Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
maya maskesi süper kızlar ben gaziantepte rus bi gelinmz var ondan öğrendim ama o un maya limon yapıyomuş bende uyguladım gerçekten çok etkisi oldu üniye 3 ay tatilinden sonra gittikten sonra herkes ama herkes naptın nasıl geçti biri arkadaşı için geldi sordu bnde veriyorum hep yüzümüz kızarıyo diyosunuz o ilk zamanlarda olur kan dolaşımı hızlanıyo çünkü sonra alışıyo bu arada cildi de beyazlaştırıo yaniiii şidettle tavsiye ederşmEn Büyük TÜRKİYE

arkadaşlar bu maske hangi amaçla yapılıyo anlayabilmiş değilim!! biri leke yaptı diyo biri lekeler için iyi diyo hem fikir olduğunuz tek şey cildi gerdiği.. e bi sürüde tarif var!!

kullanan, cildindeki lekelere ve sivilcelere iyi gelen birisi tam tarif verebilirse sevinirim

Kızlar bu maskeyi ilk cildinizde ufak bir bölgede deneyin. Eğer kızarıklık, tahriş yaparsa cildinize uygulamayın :KK66:

Bende bugün başladım
Yaklaşk 10 dk önce yüzümdeydi.
Kuru mayayla yaptım ve cildim yağlı oldugundan su kullandım
Yzümde acayip sivilce çıkmıştı simdilik sadece yumuşaklık verdi
Ama devam edicem inş güzel sonuç alabiliriz

kızlar bu maske gerçekten harika, cildim bembeyaz oluyo ve goznekler kapanıyo, uzun vadede sonuclar daha da gozle gorunur oluyo

az önce kuru maya ve suyla denedim. ilkokul 4-5 ten beri sivilceli bir yüze sahibim. aşırı yağlı tıkalı bir cildim var. çok şükür 10 seneden sonra yüzüm normal bir cilde sahip olma yolunda ilerliyor. :KK66: tek sorunum pütürler, tıkalı gözenekler ve sivilce lekeleriyle çukurları. maya maskesini denedim az önce ve yıkadığımda cildim pamuk gibi yumyumuşacıktı :KK16: cildimin rengini de beyazlatırsa düzenli kullanımda, asla bırakmam ben artık bu maskeyi :KK52: ama içinde çok b vitamini olduğunu öğrendim mayanın. b vitamini bildiğim kadarıyla tüylenme ve sivilcelenmeyi artırır. ama yanlış biliyor da olabilirm :KK3:

merhaba ben üç gündür maya ve süt karışımını yüzüme uyguluyorum acaba hergün kullanmanın bir zararı varmıdır yoksa doğru olanı haftada 1 veya 2 sefer uygulamakmıdır bilenlerden yardım bekliyorum

Etkisi süper.Tavsiye ederim.

Kızarıkların oluşması, kan dolaşımını etkili olarak gerçekleştirdiği için.Bilginize...

Yalnız bu karışı ayda 1 kez tavsiye ediyorlar, haftalık bikle fazla gelirken 2 - 3 gün arayla yapmayın, zarar verebilir yoksa...

Son düzenleme:
sos hazırlarken bir şey keşfettim.
1 kaşık yoğurt
1 kaşık sıvı yağ
yarım çay bardağı su
1 adet yumurta

iyice çırpın, yüzünüze ellerinize veya vücudunuzun her yerine masaj yaparak yedirin...
bir süre sonra teninizin kadife gibi yumuşacak ve pürüzsüz olduğunu farkedeceksiniz.
ayrıca yıkayıp durulamaya gerek yok, hemen emiliyor. özellikle yüzünüzde parmaklarınızla yukarıya doğru, burun bölgesinden kulaklara doğru yaparsanız masajınızı, yüzünüzdeki yumuşaklıkla birlikte, toparlanmayı da farkedeceksiniz..
komik ama gerçek... risk yok

sos hazırlarken bir şey keşfettim.
1 kaşık yoğurt
1 kaşık sıvı yağ
yarım çay bardağı su
1 adet yumurta

iyice çırpın, yüzünüze ellerinize veya vücudunuzun her yerine masaj yaparak yedirin...
bir süre sonra teninizin kadife gibi yumuşacak ve pürüzsüz olduğunu farkedeceksiniz.
ayrıca yıkayıp durulamaya gerek yok, hemen emiliyor. özellikle yüzünüzde parmaklarınızla yukarıya doğru, burun bölgesinden kulaklara doğru yaparsanız masajınızı, yüzünüzdeki yumuşaklıkla birlikte, toparlanmayı da farkedeceksiniz..
komik ama gerçek... risk yok

kokmuyor mu canım yıkmaayınca??:KK53: hele yumurta ve yoğurt:KK53:

arkadaşlar benim arkadaşım saçlarını gürleştirmek için maya kullanıyo ve güzel sonuç alıyo bunu yüzümüze sürersek tüyler kuvvetlenmez mi?

arkadaşlar bende yapıtorum mayayı ben yarım paket maya(yaş maya) 1 tatlı kaşığı süt ve yeşil elmayı ikiye bölüp elimle 8-10 damla damlatıyorum sıkarak 3-4 gün arayla yapıyorum, cildim alerjik ve sorunlu maske sonrası nemlendiricinizi sürüreniz sorun yaşamazsınız.. kullandığım gnden beri herkes cildimdeki değişiklikleri farkedip ne kullandığımı soruyor:)) bu arada çok ünlü ve pahalı markalrın anti-aging ürünlerinin içeriğinde maya bulunuyor, bence mutlaka denemelisiniz:))))

ben mayanın saçı parlattığını ve dökülmesini durdurduğunu duydum yani saç çıkartma veya sertleştirme gibi bi özelliği olduğunu duymadım (BENCE) tüylenme yapmaz diye düşünüyorum

kızlar hangi konuda okumuştum hatırlayamadım şimdi belki de bu konu altındaydı hatırlayamadım ama, bi arkadaş 4 gün yapıp bi gün ara verin sonra yine 4 gün yapın diyodu. ben de öyle yapmaya başladım, haftada bi de aspirin maskesi yapıyorum, inanın senelerdir yüzüm ilk defa kaymak gibi oldu. izler mizler de açılıyo bilginize.. :KK52:

kızlar hangi konuda okumuştum hatırlayamadım şimdi belki de bu konu altındaydı hatırlayamadım ama, bi arkadaş 4 gün yapıp bi gün ara verin sonra yine 4 gün yapın diyodu. ben de öyle yapmaya başladım, haftada bi de aspirin maskesi yapıyorum, inanın senelerdir yüzüm ilk defa kaymak gibi oldu. izler mizler de açılıyo bilginize.. :KK52:

canım aspirin maskesini nasıl yapıtorsun???

canım aspirin maskesini nasıl yapıtorsun???

canım 4-5 tane aspirini hafif sıcak suda iyicene eritiyorum karıştıra karıştıra, zaten hemen unufak oluveriyolar suyu yiyince. çok su koymamak lazım 2-3 çorba kaşığı yeterli bi miktar.sonra kremsi olsun yüzden akmasın diye biraz pudra katıyorum içine. sonra bunu temiz cilde sürüyorum, batma hissi iğnelenme gibi bişe yapıyo ama hiç endişelenme. 15 dakka bekle yıka.:KK16: sonra ardından bi de maya maskesi yap onu da 15 dkka beklet kurusun iyice yüzünde sonra yıka canım:KK54:

canım 4-5 tane aspirini hafif sıcak suda iyicene eritiyorum karıştıra karıştıra, zaten hemen unufak oluveriyolar suyu yiyince. çok su koymamak lazım 2-3 çorba kaşığı yeterli bi miktar.sonra kremsi olsun yüzden akmasın diye biraz pudra katıyorum içine. sonra bunu temiz cilde sürüyorum, batma hissi iğnelenme gibi bişe yapıyo ama hiç endişelenme. 15 dakka bekle yıka.:KK16: sonra ardından bi de maya maskesi yap onu da 15 dkka beklet kurusun iyice yüzünde sonra yıka canım:KK54:

teşekkürler canım hemen denicem...:KK54:

X