Poşet Sararak Göbek Eritme Yöntemi

ya ben dün akşam yatarken sardım göbeğime.arkadaşlar su giçinde kalıyosun demiş.bende hiç bişey olmadı.hiç terlemedim.neden acaba:uhm:

Eğer öyle ise ben eltime önereyim bu yöntemi çok mutlu olur doğumdan kalan göbişi erirse :)

göbekten giden yağ değil sudur arkadaşlar. bırakınca zaten yine aynı şey olacak. yağları metabolizma yakar ancak

ya ben dün akşam yatarken sardım göbeğime.arkadaşlar su giçinde kalıyosun demiş.bende hiç bişey olmadı.hiç terlemedim.neden acaba:uhm:

al benden de o kadar bilmiyorumkismile bende 2 gündür deniyorum ama terlemiyorumkafamçokkarıştı bide ben bu strec filmleri kalın almıstım eminönünden kesik yerleri yok ve sağlam diyee.... niye böle oldu ki şimdiiii eyvahedigeldismile

ben denemiştim bacaklarıma bile bu market torbaları oluyor ya büyük onlardan sarmıştttımm valla terletiyo bi de onunla spor yaparsanız. 2kat zayıflarsınız:)

ben bu sistemi basen bolgesinede uyguladim ve 4/4luk bir sonuc aldim.Ancak gece yatarken yapmadim.
Suna dumankayanin bir selullit formulu vardir.10 adet aspirini iyice ezerseniz icine 5 limon suyu sikip bebe yagigiyla karistiryordum ve bunu her aksam isten eve gelince surup uzerine strech folya doluyordum.Ardin bu vaziyette -hasiir husur:)sesler esliginde-1 saat yuruyordum.Burda ki amac-okudugum kadariyla -vucudun belli bir bolgesi isindigi zaman beyin savunmaya geciyor ,bu kisimda ki yaglari eritiyormus.Denenmis ve basen bolgesinden 10cm verilmistir.Herkese tavsiye ederim.Ancak tabii bunun icin bol vakit gerekli.

herhangi bir aspirin ve bebe yağı olur mu

streç film işe yarıyor ama bütün gece üstünüzde kalırsa bel bütün gece nemli kalacak demektir,bu da ağrıya sebep olur.dolayısıyla gündüz bir saatliğine spor yaparken sarıp sonra da beklemeden duşa girmek daha mantıklı bence,zayıflayacaz diye bi de ekstra bel ağrısı çekmeyelim değil mi ama :KK66:

bende bir zamanlar denemiştim gerçektende mütiş terletiyor fakat ne kadar etkili bilemiyecem benim için 3-5 günlük bir olaydı şimdide sabahları elma sirkeli suyu deniyorum bilmiyorum bu berbat tada daha kaç gün dayana bilirim kilo alması kolay vermesi en berbat şeyyyyy bence

xxxxxxxxxxxx kullandım 1 ayda 6 kilo verdim yağları yakan bir ürün olması benim için bir avantaş oldu açıkçası. tafsiye edebilirim umarım yaza kadar ideal kiloma ulaşabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
streç film işe yarıyor ama bütün gece üstünüzde kalırsa bel bütün gece nemli kalacak demektir,bu da ağrıya sebep olur.dolayısıyla gündüz bir saatliğine spor yaparken sarıp sonra da beklemeden duşa girmek daha mantıklı bence,zayıflayacaz diye bi de ekstra bel ağrısı çekmeyelim değil mi ama :KK66:

bende bir zamanlar denemiştim gerçektende mütiş terletiyor fakat ne kadar etkili bilemiyecem benim için 3-5 günlük bir olaydı şimdide sabahları elma sirkeli suyu deniyorum bilmiyorum bu berbat tada daha kaç gün dayana bilirim kilo alması kolay vermesi en berbat şeyyyyy bence

terlemek zayıflamak değildir ..terlemek vucuttan atılan sudur ..fazla terlemek sakıncalıdır aslında ..çünkü vucuttaki su iice tükenince vucut kaslardan yakmaya başlar böylece kısa süreli kilo kaybı yaşarsınız ve kilo verdiğiniz ksıımlarda sarkmalar oluşur ..

Terlesem zayıflarmıyım?Bu soruyu sıkça duyarız.Fakat aslında tam olarak terlemekle zayıflamak arasında doğrudan bir ilişki yoktur.

En sağlıklı şekilde yani diyet ve spor eşliğinde kilo vermeyi amaçlamışsak şayet vücudumuzdaki yağları yakabilmek için bol bol suya ihtiyaç duyarız.Bu sırada gerektiğinden fazla su kaybedersek yağ yakma işlemi durur ve kaslardan yakmaya başlarız.

Derimiz sarkmaya başlar anlayacağınız,kadın olarak bunu da biz istemeyiz.Sarkmamak için bol bol su içmek ve gereğinden fazla su kaybetmemek şart !

İstediğimiz kiloyu verebilmek için bol bol su tüketmeli olması gerektiğinden çok su atmamalıyız. Gereksiz sauna vs..ter atma yolları yerine spor yapmalı ve protein almalıyız. Zayıflarken vucudumuzun kas kaybetmemesi için bunlara dikket etmemiz şart...

Kısacası çok terlemek zayıflamak değildir.

Yağları yakan bir ürün kullanıyorum 2 aydır 8 kile verdim kendime olan güvenim artı. Bitkisel bir ürün olması yan etkilerinin olmamaması sevindirici bir durum. haberlerde duyduyum ölüm haberleri ilk etapta güvensizlik oluştu ama bu ürünü kullandıyımda gerçekten bir yan etkisi olmadıyını gördüm. kendime olan güvenimi artırdı.

Yağları yakan bir ürün kullanıyorum 2 aydır 8 kile verdim kendime olan güvenim artı. Bitkisel bir ürün olması yan etkilerinin olmamaması sevindirici bir durum. haberlerde duyduyum ölüm haberleri ilk etapta güvensizlik oluştu ama bu ürünü kullandıyımda gerçekten bir yan etkisi olmadıyını gördüm. kendime olan güvenimi artırdı.

reklam kokusu alıyorum sanki......

X