Polikistik over

siyahprenses09

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
170
60
22
Lh 6.82
E2 35.6
Tsh 3.3
Prolaktin 39.2
Fsh 7.57

Kızlar Hormon testleri bunlar doktor ultrasonla baktı hafif yumurta tembelliği var dedi yani polikistik over varmış ama hormon testlerim normal prolaktin hariç sizce yanlış teşhis olabilir mi yumurtan büyümüş çatlamış dedi adet düzensizliğim de yok ama niye böyle dedi anlamadım
2 hafta önce başka doktor muayne etti adetliyken ve kist miyom hiçbir şey yok dedi
Sizce kime inanmalıyım

Sen yine her ay ilişkiye dikkat et benimde prolaktin 42 ve başka sorunum yok hamile kalmaya çalışıyorum 5 ay önce hamile kaldım ama boş gebelikti kürtaj oldum sen yine uğraş nasip gerçekten

Lh 6.82
E2 35.6
Tsh 3.3
Prolaktin 39.2
Fsh 7.57

Kızlar Hormon testleri bunlar doktor ultrasonla baktı hafif yumurta tembelliği var dedi yani polikistik over varmış ama hormon testlerim normal prolaktin hariç sizce yanlış teşhis olabilir mi yumurtan büyümüş çatlamış dedi adet düzensizliğim de yok ama niye böyle dedi anlamadım
2 hafta önce başka doktor muayne etti adetliyken ve kist miyom hiçbir şey yok dedi
Sizce kime inanmalıyım
Bende de pcos var yumurta fazlalığı istersen sana veriyim 🤭😂 catlmissa değerlendir ben şuan hamielyimmmmm 62.7 çıktı inşallah değerim artar benimde hafif pocsm var bence değerlerin iyi

X