PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Kizlar merhaba, yeni uye oldum bende siteye. Prolaktinim yuksekti. Dostinex kullaniorum cok uzun zamandir. 23-30 larda seyrediyor. Bebek dusunmeye basladik ama doktor kontrollu devam ettik bu surece. 3 defa catlatma ignesi oldum. Son igne snrsi kist olustu 5mm. En sonda kontrol icin sehir disinda oldugumdan kendi doktorumdan baska bi dr. A gittim. Herhangi
Bi sikinti olmadigini. Kistin kayboldugunu soyledi İNOFOLİC tavsiye etti. Ama ben yanlis okudum sanirim. Sbh aksam 1 er tane yani. Gunde 2 tane iciyorum. Bgn kendi doktoruma gidicem tekrar kontrole. Bakalim ne dicek? Paylasirim sizlerle. Umutluyum bu sefer :)))

Çoook sevindim canım yaa Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yaramas ve sen siz ilk umut ışıklarımız oldunuz :nazar::nazar: Güzel haberlerle gelin diye diye güzel haberlerle geldiniz :emir_bebek::nazar:

İnşallah bize de nasip olur bizde buradan haber veririz

aminn canım...allah tüm bebiş isteyen herkese nasip etsinnn....

Kizlar, inofolic sbh 2, aksam 2 mi icmek gerekiyor kesin olarak? Bi de ilac prospektuyle ilgili internette bilgi
Bulamadim. İngilizce siteden baktim. Ama beni yonlendirebileceginiz site var mi??? Hayirli olsun bu arada

kizlar, inofolic sbh 2, aksam 2 mi icmek gerekiyor kesin olarak? Bi de ilac prospektuyle ilgili internette bilgi
bulamadim. Ingilizce siteden baktim. Ama beni yonlendirebileceginiz site var mi??? Hayirli olsun bu arada

canım benim dr 2 şer poşet günde 2 defa önerdi bende öle kulandım

bende ınofolic kullananlardanım fakat bu ay adetime iki gün kala test yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm şimdi ilaçları bıraktım doktorum söyledi fakat bu gün adetimin geciktiği 4 gün test yaptım hiç çizgi yok sebebi ne olabilir bilen varsa cevap verirse sevinirim

bende ınofolic kullananlardanım fakat bu ay adetime iki gün kala test yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm şimdi ilaçları bıraktım doktorum söyledi fakat bu gün adetimin geciktiği 4 gün test yaptım hiç çizgi yok sebebi ne olabilir bilen varsa cevap verirse sevinirim

bazı ilaçlar kanda beta hcg yi yükseltiyor bu ilacında böyle bir özeliği olabilirmi acaba :44::44::44::44::44::44: Ama neden bekliyorsun kandan baktır eğer gebelik varsa mutlaka çıkacaktır:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende aynı senin gibi kullanıyorum canım ama bir aydır bıraktım :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

bu akşamdan tezi yok yeniden başlayacam :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

HOŞ GELDİN GÜZELİKK:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:canım tedaviye kadar kulanacağım tedaviye başlayınca dr nasıl önerirse :44::44::44::44::44::44:

HOŞ GELDİN GÜZELİKK:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:canım tedaviye kadar kulanacağım tedaviye başlayınca dr nasıl önerirse :44::44::44::44::44::44:

hoşbulduk canım :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:aslında çok faydalı bir ilaç canım son kontrolümde pko unun bile düzelmeye başladığını söylemişti doktorum inşallah sende de işe yarar

hoşbulduk canım :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:aslında çok faydalı bir ilaç canım son kontrolümde pko unun bile düzelmeye başladığını söylemişti doktorum inşallah sende de işe yarar

inşşşşşşşşşşşşşş canım inşşşşşşşşşşşşş

bazı ilaçlar kanda beta hcg yi yükseltiyor bu ilacında böyle bir özeliği olabilirmi acaba :44::44::44::44::44::44: Ama neden bekliyorsun kandan baktır eğer gebelik varsa mutlaka çıkacaktır:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

gidicem ama korkuyorum ya yoksa 7 aydır uğraşıyoruz eşim varikosel ameliyatı oldu belirti olarak karnım ağrıyo bide şeffaf akıntım var göğüslerimde damarlar çıktı bunlar normalmi canım

gidicem ama korkuyorum ya yoksa 7 aydır uğraşıyoruz eşim varikosel ameliyatı oldu belirti olarak karnım ağrıyo bide şeffaf akıntım var göğüslerimde damarlar çıktı bunlar normalmi canım

sizi boşyere ümitlendirmek istemem ama bu saydıklarınız gebelik belirtisi hemen kanda baktırın hem içiniz rahat etsin hemde olası bi gebelik varsa buna göre davranırsınız:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

canım belirtilere hiç takılma hemen git kan ver öğren inş hamişsindir :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

inşalah hamilesindir cnm, kan testi yaptırmanda fayda var.
bende bgn kendı dr.uma gıttım. herşeyın normal oldugunu soyledı. İnofolic kullanımını olması gerektıgı gıbı sbh 2 , akşam 2 olmak uzere cıkardık.bı de adet sarkması olmasın dıye progestan verdı. bakalım umarım herşey yolunda gıder...

inşalah hamilesindir cnm, kan testi yaptırmanda fayda var.
bende bgn kendı dr.uma gıttım. herşeyın normal oldugunu soyledı. İnofolic kullanımını olması gerektıgı gıbı sbh 2 , akşam 2 olmak uzere cıkardık.bı de adet sarkması olmasın dıye progestan verdı. bakalım umarım herşey yolunda gıder...

hamilemisin canım

hamilemisin canım

yok cnm ne yazık ki hamıle degılım. çatlatma iğnesı olmuştum. 5 mm kist meydana geldi. 2 ay devam ettı. amaçok şükür geçti. bebek düşündüğümüz için ve prolaktınım yukseldıgı için yumurtlama takibi gerekiyor. o yuzden ara ara dr. a gıdıyorum. bu sefer çatlatma ıgnesı vs olmıcam sadece inofolic kullanıp normal seyrıne bırakıcaz. Allah hazyırlısıyla nasip etsın ıns tum ısteyenlere... beım hıkayem de boyle :)

yok cnm ne yazık ki hamıle degılım. çatlatma iğnesı olmuştum. 5 mm kist meydana geldi. 2 ay devam ettı. amaçok şükür geçti. bebek düşündüğümüz için ve prolaktınım yukseldıgı için yumurtlama takibi gerekiyor. o yuzden ara ara dr. a gıdıyorum. bu sefer çatlatma ıgnesı vs olmıcam sadece inofolic kullanıp normal seyrıne bırakıcaz. Allah hazyırlısıyla nasip etsın ıns tum ısteyenlere... beım hıkayem de boyle :)

inş hamile kalırsın canım allah gönlüne göre versin inş hepimiz hamile kalırız

X