Poşet Sararak Göbek Eritme Yöntemi

kızlar bende eskiden spora gidiyordum spordaki hocam söyledi
bu poşet bağlama işleri çok zararlı,su kaybı filan olduğu için böbreklere çok zarar verirmiş
daha da anlatmıştı ama aklımda kalan sadece bunlar
hem su kaybettiğiniz için,kısa zamanda geri alırsınız.bence diyet+spor en iyisi ve her açıdan sağlıklı a.s.

ben bu olayı yıllar önce denemiştim işe yarıyor yaramasına en azından incelme sağlıyorsunuz kesinlikle ama bunun yanında göbek için mekik hareketi yapmak lazım. Günde 50 tane yeterli.daha sonra kademeli olarak artırabilirsiniz. yoksa göbeğiniz eriyor ama o bölge kilo almaya tekrar elverişli kalıyor.Oradaki etiniz yoğurt kıvamına geliyor.Bu işlemin yanında mekik çekip karın kaslarını sıkılaştıracak egzersizler yapmak şart.

derya baykal programındada söylemişti göbegini strec filmle sarıyormuş işe yarıyor demişti
bende yapmayı düşünüyorum

bir zamanlar....
yani evlenmeden ve iki çocuk sahibi olmadan önce :sm_confused: ...

birkaç 5-6 kişilik bir yürüyüş grubumuz vardı sabah pazar günü hariç hergün yürüyorduk, göbek ve bacaklarımı streçle sarıyordum 2 ay boyunca böyle yaptım ama diyet yapmamıştım.

2 ay sonraki fark kilom değişmemişti ama beden ölçüm değişmişti ayrıca selülitlerim azalmıştı.diğerleri ise kiloda verdiler annemde dahil.

tabi herkesin vücud yapısı farklı olduğu için herkesde aynı olurmu bilmem
sizlerle paylaşmak istedim.

Bende bir ara denemiştim yürüyüşe gitmeden sarmıştım altına da şu inceltici kremlerden sürüyordum. Çok terletiyor inceltiyor ama bırakınca eski haline geri dönmüştü. Bence sadece su kaybı oluyor zayıflamaya etkisi olmuyor.

en bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorum

ben bu streç sarmayı yürüyüş yaparken kullanıyorum ama resmen bardaktan boşalır gibi terler içinde kalıyorum.yatarken nasıl olur bilmiyorum denemek lazımm

Ben de geçen yaz yapıyordum.Streçle 2 saat yürüyüş..Gözle görülür fark oluyor.Tabi yiyeceklerden de kısmak gerekir...Sonra dikkat etmediğimden yine kilo almam ayrı mesele =D

ben denedim fakat oturup kalkınca yada uyanınca streç ip haline glemiş oluyordu o kadarda geniş çaplı sarmama rağmen deli uyuyorum snaırım :))
ama ona benzer bir kemer aldım sıkılığını siz belirliyorsunuz içi tamamen naylon gibi değil gibi :))
yarım saat yürüyüş yapsam bile baya terletiyor sardığım bölgeyi fakat uzun süre kalınca malum havasızlıktan su topluyor..
o aldığım kemer tarzı şeyi daha çok öneririm dışı kalın bez içi ayrı bi yapıda aşırı terleten birşey adını bilemiyorum.
bilginize :KK66:

arkadaşlar bu streç sarmak sanki bana sağlıklı gelmiyor sauna eşofman alın daha iyi spor yaparken gece cilt yenileniyor ne bileyim hem rahatsız edici strec cilde zarar verebilir tabi bu benim şahsi fikrim size kalmış

bu arada annemde var sauna eşofman ben ilk başda gülmüştm siparişle geldi eve astronot gibi oldu :)) ilk sonra tabi gözümüz alıştı bisiklete biniyor onunla koşu bandında ve nasıl terliyor eşofmanla 3 kat fazla atıyor sanki teri sonra duşa tabi delikafadulden

ben aynı şeyi streçi sarmadan altına 1 tatlı kaşığı susam yağı 7 8 damla kekik yağı 7 8 damla portakal yağı 7 8 damla melisa yağını karıştırıp masajla sürüyorsun, hatta lifle masaj yapılırsa daha iyi olur.ben yaptım çok işe yaradı, ama sürüp streçi sardıktan sonra yarım saat kadar göbek dansı yapıyordum.bunu istikrarlı yapmak lazım :) bunu ibrahim saraçoğlu'ndan dinlemiştim

bence sporla desteklenirse kalıcı çözüm sağlar aksi durumda o bölgede su kaybından başka bir şey değil

ben bu sistemi basen bolgesinede uyguladim ve 4/4luk bir sonuc aldim.Ancak gece yatarken yapmadim.
Suna dumankayanin bir selullit formulu vardir.10 adet aspirini iyice ezerseniz icine 5 limon suyu sikip bebe yagigiyla karistiryordum ve bunu her aksam isten eve gelince surup uzerine strech folya doluyordum.Ardin bu vaziyette -hasiir husur:)sesler esliginde-1 saat yuruyordum.Burda ki amac-okudugum kadariyla -vucudun belli bir bolgesi isindigi zaman beyin savunmaya geciyor ,bu kisimda ki yaglari eritiyormus.Denenmis ve basen bolgesinden 10cm verilmistir.Herkese tavsiye ederim.Ancak tabii bunun icin bol vakit gerekli.

X