Porselen makyaj için anlaştım. Fiyatı kafama takiyor ister istemez :) vaz mi gecsem fikir istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
3.195
4.103
Arkadaşımın hesabımdan yazıyorum mesai süresince yorumlara bakacağım.
Düğünüm için bir kuaförle anlaştım. Porselen makyaj + türban tasarım 1.800 TL ye. Herkes porselen makyaj ve iyi bir kuaför olmazsa ilk iki saatte makyajimin akacagini çok çirkin olacağımı söyledi. Dahası kuzenlerim vs hep yaptırdı ve çok guzeldiler. Eşim sorun çıkarmadı kabul etti ama fiyat konusunda ben biraz tereddute düşüyorum. Maaşımin yarısından fazla resmen. Ama mesela kına için buyuk bir organizasyon yapmadık. Bahcemizde yapicaz. Onu dununce bişey olmaz diyorum ama gene de bilmiyorum. Balayı bütçemiz 2000 TL gelinligim 2.400 TL bunlarla karşılaştırınca gözümde büyüyor. Bide şu var dış çekim.farkli bir gün yapılacak onun için extra kuaför lazım ama onda porselen makyaj yaptirmayacagim. Düğünün de normal makyaj yapanlar çok kötü oldu mu ? Bir kez evleniyoruz bu fiyatı vermeye değer mi. Ha bide unutmadan 300 TL kapora verdik vazgecersem 300 TL de gidecek

1800 mü? cidden bu kuaförler kafayı yemiş :oha:
ben istanbulda seda sözak’a yaptırdım türban+makyaj 500 lira verdim.
olmadığım biri gibi görünmek için 1800 lira vermem ben olsam. hafif makyaj geline her zaman daha çok yakışıyor. onun yerine o parayla birkaç ay sonra yeniden tatile çıkın daha iyi 😎

Aşırı pahalı ve bence gereksiz bir kaç saat yüzünde duracak diye o para. Normal sade bi makyaj çok daha güzel oluyor. Ben düğünümde kuaförde kendim yapmıştım makyajımı. Tabi size kendiniz yapın demem ama fiyat çok gereksiz pahalı ilerde pişman olursunuz

Düğünüm için bir kuaförle anlaştım. Porselen makyaj + türban tasarım 1.800 TL ye. Herkes porselen makyaj ve iyi bir kuaför olmazsa ilk iki saatte makyajimin akacagini çok çirkin olacağımı söyledi. Dahası kuzenlerim vs hep yaptırdı ve çok guzeldiler. Eşim sorun çıkarmadı kabul etti ama fiyat konusunda ben biraz tereddute düşüyorum. Maaşımin yarısından fazla resmen. Ama mesela kına için buyuk bir organizasyon yapmadık. Bahcemizde yapicaz. Onu dununce bişey olmaz diyorum ama gene de bilmiyorum. Balayı bütçemiz 2000 TL gelinligim 2.400 TL bunlarla karşılaştırınca gözümde büyüyor. Bide şu var dış çekim.farkli bir gün yapılacak onun için extra kuaför lazım ama onda porselen makyaj yaptirmayacagim. Düğünün de normal makyaj yapanlar çok kötü oldu mu ? Bir kez evleniyoruz bu fiyatı vermeye değer mi. Ha bide unutmadan 300 TL kapora verdik vazgecersem 300 TL de gidecek

çok çok pahalı bencede o para verilmez. kac yerden fiyat aldiniz?? arastirmak lazim iyice...zaten porselen dedikleride ahim sahim bir makyaj degil.kaporayı bir şekilde almaya calisin

Porselen makyaj dediğiniz nedir? İyi markaların ürünleriyle yapılan makyaj katiyen dağılmıyor. Porselen makyajdan kastınız bembeyaz bir cilt, bol ışıltı, koyu renk allık ve farsa lütfen vazgeçin.

Araştırdınız mı, her yerde mi o fiyat?
Ben olsam ona vereceğim parayla, balayımı uzatırdım:halay:

Bu tamamen senin isteğin ve maddi durumunla ilgili tatlım. 1800 TL evet çok fazla. Üstelik sadece düğün için, foto çekiminde de kullanamayacskın. Bence bir daha düşün.

onemli olan makyajin adinin porselen olmasi degil kullanilan malzemenin profesyonelligidir
kryolayn malzemeleri harikadir mesela
fiyatta anlasmadan once makyaji hangi malzemelerle yaptigini sorun

Aynı yerde normal makyaj için fiyat nedir? Porselen çok aşırı duruyor bence kaliteli malzemelerle yapılan güzel bir makyaj tercih sebebi. Bir de çekim de porselen yine bir yerde ışıklar vs yüzünden daha mantıklı gelebilir ama bence hiç gereği yok.

1800 Lira az bir para değil. Soygun resmen. Benim belediye nikahimda ablam makjimi yapmıştı. Düğün makyajı ve saçım için 80 Euro ödedim. Makyaj ve saçım da bütün gün olduğu gibi kaldı. Yani işini hakkı ile yapan hem milleti soymaz hemde işini güzel yapar

Porselen makyaj yapıyoruz diyen yerlerin çoğu porselen makyaj yapmıyor haberiniz olsun. Mac ürünleriyle, loreal ürünleriyle porselen makyaj olmaz. Hangi marka kullanıyorlar öğrenin.

7 yıllık evliyim. Düğün makyajım porselen yapıldı. İki kez saç makyaj provası, manikür pedikür, saç boyama, düğün günü yanımda iki kişi için 1000 lira vermiştim. Malzeme olarak kryolan kullandılar. Bu şartlar varsa sizde de çok değil 1800 lira.

Benim konumda da makyaj meselesi vardı :KK70:
Aman durun şimdi gelecek yine lüks yaşama merakınız var diyenler.
Ben de istanbulda hairmakeupayşe diye bir yeri aradım bana 1600₺ fiyat çekti.
Size bir şey diyeyim mi ? Porselen makyaj diye bir şey yok.
Sadece onların yaptığı makyajda sabitleyici daha yoğun oluyor.
Bende tesettürlüyüm şunan bir yerle anlaştım gibi müjgan ismi hanım efendinin. İnstagramda yazarsanız hemen çıkıyor. Fiyatıda 1000₺ ve olağanüstü güzel yapıyor.

Valla bende düğünümde porselen makyaj + gelin başı 700tl vermiştim.. yanımda da 3 kişi götürmüştüm onlarında saç + makyaj + kirpik toplam da 1000 tl ye çıkmıştık.. hemde hatrı sayılır bir kuaför idi.
epey pahalıymış bence başka yer bakın

2015 te 325 liraya yaptırmıştım başörtüm ve makyajımı. Fiyatlar o kadar artmış olamaz. Lütfen o kadar para vermeyin yazık günah. Asgari ücret 2 bin, bi kuaföre 1800 verilir mi ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X