PKO için Inofolic kullananlar buraya......

aminn canımminşallah hepimiziçin öyle olurr....bendede pko varr..5 yıldırda istiyoruz bebeğii..ve bu ay yumoş olur sa aşılama olacak bu infoliki alayım diyorumm..infolik iiçtiğiniz zamannn foliik asit içmiyorsunuz dimi ayrıyetenn...
Hayır gerek yok bu hem folik asit içeriyor hemde inozitol yani yumurta geliştirici içeriyor. Pkolula rın kendi kendine catliyamiyor yumurtası ta ondan yardimci oluyor.

Hayır gerek yok bu hem folik asit içeriyor hemde inozitol yani yumurta geliştirici içeriyor. Pkolula rın kendi kendine catliyamiyor yumurtası ta ondan yardimci oluyor.

sağoll canımm yaaa..başladıkk bakalımmm...bi arkadaş yazmış lh yide düşürüyor diyee...inşallah düşer benimkidee...hayıt suyuda içiyorumm..bakalım bu ay neler olaacakk ...rabbim hakkımızda hayırlısını versinn.

sağoll canımm yaaa..başladıkk bakalımmm...bi arkadaş yazmış lh yide düşürüyor diyee...inşallah düşer benimkidee...hayıt suyuda içiyorumm..bakalım bu ay neler olaacakk ...rabbim hakkımızda hayırlısını versinn.
Aminn canımm inşallah hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum.

slm:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

merhaba

ben de bu ay ilk kez kullanmaya başladım inofolic.pkoluyum.glukofen içiyordum şimdi inofolic içmeye başlayınca glukofeni bıraktım.

Kızlarrrr selam ben yeni aranıza katıldım çok uzun zamandır sizleri takip ediyorum bi türlü üye olmak nasip olmadı bende pkoyum bi kaç tane doktora gittim ama gebelik için ilaca başlamadım 3 yıldır evliyim hep kendiliğinden olur dedim ama olmadı sonra Malatya'da Übeyt Akçin hoca var ona gittim klomen glifor glukofen verdi dedim doktorlar ama ben kullanmadım iyikide kullanmamışsın dedi klomen ne öyle bonibon hiç bir işe yaramıyor dedi şeker ilaçlarıda hamilelik oluşuna şeker çıkıyor dedi bana inofolic saşe verdi sabah 2 akşam 2 kullan 3 ay İnşallah olucak dedi çok umutluyum olmaZsa o zaman bakıcam dedi sizin doktorlarınız sadece bunu vermemiş başka haplarda vermiş bu tek başına işe yarar mı çok konuştum kusura bakmayın ama yardım ederseniz sevinirim

Gerçekten sadece bununla hamile kalan var mı artık sorulardan. Meraklı gözlerden çok sıkıldım Allah'ım en kısa Zamanda size de bana hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah hiç kimse bu konu için girmesin artık KK ya

Kızlarrrr selam ben yeni aranıza katıldım çok uzun zamandır sizleri takip ediyorum bi türlü üye olmak nasip olmadı bende pkoyum bi kaç tane doktora gittim ama gebelik için ilaca başlamadım 3 yıldır evliyim hep kendiliğinden olur dedim ama olmadı sonra Malatya'da Übeyt Akçin hoca var ona gittim klomen glifor glukofen verdi dedim doktorlar ama ben kullanmadım iyikide kullanmamışsın dedi klomen ne öyle bonibon hiç bir işe yaramıyor dedi şeker ilaçlarıda hamilelik oluşuna şeker çıkıyor dedi bana inofolic saşe verdi sabah 2 akşam 2 kullan 3 ay İnşallah olucak dedi çok umutluyum olmaZsa o zaman bakıcam dedi sizin doktorlarınız sadece bunu vermemiş başka haplarda vermiş bu tek başına işe yarar mı çok konuştum kusura bakmayın ama yardım ederseniz sevinirim

Bu ay benim ikinci ayim geçen ay bişey yoktu bu ay soğan kürüyl e birlikte yaptım tek başına da yardımcı olur çünkü içinde inozitol var yani yumurta geliştirici umarım sen de de hemen ise yarar gelir bebiş in. Pkolu musun sende

Bu ay benim ikinci ayim geçen ay bişey yoktu bu ay soğan kürüyl e birlikte yaptım tek başına da yardımcı olur çünkü içinde inozitol var yani yumurta geliştirici umarım sen de de hemen ise yarar gelir bebiş in. Pkolu musun sende
Evet canım bende pkoyum sen faydasını gördüm derken hamiş misin inşallah bakalım azimle kullanıyorum bende mi yapsam soğan kürü ihmalim bitkilerde biraz

Evet canım bende pkoyum sen faydasını gördüm derken hamiş misin inşallah bakalım azimle kullanıyorum bende mi yapsam soğan kürü ihmalim bitkilerde biraz

Canım yani benim anlamadığım şu oldu buradaki arkadaşlar tek başına almamış bu ilaçları başka ilaçlarda olmuş kullandıkları doktorumda çok güvendim şüpheye düşmek istemiyorum onunla ilgili acaba doğru mu bi tedavi yöntemindeyim o kafamı karıştırıyor

kızlar bende 2 aydır inofolic kullanıyorum ve glifor aksamları bi tane içiyorum.bide ecoprin içiyorum kan cıvıtıcı.hipotroidde var onun içinde ilaç içiyorum kızlar.pcos var bide edet söktürücü içyom her ay.bi ay sonra düğünüm var simdiden tedaviye basladım bakalım ne olacak durumlar insallah sizlere güzel haberlerle gelirim:21:

Canım yani benim anlamadığım şu oldu buradaki arkadaşlar tek başına almamış bu ilaçları başka ilaçlarda olmuş kullandıkları doktorumda çok güvendim şüpheye düşmek istemiyorum onunla ilgili acaba doğru mu bi tedavi yöntemindeyim o kafamı karıştırıyor
Doktoruna güven bence diğerleri zaten ilaç kullanırken ek olarak vermiş doktorları buda genelde şeker hapı sende kullaniyormuydun daha onceden olsaydı doktorun söylerdi bırak yada devam et diye faydası var bunun zararı yok Pkolula ra yardımcı olmak için var yumurta geliştirici var içerisinde kafan karismasin kilo varmı peki kilo sorunu olanlara veriliyor şeker hapı insülin direnci içi n.

canım durumu yaz buraya insallah güzel müjdelerle gelirsin ısık ol bize:KK16::KK16::KK16:
Inşallah doktor bana 6 ay kullan dedi ama ben soğan kürünü nde etkisiyle inşallah bu ay olmuştur diyorum inşallah ışık olurum bugün 21. Günüm haktan hayırlı sı

Merhaba kizlar.. araniza yeni katildim..2yillik evliyiz 6 aydir korunmuyoruz ama bir netice alamadik ;( bnde her ay umitleniyorum dun dr.a gittim inofolic verdi sabah aksam 2ser doz alicam umarim bu ay bebise kavusuruz..Allah'im isteyen herkese nasip etsin..

inofolic'i kimilerine doktor "glukofen/glifor ile kullanma" demiş kimilerine beraber vermiş onu fark ettim okudukça.

Bana sadece inofolic verdi doktorum..

X