PKO için Inofolic kullananlar buraya......

inşallah :) ben yenı uye oldugumdan pek okuyamadım eskıye daır. senın herhangı bır rahatsılıgın vs var mı? yoksa hersey normal oldugu halde mı 7 aydır hamıle kalamıyordun?

balık etliyim ya bu hep vardı sonra normalde adetlerim çok düzenliydi pko çıktı sonra eşimde varikosel çıktı 3 ay oldu ameliyat olalı şimdi böyle bişey yaşadık inş hamileyimdir eşim düzelmiştir

balık etliyim ya bu hep vardı sonra normalde adetlerim çok düzenliydi pko çıktı sonra eşimde varikosel çıktı 3 ay oldu ameliyat olalı şimdi böyle bişey yaşadık inş hamileyimdir eşim düzelmiştir

inşallah hamılesındır. kan testi yaptırdıgında sonucu paylaşırsın:) ama negatıf cıkarsa da endıse etme, belkı de bız cok kafaya takıoruz.(yani ben) o da bır etken sonuçta. stress yapıcak bişey yok ama gel de anlat beynıne....

inşallah hamılesındır. kan testi yaptırdıgında sonucu paylaşırsın:) ama negatıf cıkarsa da endıse etme, belkı de bız cok kafaya takıoruz.(yani ben) o da bır etken sonuçta. stress yapıcak bişey yok ama gel de anlat beynıne....

paylaşırım iyiki senin gibi insanlar var derdini paylaşabilceğin çocuk varklı bişey olmaması insanı dahada üzüyo ama inş bizimde olucak :nazar::nazar::nazar::nazar:

paylaşırım iyiki senin gibi insanlar var derdini paylaşabilceğin çocuk varklı bişey olmaması insanı dahada üzüyo ama inş bizimde olucak :nazar::nazar::nazar::nazar:

olmuyor dıye şartlamamak lazım... üzme kendını Allahın ıznıyle bız de tadıcaz o duyguları... daha yolun başındayız.... :) sevgıler

aminnnn inşşşş HERKES Eki Görüntüle 787113 Eki Görüntüle 787113 Eki Görüntüle 787113 BÖYLE OLSUNNN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

İnşallah canım benim Bayıldım bu resme :KK9:

gidicem ama korkuyorum ya yoksa 7 aydır uğraşıyoruz eşim varikosel ameliyatı oldu belirti olarak karnım ağrıyo bide şeffaf akıntım var göğüslerimde damarlar çıktı bunlar normalmi canım

Bence anlattıklarının hepsi hamilelik belirtisine benziyor idrar testleri bazen yanlış gösterebiliyor canım en güvenilir kan testi çünkü bende yaşadım adetim gecikince idrar testlerini elimden düşürmüyorum bir keresinde 2. çizgi silik çıktı bende tabi hamileyim diye çok sevindim akşam kan testi yaptırdım ve sonuç negatifti yani yanıltabiliyor bazen kan testi kesin sonuç. Bizi haberdar et. İnşallah hamişsindir

Bence anlattıklarının hepsi hamilelik belirtisine benziyor idrar testleri bazen yanlış gösterebiliyor canım en güvenilir kan testi çünkü bende yaşadım adetim gecikince idrar testlerini elimden düşürmüyorum bir keresinde 2. çizgi silik çıktı bende tabi hamileyim diye çok sevindim akşam kan testi yaptırdım ve sonuç negatifti yani yanıltabiliyor bazen kan testi kesin sonuç. Bizi haberdar et. İnşallah hamişsindir

bende çok bayılıyorum sıksık kulanıyorum dostlarım böle olsun diye

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar ;
Ben de aranıza yeni katılanlardanım.Bir kaç aydır korunmama rağmen hamile kalamadım.Aksine düzenli olan adetlerimde hep gecikmeye başladı.Doktora gittim banada inofolic verdi bakalım bu ay kullanıyorum inşallah etkisi olur :)

Merhaba Arkadaşlar ;
Ben de aranıza yeni katılanlardanım.Bir kaç aydır korunmama rağmen hamile kalamadım.Aksine düzenli olan adetlerimde hep gecikmeye başladı.Doktora gittim banada inofolic verdi bakalım bu ay kullanıyorum inşallah etkisi olur :)

Hosgeldin cnm. Bakalim ikimizde ilk defa inofolic kullanioruz. Gerci senin herseyin duZenliymis yazdigin kadariyla. Benim biraz sikintilar vardi. Bakalim eylul 15-16 gibi sonuc oraya cikacak bnm. Hayirlisi olsun cnm herkese:)

amin canım hepimiz için.
bende korunurken düzenliydi. bıraktıktan sonra hormonlarımın dengesi bozuldu sanırım her ay 1 hafta gecikmeli adet oldum. tabi her seferinde daha önce hiç gecikmem olmadığından hamileyim sandım.

yok değilmişim canım beta hcg 2,0 çıktı bir hafta sonra yaptır tekrar dediler ama sizce napsam

yok değilmişim canım beta hcg 2,0 çıktı bir hafta sonra yaptır tekrar dediler ama sizce napsam

Bir hafta bekle bakalım eğer adet olmazsan yenile kan testini hakkında hayırlısı olsun inofolic kullanıyorsan eğer bence devam et kesme doktorum hamile kalsan bile 12. haftaya kadar kullanabiliyoruz inofolici demişti

Bir hafta bekle bakalım eğer adet olmazsan yenile kan testini hakkında hayırlısı olsun inofolic kullanıyorsan eğer bence devam et kesme doktorum hamile kalsan bile 12. haftaya kadar kullanabiliyoruz inofolici demişti

doktor bıraktırdı inş vardır canım hayırlısı olsun ama değer düşükmü doktor dediki normalde daha düşük olmalı değer dedi doğrumu var çıkabilirmi

kızlar merhaba, bişey sormak ıstıyorum.
ınofolıc kutusu içinde 30 adet var. sbh 2, akşm 2 içince 7,5 gunde bıtıyor. sureklı mı ıçıyorsunuz? doktoruma sormadım, unuttum :KK43:
bıtınce tekrar almalı mıyım? bır sakıncası olur mu ne dersınız???

ınofolıc kutusu içinde 30 adet var. sbh 2, akşm 2 içince 7,5 gunde bıtıyor. sureklı mı ıçıyorsunuz? doktoruma sormadım, unuttum :KK43:

benim doktorum bittikçe kullancaksın dedi sürekli kullanılcak zararlı değil sendedemi pko var

doktor bıraktırdı inş vardır canım hayırlısı olsun ama değer düşükmü doktor dediki normalde daha düşük olmalı değer dedi doğrumu var çıkabilirmi

Canım yükselebilir değerin stres yapma inşallah yükselir çünkü ben kaç kez kan testi yaptırdım hamileyim sanıp 0.1 çıktı bende hep senin 2,0 çıkmış zaten kesin hamilesin demek için 5 in yukarısında olması gerekiyor onun için 1 hafta sonra yeniden kan testi istemiştir

Bizde aynı şekilde kullanıyoruz sürekli hiç ara vermeden devam 2 paket sabah 2 paket akşam sürekli alıp devam ediyoruz gene de kendi doktoruna danışmanda yarar var

benim doktorum bittikçe kullancaksın dedi sürekli kullanılcak zararlı değil sendedemi pko var

normalde bende hiç olmadı ama yumurta çatlatmaiğnesi oldum. o ay hamılelık gerçekleşmedi. çatlatma iğnesine bağlı olduğunu düşündugumuz kist meydana geldı 5cm. snr 3cm'e indi. bu ayda yok olmuş. cok fazla da bılgım yok acıkcası.

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.bende de adet düzensizliği vardı testesteron hormonum normalin üstünde cıktı.doktor banada ınofolic ve serophene verdi. ınofolic i bende sabah 2 aksam 2 içiyorum. doktor 3 ay kullanmamı istedi.yalnız regl oldugumuz zaman ilaca ara veriyormuyuz bu konu hakkında bi bilgim yok.ınofolic için adeti düzenliyor deniliyor dogru mu?

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.bende de adet düzensizliği vardı testesteron hormonum normalin üstünde cıktı.doktor banada ınofolic ve serophene verdi. ınofolic i bende sabah 2 aksam 2 içiyorum. doktor 3 ay kullanmamı istedi.yalnız regl oldugumuz zaman ilaca ara veriyormuyuz bu konu hakkında bi bilgim yok.ınofolic için adeti düzenliyor deniliyor dogru mu?

hoşgeldin cnm,
açıkçası ben inofolic ilacının tamolarak ne oldugunu bılmıorum sıte aradım ama bulamadım. bılen varsa yonlendırebılır mısınız?

hoşgeldin cnm,
açıkçası ben inofolic ilacının tam olarak ne oldugunu bılmıorum.. kist için mi? adet düzenleyici mi? vs vs sıte aradım ama bulamadım. bılen varsa yonlendırebılır mısınız?

X