Polikistik over olup Erkek çoçuguna nasıl hamie kaldınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Guzelanne07

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
75
28
25
Merhaba güzel arkadaşlarım . Şimdi biliyorum eğer buraya kız cocugu yazsaydım hepiniz olumlu cevaplar verecektiniz ama erkek yazınca farklı cevaplar veren olabiliyor 1 tane ellerinizden öper 3 yaşında kızım var polikistik overim adet döngüm düzenli fakat yumurtlama her ay olmuyor hatta bazen ⅚ ay olmuyor Acvison Maxijuno kullanarak o ay yumurtlama yaşiyorum . 2 inci gebeliğimde 10 hafta kalp durmasından dolayı kurtaj oldum ama tabiki hamile kalabilmem icin adet bitiminden sonra 2 günde 1 ilişki yaşiyarak hamile kaldım 2 sinde de ama erkek evlat sevgisini da tatmak istiyorum tabiki önceliğim hayırlı sağlıklı bir evlat tercihim . Benim gibi polikistik over olup erkek bebeğe hamile kalanlar nasıl bir yol izledi bilgilendirirse cok sevinirim 🥰

Merhaba güzel arkadaşlarım . Şimdi biliyorum eğer buraya kız cocugu yazsaydım hepiniz olumlu cevaplar verecektiniz ama erkek yazınca farklı cevaplar veren olabiliyor 1 tane ellerinizden öper 3 yaşında kızım var polikistik overim adet döngüm düzenli fakat yumurtlama her ay olmuyor hatta bazen ⅚ ay olmuyor Acvison Maxijuno kullanarak o ay yumurtlama yaşiyorum . 2 inci gebeliğimde 10 hafta kalp durmasından dolayı kurtaj oldum ama tabiki hamile kalabilmem icin adet bitiminden sonra 2 günde 1 ilişki yaşiyarak hamile kaldım 2 sinde de ama erkek evlat sevgisini da tatmak istiyorum tabiki önceliğim hayırlı sağlıklı bir evlat tercihim . Benim gibi polikistik over olup erkek bebeğe hamile kalanlar nasıl bir yol izledi bilgilendirirse cok sevinirim 🥰
Cinsiyet belirlemenin formülü olsaydı herkes sipariş usülü yapardı zaten. Hamile kaldın, sağlıklı oldu, erkek olması kusur kalsın Allah aşkına Allah’ın gücüne gidecek diye de korkunuz yok.
Biz cinsiyete göre yorum yapmıyoruz zihniyete göre yapıyoruz.

Niyetiniz kötü olmayabilir ama bu şekilde ne konuşun ne düşünün bence. Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etsin diye dua edin. Allah'ın gücüne gitmesin söyledikleriniz, Rabbim kimseyi evlatla sınamasın sağlıkla hayırlı bir evladınız olsun. Cinsiyetini düşünmeyin

Kızacak bir şey yok herkesin gönlünde bir şey yatabilir ama Cinsiyet belirleme diğer ülkelerdeki gibi özel olarak yapılmadığı sürece mümkün değil. İşte biri diyor ki şunu yedim şu çatlama günü ilişki oldu vs. bu tamamen tesadüf çünkü iki seçenek var zaten ya kuz olcak ya erkek . Tesadüfi olarak Erkek geliyor şunu şunu yaptım oluyor diyorlar

Kızacak bir şey yok herkesin gönlünde bir şey yatabilir ama Cinsiyet belirleme diğer ülkelerdeki gibi özel olarak yapılmadığı sürece mümkün değil. İşte biri diyor ki şunu yedim şu çatlama günü ilişki oldu vs. bu tamamen tesadüf çünkü iki seçenek var zaten ya kuz olcak ya erkek . Tesadüfi olarak Erkek geliyor şunu şunu yaptım oluyor diyorlar
Sağ yumurtalıktan bu cinsiyet oldu sol dan bu cinsiyet oldu vs diyorlar yumurtlama günü diyorlar vs ben zaten konu içerisinde söyledim hayırlı saglıklı evlat tercihim diye ama insan erkeği de o meyveyi de tatmak istiyor

bi kızım var falan diyerek durumu hafifletmeye, sevimli göstermeye çalışmışsınız ama son derece seksist bi soru okudum. hamile kalmadan bu fikri kafanızdan atmanızı temenni ediyorum ve kızınıza şimdiden sabır diliyorum. siz evlat değil erkek evlat istiyorsunuz ve hali hazırda bir kızınız olması bu düşüncenin çirkinliğini en ufak azaltmıyor, bilginize.

Sağ yumurtalıktan bu cinsiyet oldu sol dan bu cinsiyet oldu vs diyorlar yumurtlama günü diyorlar vs ben zaten konu içerisinde söyledim hayırlı saglıklı evlat tercihim diye ama insan erkeği de o meyveyi de tatmak istiyor
Böyle bir sey yok ama cidden inanıyor musunuz ilişkiye girdiğiniz günle bebegin cinsiyetinin belirlendiğine. Zaten yüzde elli ihtimal var ya kiz olacak ya erkek. Birinden biri olunca aaa tutturduk diye orada burada paylasiyorlar. Ciddiye almayın. İnsanın gönlünden bi cinsiyet gecmesi baska böyle planlamaya çalışması başka şey. Yanlış yapıyorsunuz bana göre ama tabiki tercih sizin.

Yumurtalığın içindeki hücreler değil erkekteki sperm son noktayı koyacak. Bir profil mesajında da bu konuşuldu. Döngünüzün ortası yumurtanın çatlaması diye tabir edilen olan gerçekleşiyor. Ondan önce birlikte olursanız kız olması yüksek ihtimal. Aksinde de erkek olması yüksek.

Hayırlısını ve sağlıklısını isteyin. Erkek çocuğun hayırsız evlat olması daha muhtemel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X