Poğaçalar Pofidik Poğaça Resimli

Arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır :)

Ben hayatımda böyle pogaça yapmamıştım. O nasıl bir tad o nasıl bir kabarmadır öyle :)

Çok teşekkürler :KK71:

çok güzel bi tarif yaptım süper oldu bi gün geçince bayatlarmı ki merak ettim. teşekkürler tarifi veren arkadaşa:))))

Eklentiler

• $100_3688.jpg
    $100_3688.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 601
bunlar da benim pofuduklarrrrrrrrrrrrr::::::))))))))))))) tepsinin kenarındaki boşluğu farketmişsinizdir dayanamadım hemen bi tane yedimde:))))))))

Eklentiler

• $100_3689.jpg
    $100_3689.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 195
  • $100_3691.jpg
    $100_3691.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 241
Son düzenleme:
aynen benim tarifimden yalnız bende 2 su bardağı süt ve 1 yumurta akı da var sarısı da üzerine sürülüyo daha dün misafirlerime yaptım adamcağız utana sıkıla bir tane daha istedi süper oluyo gerçekten ...bu tarifte yumurta akı yokmu acaba????

Süper Süper Süperrrr.....üşenmedim kalktım yaptım bu saatte ve muhteşemm...yumuşacık,hafif,lezzetli....
çok teşekkürler artık favori poğaça tarifim olucak..:21::)

(ben mayayı sabun kalıbı gibi olanlardan alıp küçük toplar yapıp difrize atıyorum alıp alıp kullanıyorum ama şu bir gercek ki ınstant mayadan daha güzel kabartıyor)

Sabun gibi derken bu değil mi?
Küçük toplar yapıp nasıl muhafaza ediyorsunuz anlamadım, bir paket 42 gram ve her yaptığımda 1 kilo unla uğraşmak istemiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Poğaçalar güzel gözüküyor, ellerinize sağlık.
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrVXgkFb0d1_B3q91JKrHpS4v-D1qRMlj84cysnoLY2UGMudGy

yaa çok güzel gözüküyoooo ama iftar olmadan hayatta yapamamda zaten annemde kızar acaba tutturabilirmiyim pizzayı tutturduğuma göre olur herlde dimi çok acıktım yaa en kısa zamanda yapmak lazım :KK52:

Ben ilk defa hamur yoğuracağımda :KK17: mayanın miktarını bilemedim kaç gram olması gerekir ? Aldığım pakmaya paketinin bir tanesi 42 gram yoksa bir paketini mi kulanmalıyım arkadaşlar ?

süper görünüyorlar bende bugün denemek istiyorum,sahura yeriz eşimde ne zamandır poğaça yapsana diyodu gördüğüm ii oldu,pratik güzel bişeye benziyo bide canım yaa gerçekten mayanın miktarını nasıl ayarlıyoruz,hani gerçektende bitanesi 42 gr ve 1kilo un için diyo hımm demekki yarım kilo un için yarısını kullanıcam tabiya nasıl akıl edemedim:KK1:

of off,
harika görünüyorlar,
oruçlu olmasam hemen yapar yerdim :KK43:(
bide hamileyim nasıl canım çektiii,
şöyle iftara yakın yapsammı ki, yemekten sonra çayla içmeye
:44:

yılların ustasıyım ya çok biliyomuş gibi tarifi değiştirdim :KK37:
inş. güzel bişey çıkar :63:
tuz miktarı yazılmamış ben ne biliym hayatımda hamur açmışlıgm yok :KK5: koydum iki çay kaşıgı bide kaya tuzu umarm tam gelmiştir :18:
ölçüyü yarım ölçü yaptm ama çok geldi gözüme :97:

Son düzenleme:
X