Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
canım 4-5 tane aspirini hafif sıcak suda iyicene eritiyorum karıştıra karıştıra, zaten hemen unufak oluveriyolar suyu yiyince. çok su koymamak lazım 2-3 çorba kaşığı yeterli bi miktar.sonra kremsi olsun yüzden akmasın diye biraz pudra katıyorum içine. sonra bunu temiz cilde sürüyorum, batma hissi iğnelenme gibi bişe yapıyo ama hiç endişelenme. 15 dakka bekle yıka.:KK16: sonra ardından bi de maya maskesi yap onu da 15 dkka beklet kurusun iyice yüzünde sonra yıka canım:KK54:

aspirini ilşk kez duydum deniyelim bari

mayayla ilgili tarifleri suna dumankayadan sürekli duyuyorum aslında.. evde çok maske yapan birisi deilim ama bu tarifi denemek istiyoru. yağlı bir cilt tipim var. inşallah etkisini görürürm..

kızlar bu maske gerçekten harika, cildim bembeyaz oluyo ve goznekler kapanıyo, uzun vadede sonuclar daha da gozle gorunur oluyo

bende gözenekler için kullanmak istiyorum da kuru maya mı yaş mayamı kullandın canım,tarifini verirmisn birde kaçç gün arayla yapıyosun

ewt ya benimde gözenek sorunum var 1 kere yaş mayayla suyu karştrp dürdm bkledm 15 dk ama faydasını grmedim :shemen faydası olmaz tabiki ama blmiyorm yaa gözeneklerm aynı hala:KK43:

iki kere kuru maya ve sütle denedim pek bir etkisini görmedim yaş maya alıp onunla denicem bir yerde okumuştum kuru maya yaş mayanın yüzde kırkı kadar etkiliymiş ya da buna benzer bir oran.

benim de anlamadigim ,Suna Dumankaya goz cevresine de bu yas maya maskesini oneriyor ve cogu kisi de mayanin goz cevresini kiristiricagini soyluyor.anlamis degilim ,hic adil degil yani Suna d.yi severim ama ne olursa olsun cok dikkat edilmeli .Binlerce kadin onun dediklerini yapiyor ,buyuk bir sorumluluk bence ama yas maya cilde faydali abartmamak kosuluyla bunu hepimiz biliyoruz sanirim

yahu bu hergün uygulanmazki..haftada bir kere uygulayın deniyordu.. bu kırışıklıklar içinde öneriyor suna dumankaya.. bende yapıyorum.. ama dikkat. cildinizi çok geriyor..

mrb acaba çene altı sarkması( gıdı):KK43: için uygun olurmu cildi geriyor dediniz ya faydası olurmu ?:KK51:

Yahu göz altınıza fln sürmeyin bunu. Yaş mayayla yaptım , yüzümün kızarıklığı ve yanması 2 saat geçmedi. Bu maskeyle porselen gibi bi cilde değil ancak çatlak çatlak ve kırmızı bi cilde sahip olunabilir kanımca.ayrıca yüzümden çıkarcam diye o kadar uğraştım ki yüzüm mahfoldu. Maya yapışıyor ve çıkmıyor.

ben uzun zamandır kuru maya ile yapıyorum. içine bal da katıyorum. cildimdeki pürüzler geçti. Memnun kalanlardanım.

slm cnm bu maya nın işe yarıyor diyorsun,,acaba hassas ciltlere zarar verirmi ki bir bilgin varmı bu konu da

Selam kızlar

ben de az önce bu maskeyi denemiş bulunmaktayım. evde yaş maya yoktu kuru maya ile yaptım. cildim resmen parlıyorr su anda evet cok yaniyor ve hafif hafif kızarmalar oldu ama annem güzellik uzmanıdır ona sordum kan dolaşımı hızlandıgı için ilk zamanlarda kızarmalar olur yaotıkça cilt alışır dedi. ve eger cildiniz hassas bir ciltse sakın hergün uygulamayın maskeyi haftada bir uygulayın. :KK54:

Evet işe yarıyor. Bence de hergün değil ama haftada 1-2 kere yapıldığında fark hissediliyor. Ayrıca maya en eski güzellik malzemelerinden biri. Yüzlerce yıl önce bile kullanılmış bir teknik maya maskesi. En azından denemeye değer diyorum ben.

kızlar bu maskeyi bende yaptım pazartesi günü. Ahmet marankinin sitesinde gözenek sıkılaştırıcı maske tarifi diye de geçiyor benim cildim karma olduğu için su kullandım yaş maya yoktu kuru maya ile yaptım

sonuç;sağ kaşımın üstü bıyık bölgesi kızardı öyle aman aman bir yanma hissetmedim,yüzüm berraklaştı,yumuşadı gözeneklerde tabi ki ilk defa yaptığım için aman aman bir belirti yok ben denedim memnun kaldım. :KK8:

ya ama bu yaş maya çok kötü kokuyor,maskeyi hazırlarken yapmaktan vazgeçtimmm:86:

anladıgım kadarıyla bu tarıf yaglı sıvılcelı cıltlere ıyı gelıyor.benım kı kuru ve hassas ben denemım o zamn:KK62:

X