PKO için Inofolic kullananlar buraya......

selam kızlar k.doktorum bana PKO için ınofloc(ınozitol + folık asıt ) verdi...yeni üretilmiş hem folık asıtmıs hemde pko ıcın tedavı sansını arttırdıgını hamıle kalmayı kolaylastıracagını söyledı.. kullanan yada bılgısı olan varsa sevınırım...
bende günde dört paket kullanıyorum bir su bardağının içine iki paket bi sabah bi akşam ilacın üstünde bi sabah bi akşam günde 2 paket yazıyo ama doktorun bir bildiği vardır heralde

canlarım hangi ilaçları kullandınz hamile kalmak için bende suan inofolic içiyorum bilgi veririmisinz lütfen.Allah bebeginizi korusun canım.Allah bagıslasın

Son düzenleme:
selam kızlar k.doktorum bana PKO için ınofloc(ınozitol + folık asıt ) verdi...yeni üretilmiş hem folık asıtmıs hemde pko ıcın tedavı sansını arttırdıgını hamıle kalmayı kolaylastıracagını söyledı.. kullanan yada bılgısı olan varsa sevınırım...

yeni başladım 1 hafta oldu. daha önce 7ay gynelle kullandım ama bi işe yaramadı. inşallah faydasını görürüm

canım hayıt suyunu ne kadar ve nasıl kullandın anlatırmısın rica etsem hayırlı olsun bebeişin insallah saglıklı sıhatli dogur canım

cok tesekkur ederim Allah hepimizin gönlune gore versın ben hayıt tohumunu once havanda ezdım daha sonra sabah aksam ac veya tok farketmıyor bır kupa suyu kaynadıktan sonra bır cay kasıgı ekleyip 5 dk demlenmesini bekledim ardından ıctım 1 ay kullandım ama inofolic mı yoksa hayıt mı faydalı oldu bilmiyorum ikisinede aynı dönemde basladım hayırlısı olsun insallah

canım mrb bende kullaıyorum inofolic sen nasıl kullanıyorsun özelden yazamadım özelden yada burdan yazarsan cok sevinirim

mrb ben ozelden yazamıyorum kusura bakma ben inofolic i sabah aksam ackarnına 1 paket seklinde kullandım bittikce aldım aralıksız devam ettim adetin 2. gunu basladım zaten o ay hamile kaldım darısı tum isteyenlerin basına insallah

mrb ben ozelden yazamıyorum kusura bakma ben inofolic i sabah aksam ackarnına 1 paket seklinde kullandım bittikce aldım aralıksız devam ettim adetin 2. Gunu basladım zaten o ay hamile kaldım darısı tum isteyenlerin basına insallah

valla bende ilkay doktor al demiş ama anlamadıgım için ilk ay bir paket içtim 2.ay bitince tekrarladım 3.paketim suanda dün günümdü olmadım aslında bitmesi gerkirdi paketin ama son zamanlarda 1e düşürdüm adetini dün günüm olmasına ragmen olmadı doktor adet geciktirir demişti o yüzden ümitlenip test yapmakda istemiyorum sanırım olcam adet sivilceler ve göğsümde topak olustu adet zamanı olusan seyler az da karnım agrıyo sanki ama adet sancısı gibi değil inşallah olmam hafta sonuna kadar bekleyip test yamak istiyorum ama sen ne kadar gecince test yaptın bide özel olacak ama ilişki düzeni nasıldı

Merhaba bende pkoluyum doktorum banada inofolic verdi bu ay adetim in 7.gunu hem ona hemde soğan kürü ne başladım inşallah bu ay tutar benim mayısta bir dusugum oldu Rabbim hepimize nasip etsin inşallah

cok tesekkur ederim Allah hepimizin gönlune gore versın ben hayıt tohumunu once havanda ezdım daha sonra sabah aksam ac veya tok farketmıyor bır kupa suyu kaynadıktan sonra bır cay kasıgı ekleyip 5 dk demlenmesini bekledim ardından ıctım 1 ay kullandım ama inofolic mı yoksa hayıt mı faydalı oldu bilmiyorum ikisinede aynı dönemde basladım hayırlısı olsun insallah

iyi günler canımm..şuan gece ama okudugunda gündüz olur tahminen :) :)

öncelikle bebeğin hayırlı olsunn..tez vakitte kavvuş inşallah vakitlice tabikii...benim bi kaç sorum olacak inşallah görür ve cevaplarsınn...ama öncesinde acık bilgi vereyim kendimdenn...

ben 5 yıllık evliyim...ve bende pko varr..ilk yıl tedavi denedik olmadı kilo ver dedi dr..verdim biraz şimdi yine başladık..4 ay klomen kullandımm. 2 ay yumoş oldu sonraki 2 ay olmadı..ve lh 20 çıktı en son görüşmemizde dr olumsuzca konuşup beni mahfettti tüp bebeğe git dedi...ama ben aşılama istedim..infoliği duyduktan sonra söylememe ragmen vermedii..ama okuduktan sonra bende kullanmak istedimm glukofeni zaten kullanıyorum buda o tarz birşeydi sanırım..vee biçok pkoluda kullanıyorr...

sorum şu...ne kadar kullanmıştın doz olarak..nasıl bi ilaç bilmiyorumda gerçi..böle ilaçda içilirmi dicen ama araştırdım birazz..kötü bi tesiri olacak bi ilaç değil gibi...bu arada hayıt suyunada başladımm..önümüzdeki ayda iğnelerle denicez yumoş olursa aşılama olacak inşallah...acıkk yardımcı olursan mutlu olurumm...

bende kullanıyorum lh ım 2 ayda 45 ten 5.77 ye düştü ama yumurtalama olmuyor :-(

asinaaa sen ne kullanıyorsunnn???? infolikmi hayıt suyumuu...lh şı ne düşürdü bukadarrr ?? benimde 20 ve drum hiç iyi şeyler söylemedi..bende pko varrr...ve biraz inatcı yumurtalıklarım...

kullandığın infolikse kullanım şekillerini yazarmısın yani sabah akşam ne kadarr ??

iyi günler canımm..şuan gece ama okudugunda gündüz olur tahminen :) :)

öncelikle bebeğin hayırlı olsunn..tez vakitte kavvuş inşallah vakitlice tabikii...benim bi kaç sorum olacak inşallah görür ve cevaplarsınn...ama öncesinde acık bilgi vereyim kendimdenn...

ben 5 yıllık evliyim...ve bende pko varr..ilk yıl tedavi denedik olmadı kilo ver dedi dr..verdim biraz şimdi yine başladık..4 ay klomen kullandımm. 2 ay yumoş oldu sonraki 2 ay olmadı..ve lh 20 çıktı en son görüşmemizde dr olumsuzca konuşup beni mahfettti tüp bebeğe git dedi...ama ben aşılama istedim..infoliği duyduktan sonra söylememe ragmen vermedii..ama okuduktan sonra bende kullanmak istedimm glukofeni zaten kullanıyorum buda o tarz birşeydi sanırım..vee biçok pkoluda kullanıyorr...

sorum şu...ne kadar kullanmıştın doz olarak..nasıl bi ilaç bilmiyorumda gerçi..böle ilaçda içilirmi dicen ama araştırdım birazz..kötü bi tesiri olacak bi ilaç değil gibi...bu arada hayıt suyunada başladımm..önümüzdeki ayda iğnelerle denicez yumoş olursa aşılama olacak inşallah...acıkk yardımcı olursan mutlu olurumm...
Sorun bana değil ama yazmak istedim Dr vana inofolic verdi ama reçetesiz alınıyor içinde yumurta geliştirici var pkoluyum bende 2 sabah 2 akşam verdi bana 6 ay kullan dedi ben bu ay soğan kürüyl e beraber yapıyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah sende bi an once hamile kalırsın

Sorun bana değil ama yazmak istedim Dr vana inofolic verdi ama reçetesiz alınıyor içinde yumurta geliştirici var pkoluyum bende 2 sabah 2 akşam verdi bana 6 ay kullan dedi ben bu ay soğan kürüyl e beraber yapıyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah sende bi an once hamile kalırsın

aminn canımminşallah hepimiziçin öyle olurr....bendede pko varr..5 yıldırda istiyoruz bebeğii..ve bu ay yumoş olur sa aşılama olacak bu infoliki alayım diyorumm..infolik iiçtiğiniz zamannn foliik asit içmiyorsunuz dimi ayrıyetenn...

Ben kullandım mecburen kadın doğum doktoru lh düşmez dedi arştırdım internetten bunu buldum Allah tan 2 ayda Lh hormonu 45 ten 5.77 ye düştü.Günde 1 paket aç karnına sabahları içtim.

asinaaa sen ne kullanıyorsunnn???? infolikmi hayıt suyumuu...lh şı ne düşürdü bukadarrr ?? benimde 20 ve drum hiç iyi şeyler söylemedi..bende pko varrr...ve biraz inatcı yumurtalıklarım...

kullandığın infolikse kullanım şekillerini yazarmısın yani sabah akşam ne kadarr ?

Hayır hayıt suyunu içince iyice yükseldi benim günde 1 paket aç karnına sabah içtim.Ama internetten çok araştırdım.Lh düştü ama yumurtlama yok hala :-( belki 2 3 ay sonra olur

X