Saç Rengi ve Saç Boyama Platin sarısından kumrala geçiş (Resimli)

kumrala geçeli 1 hafta oldu fakat saçlarımın rengi cok acıldı alttan sarılar gözükmeye başladı üstler kumral uçlara doğru yeşil gibi duruyor . bende palette 4.0 kahveye boyadım cok garip ama sanki siyaha boyamışım gibi . güneşte kahve yansımalar olduğu fark ediliyor. içime sindi beğendim yinede . yalnız saçlarım cok yıprandı..

memnun olmana sevindim.. o kadar siyah kalmaz o merak etme açılır bir iki yıkamaya.. yıpranma için de hindistancevizi yağı öneririm..

Gitmez canım,
soğuk cilt+sıcak saç tonu
sıcak cilt +soğuk saç tonu

normali bu, bizimkiler tam tersini yapmaya çalışıyorlar tabii sonrada makyajsız sokağa çıkamıyorlar...

Örnek Nicole Kidman, pembe alt tonlu ve sıcak saç rengine sahip. O güzelim kadını küllü saç rengi ile hayal et, olmadı değil mi, olmaz...
ya kılıcım ağzımdan aldın benim ten rengimi mesela asla küllü olmaz
birde saçma sapan yargılar oluşmuş küllü soluk tene olurmuş bence öldürür bu güzelliği

ya kılıcım ağzımdan aldın benim ten rengimi mesela asla küllü olmaz
birde saçma sapan yargılar oluşmuş küllü soluk tene olurmuş bence öldürür bu güzelliği

Bana da olmuyor işte, ama çok beğenirim küllü renkleri...

Şu rengin güzelliğine bak...

Eklentiler

• full30436056.jpg
    full30436056.jpg
    139,2 KB · Görüntüleme: 100
Kızlar kumrala döndükten 1 hafta sonra boyadığım saçlarımın fotoğrafını yüklüyorum . Palette 4.0 kahve ye boyadım 3 gün önce zaten koyu renk istiyordum siyah gibi duruyor fakat kahverengi Yansımalar Güneşte belli oluyor , eğer cok açılırsa rengi bir dahaki ne 3.0 koyu kahveye boyamayı düşünüyorum .

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    222,5 KB · Görüntüleme: 104
Kızlar kumrala döndükten 1 hafta sonra boyadığım saçlarımın fotoğrafını yüklüyorum . Palette 4.0 kahve ye boyadım 3 gün önce zaten koyu renk istiyordum siyah gibi duruyor fakat kahverengi Yansımalar Güneşte belli oluyor , eğer cok açılırsa rengi bir dahaki ne 3.0 koyu kahveye boyamayı düşünüyorum .

Çok yakışmış renk, güle güle kullan.

platın rengın cok guzelmış..
aynı dertten suan bende müzdaribim..sarı saçlarımı küllü kumrala boyadım ve sonuç tabiki yeşillendimm :)) neyseki bir kaç yıkamaya sac aktı ve sarılar cıkmaya başladı.ben yeşillenmekten şikayetcı degılım ama boole saclarım hangı renk oldugu belli olmayan bişeye dondu.benımde en sevmedıgım sey bole ara renkler kullanmak..şimdi saçlarımı guzel bir kahveye boyamak ıstıyorum.ama hala bulamadım.saçlarım ince telli ve mat yapıda.saçlarımı sağlıklı göstren bı renk olsun istıyorum ..su an için aklımdaki tek renk sıcak çikolata ama kararsızım..bir de soluk tenliyim ben yani sarı alt tonlu..o yuzden napcaam bilemedimm:KK22:

platın rengın cok guzelmış..
aynı dertten suan bende müzdaribim..sarı saçlarımı küllü kumrala boyadım ve sonuç tabiki yeşillendimm :)) neyseki bir kaç yıkamaya sac aktı ve sarılar cıkmaya başladı.ben yeşillenmekten şikayetcı degılım ama boole saclarım hangı renk oldugu belli olmayan bişeye dondu.benımde en sevmedıgım sey bole ara renkler kullanmak..şimdi saçlarımı guzel bir kahveye boyamak ıstıyorum.ama hala bulamadım.saçlarım ince telli ve mat yapıda.saçlarımı sağlıklı göstren bı renk olsun istıyorum ..su an için aklımdaki tek renk sıcak çikolata ama kararsızım..bir de soluk tenliyim ben yani sarı alt tonlu..o yuzden napcaam bilemedimm:KK22:

sarı yani sıcak alt tonluysan sıcak renkler yakışır.. çikolata kahve güzel bir seçim bence..

1 hafta içinde 2 kere boyadığım saçlarım inanılmaz yıprandı lastik gibiydiler zaten sarı kullandığımdan beri , bugün kestirmek zorunda kaldım omuzlarımdan biraz aşağıda boyu 4-5 cm kısaldı moralim bozuldu emek verip neredeyse belime gelecek olan saçlarımı kestirince :KK43: çam terebentin aldım aktardan şampuanımın içine koydum uzatıyormuş elidor un Bakım kremini aldım bide haftada 2 kere Zeytinyağı ve çam terebentini karıştırıp saçımda beklettim 1 saat beyaz Saçları tamamen yok ediyormuş 4 ayda bu forumda okumuştım umarım işe yarar . 20 gün sonra tekrar boyayacağım saçlarımı koleston köpük boya aldım 3.0 koyu kahve , saçlarım yine açıldı rengi ilk hafta siyah gibiydi 12 gün oldu boyayalı beyazlarım birazcık ta olsa çıkmaya başladılar :/

X