Saç Rengi ve Saç Boyama Pişmanım.Lütfen yardım edin

neofree

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2016
6
0
30
Arkadaşlar herkese merhaba.Saçlarımın rengini tam olarak bilmiyorum ama açık kahve tonlarında bir renkti galiba kendi doğal saç rengim.Ben gidip koyu kahveye boyattım ve bildiğiniz saçlarım simsiyah oldu ilk defa boyattım.Daha sonra pişman oldum ve ne yapacağımı bilmiyodum çünkü saç boyaları hakkında hiçbir bilgim yok renkleri bile tam bilmem.Gidip colourb4 boya silici aldım ve saçlarım tupturuncu oldu.Kuafore gittim saçımı orielle açmamız gerek eski saç rengine dönmen için ama saçların çok ince yanabilir dedi.Ben d eski saç rengime yakın bi renk yapın açmadan dedim.Saçımı boyadı o eskisi gibi simsiyah değil ama yine siyah daha böyle açık bi siyah.Ben bu forumda aradım baya zamandır ama ne yapacağımı yine bilmiyorum.Dax supergro ile saçlarımı uzatıp boyalı kısımdan kurtulayım dedim ama uzun sürecek gibi sinameki kürüne falan baktım saçlarım zaten ince ve boyadan sonra çok döküldü ona da dökülür diye cesaret edemedim.Lütfen yalvarıyorum size bana yardım edin tekrar boyatmadan saçlarımın rengini nasıl açabilirim ? 22 yaşındayım ve gerçekten özgüvenim kalmadı aynaya bakamıyorum o kadar kötü oldu ki.Lütfen bana yardım edin arkadaşlar doğal bi yöntemle bu boyayı nasıl akıtıp saçımın rengini açabilirim ?

Doğal yoldan şu tablet olarak suya atıp içtiğimiz c vitaminlerini saçına sürerek (tam nasıl yapılır burda araştır konusu vardı) saç rengini açabilirsin kepek şampuanları ile yıka aksın rengi sabun da akıtıyormuş ama çok sert yapar

Doğal yoldan şu tablet olarak suya atıp içtiğimiz c vitaminlerini saçına sürerek (tam nasıl yapılır burda araştır konusu vardı) saç rengini açabilirsin kepek şampuanları ile yıka aksın rengi sabun da akıtıyormuş ama çok sert yapar

teşekkür ederim yardımın için.C vitaminini bilmiyordum ona bakacağim.Bir de bişey sormak istiyorum yaş maya da saç boyasını akıtıyomuş biliyor musun bunu ? eğer biliyorsan kötü bi renkte mi açıyo saç açıcılar gibi mi açıyor ? ben tekrar boyatmak istemiyorum sadece saç rengimi açıp kullanmak istiyorum bir bilgin var mı bu konuda ?

teşekkür ederim yardımın için.C vitaminini bilmiyordum ona bakacağim.Bir de bişey sormak istiyorum yaş maya da saç boyasını akıtıyomuş biliyor musun bunu ? eğer biliyorsan kötü bi renkte mi açıyo saç açıcılar gibi mi açıyor ? ben tekrar boyatmak istemiyorum sadece saç rengimi açıp kullanmak istiyorum bir bilgin var mı bu konuda ?
Yaş maya konusunda bir bilgim yok ama ben şuna şaşırdım boya silici en son boyanan rengi siler normalde ve boyamadan önceki gibi olur nasıl turuncu oldu ki o açıcı mıydı acaba kumral olması lazımdı boya siliciden sonra saçının o_O

Beyaz sabunla yıkayabilirsin . mayayla kür yapabilirsin. Dax supergro ile de bakım yapabilirsin saçlarına ve uzamasına yardımcı olur. Sinemaki ile ilgili kürü de yapabilirsin . Saçını yıkadıkça yavaş yavaş saçindan akacaktır boya . Siyah yapmamışsın iyi ki . Ben bunları kendi saçıma yaptım . Uzun zaman alıyor hemen saçların rengi açılmıyor . Yavaş bir süreç .sabır gerektiriyor.

Yaş maya konusunda bir bilgim yok ama ben şuna şaşırdım boya silici en son boyanan rengi siler normalde ve boyamadan önceki gibi olur nasıl turuncu oldu ki o açıcı mıydı acaba kumral olması lazımdı boya siliciden sonra saçının o_O

evet ben de öyle olacak zannediyordum colourb4 aldım kendi saç rengim olması gerekti ama tupturuncu oldu ilk defa boyattım zaten daha once hiç boya değmemişti saçıma ben de anlamadım :110:

Beyaz sabunla yıkayabilirsin . mayayla kür yapabilirsin. Dax supergro ile de bakım yapabilirsin saçlarına ve uzamasına yardımcı olur. Sinemaki ile ilgili kürü de yapabilirsin . Saçını yıkadıkça yavaş yavaş saçindan akacaktır boya . Siyah yapmamışsın iyi ki . Ben bunları kendi saçıma yaptım . Uzun zaman alıyor hemen saçların rengi açılmıyor . Yavaş bir süreç .sabır gerektiriyor.

Yardımın için teşekkür ederim:) Sen yaş mayayı denedin mi hiç boyayı akıtıyormuş ?

Renk akıtıcılar açıcılardan çok fakrlı değil ya içinde açıcı da var diyeniliriz sanırım..
Bu ilk fotoğraf kendin tengi akıttıktan sonra ki hali miydi? (Böyleyse iyi ama kendi rengi buysa valla ne diyim yazık etmişsin çok güzel bir renkmiş^^')
Son hali de ikinci fotoğraf sanırım. Keşke kuaföre gitmeden önce gelseydin. Kaç numara ile boyadılar saçını? Kesin 3-4 falan boyamışlardır. O yüzden koyu olmuş.
Tam kendi saçının rengini bilemiyorum ama biraz daçına bakım yap bir kaç hafta toparlasın banyoda rengi de akar sabunla falan. Daha sonra yine boya siliciyle sil rengini ve üstüne 7.1 gibi küllü kumral ton vur. Turunculuklarını alır, çok açık olmaz çok da koyu olmuaz.
Kumral açık kahve tonlar istiyorsanız asla 6 dan aşağı bir renk boyamayın. Özellikle zaten çok açık olmayan saçlarda siyah gibi oluyorlar.

Renk akıtıcılar açıcılardan çok fakrlı değil ya içinde açıcı da var diyeniliriz sanırım..
Bu ilk fotoğraf kendin tengi akıttıktan sonra ki hali miydi? (Böyleyse iyi ama kendi rengi buysa valla ne diyim yazık etmişsin çok güzel bir renkmiş^^')
Son hali de ikinci fotoğraf sanırım. Keşke kuaföre gitmeden önce gelseydin. Kaç numara ile boyadılar saçını? Kesin 3-4 falan boyamışlardır. O yüzden koyu olmuş.
Tam kendi saçının rengini bilemiyorum ama biraz daçına bakım yap bir kaç hafta toparlasın banyoda rengi de akar sabunla falan. Daha sonra yine boya siliciyle sil rengini ve üstüne 7.1 gibi küllü kumral ton vur. Turunculuklarını alır, çok açık olmaz çok da koyu olmuaz.
Kumral açık kahve tonlar istiyorsanız asla 6 dan aşağı bir renk boyamayın. Özellikle zaten çok açık olmayan saçlarda siyah gibi oluyorlar.

Kendi rengimdi evet teşekkür ederim:) yazık ettim baya herkes çok beğenirdi o kadar pişman oldum ki sabah akşam ağlıyorum boyalardan falan da hiç anlamıyorum. 3 numaraydı boya. Ben aslında tekrar boya vurmak istemiyorum saçlarım hızlı uzuyo ben de dax falan kullanıyorum . en azından uzayana kadar birwz boya aksın istiyorum.Dediğiniz boyayı yaptırsam (7.1 küllü kumral )kendi saç rengime yakın olur mu peki ?

Son düzenleme:
Off saç nasıldı da 3 ile boyadılar cinayet resmen siz zaten koyu olmasın demişsiniz.

Daha önce silici kullanmadım ama aktıktan sonraki hali kendi saçınızdan daha mı açıktı?

Şöyle şimdi saçın tam olarak o zamanki rengini bilmediğim için nasıl sonuç verir bilmiyorum eğer silici ile açıp boyayacaksanız. Ama 7.1 ekteki gibi bir renk. Her yerde de farklı göstermişler ama..

Yani biraz daha küllü senin saçın turuncumsu bir kahveymiş.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 144
  • image.jpeg
    image.jpeg
    26,7 KB · Görüntüleme: 114
Doğal bir tenk olunca tutturmaıs zor ama benzer tonlar bulabilirsin Türkiye de hepsi var mı bilmiyorum ama renkleri araştırdığımds şunları bulmuştum baya güzel ve doğal tonlar her saçta Nasıl etki verir bilmiyorum ama.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    31,9 KB · Görüntüleme: 72
  • image.png
    image.png
    136,5 KB · Görüntüleme: 69
  • image.jpeg
    image.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 74
  • image.jpeg
    image.jpeg
    22,6 KB · Görüntüleme: 95
Off saç nasıldı da 3 ile boyadılar cinayet resmen siz zaten koyu olmasın demişsiniz.

Daha önce silici kullanmadım ama aktıktan sonraki hali kendi saçınızdan daha mı açıktı?

Şöyle şimdi saçın tam olarak o zamanki rengini bilmediğim için nasıl sonuç verir bilmiyorum eğer silici ile açıp boyayacaksanız. Ama 7.1 ekteki gibi bir renk. Her yerde de farklı göstermişler ama..

Yani biraz daha küllü senin saçın turuncumsu bir kahveymiş.

fotoğrafı ekledim boyw silici kullanınca saçım böyle turuncu oldu

Eklentiler

• image.png
    image.png
    278,6 KB · Görüntüleme: 127
Dediğim gibi bunun gibi ailinmiş turuncu saçın üstüne 7.1 ya da bu üstteki gibi 6.1 falan vurursan istediğine yakın bir ton elde edebilirsin ya da en azından açık kahve tonunda.

Selamlar yaklaşık 2 hafta önce sacımda cinayet işledim bal rengi olan saclarımı neva color ile karamel yapmak isterken iğrenç bir ton tuttu. Dayanamadım kozmetikciden gidip koleston açıcı aldım açıp sacımı kumrala boyadım sonra bir dalgalanma oluştu ardından en kotüsünü yapıp kuaföre gittim ve ben ömrü hayatımda kuaföre gitmem ve kuaför de saclarımı 6 numaraya boyadı.. Ah gitmez olaydım.1 hafta kullandım o sacı.2 hafta ise Akıtıcam diye anam ağladı.5 adet C vitaminini kepek şampuanına kattım sacıma yetecek kadar 1 saat beklettim. 3 ton açıldı. Bu arada hep kepek önleyici şampuan kullandım. 4 gün sonra yine aynısını yaptım ama hep açmaya uçlardan başladım omre gibi açılmasını istedim. 3 güb sonra da Ardından palette 10.1 aldım uçlardan boyamaya başladım uçları 25 dk fazla tuttum dipleri 15 dk beklettim yaklaşık 40 dk beklettim çok güzel oldu bir daha mı kuaför Asla...

X