Power Plate

Tatlım, doğrusunu söylemişler, powerplate inceltmez, vucuttaki kas kütlesinin artmasını sağlar bu sayede sıkılaştığın için daha ince görünürsün ama aynı kiloda kalırsın belki...20 Seans pp sonrasında yaklaşık 300 gr kas yoğunluğu sağlamış ve 600 gr kadar yağ kaybetmiş olacaksın ki bu iyi bir rakam...PP ile kilo verdim diyenlere inanma evet yağ yakmaya başlayacağın kesin ama rejimsiz zayıflama olmaz...Bu arada spor iştahı açar, bu dönemde protein ağırlıklı beslenip karbonhidratı kesersen güzelde kilo verirsin...

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.rejım yapmıyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum.pazartesiden rejımede başlamayı düşünüyorum.

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.rejım yapmıyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum.pazartesiden rejımede başlamayı düşünüyorum.

Rica ederim , zaten ağır bir rejim yerine hafif ama beslenme şeklini doğru biçimde değiştirecek şekilde beslenmeye başladığında ister istemez kilo kaybedeceksin, ne kadar uzun vade o kadar iyi :)

Arkadaşlar bende bahçeşehir veya beylikdüzüne gitmiş arkadaşlardan yer tavsiyesi istiyorum. Bana özelden mesaj atabilirmisiniz.:KK3:

kızlar ben buqn ataşehir de bi yer buldum..12 seans 350 dedi..deneme seansı aldm p.tesi qününe..qitmeyi cok istiomm inşallah incelirim..:KK14:

benimde 3-5 kilo kadar fazlam var..38 bedenim,yine 36 olmak istiyorum.. hamile kalmaya da çalışıyorum buarada:) power plate vücutta titreşimmi yaratıyor? olumsuz etkisi olurmu? deneyen arkadaşlar ne dersiniz?

benimde 3-5 kilo kadar fazlam var..38 bedenim,yine 36 olmak istiyorum.. hamile kalmaya da çalışıyorum buarada:) power plate vücutta titreşimmi yaratıyor? olumsuz etkisi olurmu? deneyen arkadaşlar ne dersiniz?

Hamile kalmaya çalışıyorsan veya hamileysen senin için kesinlikle uygun değil tatlım...Hamile kaldığını anında anlayamayacağın için olumsuz etkisi olacaktır...

kızlar bn de bugün bir siteden 12 seanslık seti 50 tlye aldım kilo problemim yok sadece sıkılaşmak istiyorum ve belirli bölegelrimin incelmesini istiyorum haftaya pazartesi başlıyorum heyecanlıyım bakalım sonuç ne olacakkk..:KK1:

kızlar bn de bugün bir siteden 12 seanslık seti 50 tlye aldım kilo problemim yok sadece sıkılaşmak istiyorum ve belirli bölegelrimin incelmesini istiyorum haftaya pazartesi başlıyorum heyecanlıyım bakalım sonuç ne olacakkk..:KK1:

aman tanrım nerde orası acayip uygunmuşş:nazar:

off ya bende bugün plates aletine girecem diye gittim kadın power plate önerdi:44:
önce kilo vereyim haziran gibi gelirim dedim
ikisini birden yap daha iyi sonuç al dedi
iyice kafam karıştı
10 seans 30 dak dan peşin 200 lira
salı günü ücretsiz bir seansım olacak
şimdi gidersem zaten diyet ve koşu yaptığımdan kilo vereceğim bunu alet yaptı diyemem
sizce plates makinasımı power plate miş?
ideal kiloma düşüncemi yoksa diyet ve spor desteğiyle mi?

Bugün power plate randevum vardı.
açıkcası işe yaramaz diye düşündüğüm bu alet 30 dak sonra beni yerlerde sürünme moduna getirdi.
bu sayede ters mekiği titreyen bir platformda çekmeye çalışmanın zorluklarını görmüş oldum.
koşuda sağladığım kalp atışları yoktu ama terleme mevcuttu.
sıkılaşma olacağı kesin ama 10 seansa 200 lira vermek hiçte akıl karı değil ki buda toplamda 1 aylık bir ücret gibi bir şey oluyor.
en azından şu kiloda ve parasız olduğum şu günlerde
biggrin.gif

zaten fiyat listesinde 10 seans plates makinası için 450 lirayı görünce aklımdan onu tamamen çıkardım.

evett son kararım 15 set dolu boş yapmak
weightlifter.gif

Bugün power plate randevum vardı.
açıkcası işe yaramaz diye düşündüğüm bu alet 30 dak sonra beni yerlerde sürünme moduna getirdi.
bu sayede ters mekiği titreyen bir platformda çekmeye çalışmanın zorluklarını görmüş oldum.
koşuda sağladığım kalp atışları yoktu ama terleme mevcuttu.
sıkılaşma olacağı kesin ama 10 seansa 200 lira vermek hiçte akıl karı değil ki buda toplamda 1 aylık bir ücret gibi bir şey oluyor.
en azından şu kiloda ve parasız olduğum şu günlerde
biggrin.gif

zaten fiyat listesinde 10 seans plates makinası için 450 lirayı görünce aklımdan onu tamamen çıkardım.

evett son kararım 15 set dolu boş yapmak
weightlifter.gif

15 set dolu boş ne demek ?

15 set dolu boş ne demek ?
özelden cevapladım ama diğer arkadaşlar merak etmiştir diye yazayım dedim
1 dak hızlı koşu 1 dak yavaş koşu veya hızlı yürüyüş
aslında buna invertal cardio deniyor ama ben kısaca dolu boş diyorum:KK24:

ben ankarada bir yere gittim hoca çok iyi birebir çalışma var 12 seas gittim sıkılaşma oldu ardından 1 saat bantta yürüyordum ancak ekstrasistol başladı ondan mı bilmiyorum:KK50:

merhabalar bende bugün power pate başladım.
İzmir li arkadaşlar Balçovada Cleopatra Güzellik salonunda kampanya yapılmış seansı 10 tl bilginiz olsun istedim 10 dk sürüyor çok güzel tavsiye ediyorum

ah kızlar dün ben ilk seansıma gittim. amanın o neymiş öyle? işkence aleti gibi resmen 3 dakkada nefesim kesildi , kalbim yerinden fırlıcak gibi atmaya başladı. çok zorlandım , yani yaptırdıkları hareketler de zordu ondan mı oldum bu kadar kötü bilemedim. bi sonraki seansım haftaya . o nasıl gececek bakalım :KK43:

X