Maske Tarifleri Porselen gibi bir cilt mthi forml

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Bişey sorucam bu gülsuyunun doğal olanı bıkaç ton gülden cıkıyomus, oyleyse onu bulamayacagımıza gore cılt temızlıgı ıcın marketlerde satılanları mı kullanacagız acaba..

sivilce tedavisi gördum cildimde tek bi sivilce yok ama .s bakıma ihhitiyacı var :) ama malzemeleri blurken üşünıyorm :KK70: :KK70:

arkadaşlar bu tarifin ölçüleri yazmadığı için ben yazmak istedim.

PEELİNG
1Tatlı kaşığı mısır unu
1Tatlı kaşığı ısıtılmış kil
Yarım tatlı kaşığı el kremi
Yarım tatlı kaşığı su
Bütün malzemeleri karıştırın yüzünüze sürün 2 dk ovalayın ve ılık suyla yıkayın;yüzünüzdeki ölü derilerin gitmesini sağlayacaktır.

ben bu tArifif yapıyorum lekelrden kurtuldum nerdeyse herkez fark ediyor cildin düzeldi diyor adet gününde bile sivilce cıkmadı deneyein arkadaşlar:KK12:

maskeyi biraz önce denedim.cildim aşırı kuru ve bazen pul pul olur.fondoten sürsembi tuhaf olur. bu maske faydalı olacak gibi.sanki cildimin ölü derisi gitti.ben krem olarak arkonun böğürtlenlisini kullandım.yukarıda belirttiğim ölçüden sadece suyu birazdaha koydum.hamur kıvamında.yüzüme dayıtıp 2 dakika ovalayıp yüzümde beklettim.maske kuruyunca ılık suyla yıkadım.maskeyi denemeye devam edicem.acaba ilk 1 hafta ölü deri iyice gitsin diye hergün yapsam zararı olurmu?

bu maskeyi az önce bende yaptım 2 dakika boyunca ovaladım sonra3 dakika falan beklettim yıkadım cidden dupduru oldu cildim denemeye değer

arkadaşlar peeling maskeler her gün kullanılmaz aman haa
cildinizi tahriş edersiniz

X