polikistikover olup kendiliginden hamile kaldim...

Kızlar bisey sorucam ben bu ay yumurta gelirtirici olarak femara kullandım bugün adet olmam lazımdı hala olmadım dun çubuk test yaptım negatif çıktı.ilaç kullandığım icn bugün kesin olmam lazımdı hic bi belirtide yok ara sıra bel ağrısı okadar gebelik olabilir mi yarına kadar olmazsam kan testi yapicam
Olablir cnm ins vardir

Bana da pko dediler kizlar bi yil korundum 3 ay olmadi 4.ay hamile kaldim sogan kuru ictim o ay umitsizlige kapilmayin.Senin adina da cok sevindim cnm saglikla hayirla kucagina alirsin insallah yuce rabbim isteyen herkese tattirsin insallah amin..

Bana da pko dediler kizlar bi yil korundum 3 ay olmadi 4.ay hamile kaldim sogan kuru ictim o ay umitsizlige kapilmayin.Senin adina da cok sevindim cnm saglikla hayirla kucagina alirsin insallah yuce rabbim isteyen herkese tattirsin insallah amin..
Bnde gecen ay sogan ictm cnm yalnz bn 11 gun tk ictm yarn Bat ins olmam (bu arada tarlusal kullaniom ona gore bat ) dedim

Adet düzensizliğiniz hormon bozukluğu var mıydı peki

Kizlar merhaba yarim edin lutfen, ben 15 yasimdan beri pko hastasiyim simdi 28 yasindayim bi bucuk yil once evlendim ve hic korunmadim malesef birsey olmadi :KK43: 6 aydir esimle uzagiz en son ekimde 10 gunlugune geldi uzak oldugumuz icin tedavi goremiyorumda agustostan beri adette olmuyorum, ama su son 1 haftadir vucudumda degisimler var sol kasigimda son 2 gundur igne batmasi gibi birsey oluyor ve bacagima agri vuruyor, gogus uclarim normalde cok kucuktur ama buyumeye basladi ve devamlo dik duruyorlar birazda koyulasti. Bi bardak su icsem tuvalete gidiyorum Cok hafif migde bulantim ve hafif goz kararmasi yasiyorum hi bide bel agrisi gece yatirmiyor acaba kendiligimden hamile kalmis olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum negatif cikcak diye ama ilk defa boyle oldum.

Kizlar merhaba yarim edin lutfen, ben 15 yasimdan beri pko hastasiyim simdi 28 yasindayim bi bucuk yil once evlendim ve hic korunmadim malesef birsey olmadi :KK43: 6 aydir esimle uzagiz en son ekimde 10 gunlugune geldi uzak oldugumuz icin tedavi goremiyorumda agustostan beri adette olmuyorum, ama su son 1 haftadir vucudumda degisimler var sol kasigimda son 2 gundur igne batmasi gibi birsey oluyor ve bacagima agri vuruyor, gogus uclarim normalde cok kucuktur ama buyumeye basladi ve devamlo dik duruyorlar birazda koyulasti. Bi bardak su icsem tuvalete gidiyorum Cok hafif migde bulantim ve hafif goz kararmasi yasiyorum hi bide bel agrisi gece yatirmiyor acaba kendiligimden hamile kalmis olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum negatif cikcak diye ama ilk defa boyle oldum.
En son iliski ne zaman oldu ki

Istersen bi test yap canim benimde 21 martti son adetim 8 mayista doktora gittim hamilelik cikmamisti ama haziranin 4 unde hamileligimi ogrenmistim 5 haftalikti malesef kaybettim ama dis gebelik olusmustu

Belirtilerin var gibi bende aynilarini yasamistim idrarda cikmazsada mutlaka kan ver bence aklinda kalmasin insallah guzel haberlerini duyariz:dua:

Belirtilerin var gibi bende aynilarini yasamistim idrarda cikmazsada mutlaka kan ver bence aklinda kalmasin insallah guzel haberlerini duyariz:dua:
Bugun sabah yaptim test negatif :KK43: 1 hafta daha bekliycem eger adet olmazsam doktora giderim artik cok uzuldum canim bebegini kaybetmene tedavi goruyormusun peki? Ben cok uzuluyorum
Vallahi etrafimdaki butun arkadaslarimin oldu en cok bebegi ben isterken benim hala olmuyor cok yipraniyorum uzuluyorum. Insallah bebislerimz bian once olurda kucagimiza aliriz.:anne:

Bugun sabah yaptim test negatif :KK43: 1 hafta daha bekliycem eger adet olmazsam doktora giderim artik cok uzuldum canim bebegini kaybetmene tedavi goruyormusun peki? Ben cok uzuluyorum
Vallahi etrafimdaki butun arkadaslarimin oldu en cok bebegi ben isterken benim hala olmuyor cok yipraniyorum uzuluyorum. Insallah bebislerimz bian once olurda kucagimiza aliriz.:anne:
Yok kuzum suan herhangi bir tedavi gormuyorum korunma donemim bu ay bitiyor ama cesaret edemiyorum tekrar cok zor gunler yasadim hala atlatamadim onun icin bu surede kilo vermeye calisiyorum kilo verirsem ins kontrolleri yaptirip tekrar deniyecegiz bakalim bende ayni psikolojideyim evlenir evlenmez cevredeki baskilar benide bu duruma getirdi simdi herkese resti cektim ama tabi konusulanlar duyunca iyice sinir oluyorum insallah Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla meleklerimize kavusmamizi nasip etsin sen hic sikma canini elimizden geleni yapalim gerisini yaradana birakalim yapcak bisey yok ben bak dualar ettim nolur hamile kaliyim diye ama bebegime kavusmak nasip degilmis onun icin basta hayirlisini istemek gerekmis kuzum yasin kac ki bu kadar stres yaptin

Bu arada bekle kuzum ve kendine bu donemde cok dikkat et agir islerden kacin dinlen bol bol beslenmene dikkat et benim diyorum ya mayisin 8 inde kanda bile cikmamisti

X