Power Plate

ızmir - Bostanlı da Epidermis güzellik merkezinde 40 seans ( toplam 400 dakika ) 400 tl imiş . az önce tel.aradım , kredi kartına size uygun taksite ( ben 6 ya bölüp bölemeyeceklerini sorduğumda , ok dediler ) bölebiliyorlarmış.. deneyenler biraz da diyet yapınca 2 bedene kadar zayıflıyormuş . hiç değilse sıkılaşma garanti galiba okuduğum yorumlardan :uhm:
bir de karşıyaka kardelen güzellik merkezine gittim bugün , orada da var power plate , 20 seans , seans başı 20 dakika ( toplam 400 dakika ) 350 peşin , 400 tl 4 taksitli fiyatı ..

İzmir - Bostanlı da Epidermis güzellik merkezinde 40 seans ( toplam 400 dakika ) 400 tl imiş . az önce tel.aradım , kredi kartına size uygun taksite ( ben 6 ya bölüp bölemeyeceklerini sorduğumda , ok dediler ) bölebiliyorlarmış.. deneyenler biraz da diyet yapınca 2 bedene kadar zayıflıyormuş . hiç değilse sıkılaşma garanti galiba okuduğum yorumlardan :uhm:
bir de karşıyaka kardelen güzellik merkezine gittim bugün , orada da var power plate , 20 seans , seans başı 20 dakika ( toplam 400 dakika ) 350 peşin , 400 tl 4 taksitli fiyatı ..

fiyatlar baya uygun geldi bana ama mekanların yerleri uzak kalıyor.ben alsancakta arıyorum varsa bildiğin yer paylaşırsan sevinirim.

Arkadaşlar bende gidiyorum 14 seans bitti 2 seansım kaldı başladımda analizde 14 kilo yağ fazlam çıkmıştı dünkü ölçümde ise 10.5 kilo yağ fazlam çıktı :) Kesinlikle tawsiye ediyorum ki ben kolay kilo verebilen bi insan deilimdir ona rağmen sonuç çok iyi görenler zaten şaşırıyo kilo wermenin yanısıra müthiş sıkılaşıosunuz selülit we sarkmalardanda kurtuluyorsunuz.

merhaba,
power plate yapan arkadaslar haftada kac kez gıdıyor acaba? 2 kez veya 3 kez hangısı tercıh edılmelı?

power plate'de3 s.seansım ve cidden belimde ve kalcamda toplarlanma oldugunu görüyorum ..bunun yanında bol su ıcıp yedıklerıme dıkkat edıyorum ,yedıklerımıze dıkkat etmedıgımızde power plate tek basına hiçbirseye yaramaz :)

ben anadolu yakasında ataşehirde buldum bir yer gidip görüşeceğim. Telefonda fiyat aldım. 12 saat 300 tl dedi. 1 seans 30 dk sürüyormuş. Yani 24 seans 300 tl oluyor. gün aşırı gidiyormuş.1 aylık oluyor yani.
gidip 1 gün deneyeceğim.

benide bilgilendirirseniz sevinirim..
özelden yazabilirsiniz...
yerin adını ve tel nosunu gönderirseniz sevinirim...

Yaklaşık 2 ay önce KK'da yapılan yorumlardan etkilenerek Bursa'da merkez arayışlarına girdim. Power platele çalıştıran tüm merkezleri gezdim. Evime biraz uzak olsa da bir merkez çok içime sindi. Bana çok profesyonel ve gerçekçi geldi. İlk programı tamamladım ve beklediğimden çok daha iyi sonuç aldım. 3 kilo verdim ve %5 yağ oranım düştü kas oralım %5 arttı. Çok memnunum. Hem de bu sonuçları 15 seansta aldım. Bu arada sanırım Türkiye'deki en ucuz yer 15 seans 200 tl. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Herkese merhaba.İlk kez mesaj gönderiyorum umarım başarılı olurum:) Freewilliy gittiğin merkezin adını ya da yerini yazarsan çok sevinirim.1 2 salon gezdim pek bğenmedim..Bence Power Plate konusunda en önemli olay hocanın bilgisi..

sonunda başladım bakalım sonuç ne olacak.Ama ilkinde feci yoruldum ki başlangıç oduğu için spor hocam sadece 10 dk. yaptırdı ama ben resmen bittim.Sonuçlarını yazacağım arkadaşlar .

Arkadaşlar power plate den memnun kalan varmı?

Yoksa ona verdiğim parayı yüzme ve sporamı versem acaba___???

size tavsiyem once fazla kilolarinizdan kurtulun sonra skilasmak icin power plate e gidin ben yurtdisinda yasiyorum ve gecen senelerde 25 kilo almistim pp e basladim ve hic kilo vermedim ama cok kaslandim ve sikilastim sonra diyetiyene gittimgimde hemen sporu kesmem gerektigini soyledi cunku kas oranim okdr fazlaydiki zayiflasam bile asla eski kilomaa gelememe ihtimalim varmiss yanlis spordan dlayi sdc bi kac kilo fazlasiniz varsa gidin ben bi hata yaptim siz yapmayin derim once kilo verip giderseniz ama gercekten cok ise yariyor. suanda 13 kilo verdim diyetisyenle ve hala kas oranim fazla arkadaslarr benden soylemesi

arkadaşlar bende bursada iyi bir salon arıyorum powerplate için.ihsaniyede oturuyorum gidip memnun kalan varsa paylaşırsa çok sevinirim gittiği salon bilgilerini

Kızlar haftaya bende başlıyorum 20 seans anlaştım.daha sonrasındada voitin aynı mantıkla çalışan crazy fit veya vb2 sinden almayı düşünüyorum bakalım...

bende bir hafta önce powerplate e başladım.3 seans bitti.henüz yeni olduğumum için hocam hafif başladık diyor ama yinede zor.yanlız kafama takılan vücut ölçüleri falan almadılar ve diğer yerler gibi şukadar seansta bu kadar incelme gibi bişide sölemediler.sadece vücut zamanla toparlanacak fakat 3 ayda etkisi tam belli olur dediler.birde iştahıda açıyormuş diğer yapanlardan öğrendiğim kadarıyla.
umarım etkisini görücem.

bende bir hafta önce powerplate e başladım.3 seans bitti.henüz yeni olduğumum için hocam hafif başladık diyor ama yinede zor.yanlız kafama takılan vücut ölçüleri falan almadılar ve diğer yerler gibi şukadar seansta bu kadar incelme gibi bişide sölemediler.sadece vücut zamanla toparlanacak fakat 3 ayda etkisi tam belli olur dediler.birde iştahıda açıyormuş diğer yapanlardan öğrendiğim kadarıyla.
umarım etkisini görücem.

Tatlım, doğrusunu söylemişler, powerplate inceltmez, vucuttaki kas kütlesinin artmasını sağlar bu sayede sıkılaştığın için daha ince görünürsün ama aynı kiloda kalırsın belki...20 Seans pp sonrasında yaklaşık 300 gr kas yoğunluğu sağlamış ve 600 gr kadar yağ kaybetmiş olacaksın ki bu iyi bir rakam...PP ile kilo verdim diyenlere inanma evet yağ yakmaya başlayacağın kesin ama rejimsiz zayıflama olmaz...Bu arada spor iştahı açar, bu dönemde protein ağırlıklı beslenip karbonhidratı kesersen güzelde kilo verirsin...

X