı lekeler bu krem bi mucize! 3 ay cok düzenli kullanmasamda (banyodan sora sürüyorum genelde) küçük olan kutusu hala bitmemesine ragmen bende artık fondotensiz cıkıyorum şükürler olsun bitiyo kalan izler hatta yeni cıkan sivilcelerde sönüyo :nazar: :KK9: her cildiyeye gittiğimde kesinlikle ilaçlara baslamalısın demişlerdi.ama korkumdan baslamamıstım internetten cok arastırmıstım .ve sivilcelerim yanaklarımda kocaman ve içten cıkıyodu yani boyle yag bezesi gibi.kullanmadıgım hiç bi kozmetik ürünü yag ot maskeler ... kalmamıstı.cilt bakımlarına döktüğüm paraları soylemiyorum bile(yok elektrik veriyolarmıs yok serum sürüyolarmıs yok kurucakmıs vitamin almam lazımmıs).hatta her duydugumu yuzume sürüyodum ve hayalim fondotensiz dısarı cıkmaktı şükürler olsun :) kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız! :)

Kızlar acaba eczaneden mi aldınız bu gri kutuyu ben görsellerden baktığımda kutu beyaz gibi.

bir bana mı yaramadı bu krem? regl günlerimde çıkan tek tük sivilcelere kullanayım diye aldım.bir tane çıktı.regl dönemi boyunca kullandım sudocremi,regl bitti sivilce hala benimle!! nolcak bu sivilce hiç geçmicek mi? bendeki sudocremin resmi de bu,yanlış mı ki?
$09032013146.jpg
not;oradaki el benim onu görmezden geliniz:KK14::KK14::KK14:

Arkadaşlar ben pişik kremi aldım oksizinc % 20 çinko içeryormuş.

sürmesi çok zor oldu resmen savaş verdim.sadece lekelerin üzerine sürdüm .siz tüm yüzünüze mi sürüyordunuz.ayrıca bu ne katı bişey sizinkilerde böyle mi

olumlu dönüt alanlar çok mu arkadaşalar

ben de yaklaşık 1-2 hafta kullandım hem sivilcelerime hem de burun çevremde kırmızı noktanokta lekeler vardı onlara sürdüm. krem çok yoğun ve yağlı olduğu için daha da arttı kırmızılıklarım. sivilcelerime de bi faydası olmadı. cildim ise karma. t bölgem yağlı. yanaklarım kupkuru. burun çevrem gözaltıma doğru olan yerler ise orta derecede yağlı.

bende pişik kremini burda okudum koşa koşa gittim aldım.kullanmadan önce bi tane yağlı sivilcem vardı kullandıktan sona üç tane oldular:))yağ dolu içi sivilcelerimin.biri patladı ve iğrenç bi leke kaldı ikisi hala duruyor.bugün beni bi arkadaşım gördü bana aynı frenkeştayna dönmüşün dedi.kısacası bende ters etki yaptı ben artık kullanmam hepinize sevgiler bayannnlarrrr:KK36:

kızlar bende bugün Oksizinc diye pişik kremi aldım. ne kadar yüzde kalmalı bu krem?? ayy inşallah hepimize şifa olur yaa

Akşam sürüp yatıyorsun sabaha kadar kalıyor..bir kullanıcı tüm yüzüne göz altı dahil kullandığını yazmış göz morluklarınıda geçiriyormuş lekelerinde açıyormuş..mucize gibi değilmi:)) gerçekse yaşadık valla bir taşla 3kuş:KK16:

Kızlar slm bende yeni üyeyim..bu günlerin en popüler konusu bu pişik kremi eğer gerçekse mucize gibi birşey.dünya paraları boşa harcamışız vede sonuç fiyasko:KK43:( bu pişik kremi lekelere göz morluklarına sivilcelere herşeyde iyi geliyormuşta haberimiz yokmuş.iki bebek büyüttüm pişik kremleri cirit attı evde akıl edipte kendi yüzüme kullanmadım:)))
Kullanmakta sakınca görmüyorum yarın ilk işim pişik kremi almak olacak son çare

Ben popolin kullandım. Pek işe yaramadı sanırım. Birde cildim yağlı o da çok yağlıydı kokusu vicks gibiydi. Önerebileceğiniz bir şey var ise değiştireceğim. :)

Markası önemli değil ama içindeki çinko oranına bak en yüksek olanını al çünkü sanırım bu pişik kreminin sırrı içindeki çinko.

arkadaşım ben bu kremi 3-4 gündür kullanıyorum çenemde sivilceler yaptı yaa sinirim bozuldu normalmi bilmiyorum ilk kullanım tepkisimi acaba bilmiyorumkismile

İçinde paraben maddesi varmı ona bak canım..paraben ilaçtaki bakteri oluşumunu önlemek için kullanılıyormuş ancak kansorejenmiş ve birçok bebek ürününde varmış özellikle şuruplarda.onun için aldığınız ürünlerin içeriğini mutlaka okuyup alın..ve bu madde bazı ciltlerde alerji yapıyormuş ondan olabilir!

Kızlar slm bende yeni üyeyim..bu günlerin en popüler konusu bu pişik kremi eğer gerçekse mucize gibi birşey.dünya paraları boşa harcamışız vede sonuç fiyasko:KK43:( bu pişik kremi lekelere göz morluklarına sivilcelere herşeyde iyi geliyormuşta haberimiz yokmuş.iki bebek büyüttüm pişik kremleri cirit attı evde akıl edipte kendi yüzüme kullanmadım:)))
Kullanmakta sakınca görmüyorum yarın ilk işim pişik kremi almak olacak son çare

Yalnız bu konuyu ben çok araştırdım (biraz fazla meraklıyımda:) arkadaşlar aldığınız kremin içindeki çinko oranı en yüksek olanını alın birde en önemlisi içinde paraben maddesi olmasın..
Paraben ilaçların içine bakteri oluşumunu önlemek için konan kansorejen bir madde bilginiz olsun saglıcakla kalın

Akşam sürüp yatıyorsun sabaha kadar kalıyor..bir kullanıcı tüm yüzüne göz altı dahil kullandığını yazmış göz morluklarınıda geçiriyormuş lekelerinde açıyormuş..mucize gibi değilmi:)) gerçekse yaşadık valla bir taşla 3kuş:KK16:

cnm o yastığa falan bulaşmaz mı benim sivilceler çok yanaklarda çenede alında burunda yani baya sürmem gerekiyo ?

X