Preseed kullananlar

kızlar bende gecen hafta netten sipariş verdim 1 gün içinde elime ulaştı, gecen hafta kullandık bol bol:)) dedğiniz gibi bendende sıvılar akmadı, nereye gtti onlar bilmem:)))) umarım işe yarar kızlar artık deneyeceğim baska bişey kalmadı bunuda 2 ay kullanıcam olmassa ağustosda tüp bebek için randevu aldım dua edin lütfen işe yarasın..

Kızlar sanırım biz 2 yıllık yolculuğumuzun sonuna geldik. Yarın doktora gidecektim, klomen kullandım ve eşimden para istedim çatlatma iğnesini devlet ödemiyor çünkü. Yaklaşık 70 civarı. Bana artık doktora gitmemi istemediğini söyledi. Bu ay 2. aşılamamız olacaktı. Zaten de en başından beri istememişti doktora gitmemi. "Doktora gittin de ne oldu? Bundan sonra doğal deneyeceğiz" dedi. Düşündüm ne diye zorluyorum ki...Ne Onun dediği olacak ne de benim..Zaten bu ayın 29u gibi sınavım var. Başka birşey düşünmek istemiyorum. Hepinizin Allah yardımcısı olsun..

Kızlar sanırım biz 2 yıllık yolculuğumuzun sonuna geldik. Yarın doktora gidecektim, klomen kullandım ve eşimden para istedim çatlatma iğnesini devlet ödemiyor çünkü. Yaklaşık 70 civarı. Bana artık doktora gitmemi istemediğini söyledi. Bu ay 2. aşılamamız olacaktı. Zaten de en başından beri istememişti doktora gitmemi. "Doktora gittin de ne oldu? Bundan sonra doğal deneyeceğiz" dedi. Düşündüm ne diye zorluyorum ki...Ne Onun dediği olacak ne de benim..Zaten bu ayın 29u gibi sınavım var. Başka birşey düşünmek istemiyorum. Hepinizin Allah yardımcısı olsun..

cnm emekli sandığına tabisen ödüyor bende kamuda calısıyorum ve ovirelleye hiç para vermedim..

Babylove canım mesele iğne meselesini çoktan aştı. Burda pegnyl olmadığı için ovitrell alıyordum. Hayırlısı...

Babylove canım mesele iğne meselesini çoktan aştı. Burda pegnyl olmadığı için ovitrell alıyordum. Hayırlısı...

canım ya keşke yakın olsan bende var pregnly ben sana verirdim Tatlım bize doktor rapor yazdı ücret ödemeden alıyoruz bi be normal fiyatı 20ytl 70 duyunca fazla geldi. İnşallah canım bu işler kafaya takınca değil unutunca oluyo hakkında hayırlısı olsun bakarsın sınavı düşünürken bebiş gelivermiş inşallah inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar zemuszemus
bende preseedliler kervanına katıldım bugün itibariyle buyrunnnnnnnnn
yalnız bu yumurtlama testleri ve preseed hakkında fazla bilgim yok malesef :gitme:
preseedle birlikte iki tne ovulasyon testi çıktı içinden
saat 4 gibi uyguladım( 4saat su içmeden ve idrar bekleterekten )
13.gün başladım yani bugün.. iki çizgi belirdi ama ikiside aynı koyulukta değil CADIARZU
birileri bana yardımcı olabilir mi
:kedi:

yalnız bu yumurtlama testleri ve preseed hakkında fazla bilgim yok malesef :gitme:
13.gün başladım yani bugün.. iki çizgi belirdi ama ikiside aynı koyulukta değil CADIARZU

canım aynı zamanda ateş ölçümüde yap.. sabah yataktan kalkmadan önce dil altından dijital derece ile ölç.. böylece yumurtlama gününü netleştirmeye yardımcı olur. normalde iki çizginin aynı koyulukta olması lazım...ama benim ikinci çizgiye yakın koyulukta oldu yani ikinci çizgi kadar koyu olmadı..ama sonra çizgi giderek silikleşti.. yani yumurtlama günüm 12. gündü.. ateş ölçümü ve uzayan akıntımın olması emin olmamı sağladı. ama halen teste devam ediyorum. ve şu an hep silik çıkıyor. ama ilk önce gördüğüm kesinlikle daha koyuydu. koyu çıkmıyor diye çalışmamazlık yapma.. sonuçta preseed spermlerin daha uzun yaşamasını sağlıyor içeride... hayırlı olsun arkadaşım. burda gerçekten çok yardımcı oluyorlar sağolsun kibele bana çok yardımcı oldu...eminim herkes tecrübelerini paylaşacaktır seninle..

teşekkürler kibelecim ve kadrish , inşallah preseed hamiş listesinde bende olurum bu ay.
yalnız ben dün itibariyle hergün ilişkiye giriyorum iki günde bir hep denedik 6 aydır ama olmadı:KK43:( aman dedim hergün yapalım kaçak olmasın diye umarım bu sefer işe yarar

canım sende biraz rahat bırak kendini birkaç ay hiç uğraşma bakalım belki kendiliğinden olur. biliyorsun tedaviye ara verildiği zaman geliyor bu bebişler. bu arar eşinle aranı düzeltirsin. sen kırılmışsın ben anladım. bizler biraz fazla ısrarcı davranıyoruz onlarda içimizden gelen allah vergisi bu isteğin ne kadar şiddetli olduğunu anlamıyorlar. sadece tek başına da olmuyor bu işler.. maalesef onlara ihtyacımız var. aslında istiyorlar ama bizim kadar yoğun değil.. benimkide olmayınca ağlıyorum neden ağlıyosun diye kızıyo..
birçok şeyi anlatamıyoruz onlara bu duygu yaşanır anlatılmaz. allahım büyük verecek elbet bizede meleklerimizi ama kısmet işte vakti zamanı gelince... üzme kendini öptüm arkadaşım. :teselli:

canım aynı zamanda ateş ölçümüde yap.. sabah yataktan kalkmadan önce dil altından dijital derece ile ölç.. böylece yumurtlama gününü netleştirmeye yardımcı olur. normalde iki çizginin aynı koyulukta olması lazım...ama benim ikinci çizgiye yakın koyulukta oldu yani ikinci çizgi kadar koyu olmadı..ama sonra çizgi giderek silikleşti.. yani yumurtlama günüm 12. gündü.. ateş ölçümü ve uzayan akıntımın olması emin olmamı sağladı. ama halen teste devam ediyorum. ve şu an hep silik çıkıyor. ama ilk önce gördüğüm kesinlikle daha koyuydu. koyu çıkmıyor diye çalışmamazlık yapma.. sonuçta preseed spermlerin daha uzun yaşamasını sağlıyor içeride... hayırlı olsun arkadaşım. burda gerçekten çok yardımcı oluyorlar sağolsun kibele bana çok yardımcı oldu...eminim herkes tecrübelerini paylaşacaktır seninle..

Ama ben ateş ölçümünüde bilmiyorum mafoldumben

canım sen çalışmaya başla... ben daha çizf çizgiyi göremedim.. bende kull.ovül.testlerimi bugün 14.gün tık yok. çatlamadı benim yumurtam... ben çatlıycammmmmmmm o hala çatlamadı... testim de 2 tane kaldı.....:çok üzgünüm:

Ama ben ateş ölçümünüde bilmiyorum mafoldumben

canım ateş ölçme yöntemi adında bir topik var.. ordan oku ama sen bu ay ölçmemişsin sorun değil. inş. gerek kalmaz da bu ay hamiş kalırsın.. ama olmazsada bir daha ki ay başla sabah kalktığında (hatta yataktayken) dilinin altına koyuyorsun dereceyi her gün başlıyorsun yazmaya.. sonra ilgili topikte arkadaşlar yorumlarıyla yardımcı olurlar..... merak etme... hayırlısı olsun..

canım ateş ölçme yöntemi adında bir topik var.. ordan oku ama sen bu ay ölçmemişsin sorun değil. inş. gerek kalmaz da bu ay hamiş kalırsın.. ama olmazsada bir daha ki ay başla sabah kalktığında (hatta yataktayken) dilinin altına koyuyorsun dereceyi her gün başlıyorsun yazmaya.. sonra ilgili topikte arkadaşlar yorumlarıyla yardımcı olurlar..... merak etme... hayırlısı olsun..

Çok sağolun arkadaşlar bizim problemimiz eş kaynaklı
iki yıldır tedavi görüyorum
NEGATİF 4 yumurtlama takibim ve 3 aşılamam var mafoldumben
3yıllık evliyim
drumuz artık tüp bebek dedi ama ben elimden geleni yapmak istiyorm doğal yolla olması için
bu ay ilk kez ovulasyon testi aldım preseedle beraber
rabbim çok büyük ol dedimi olur
elimden geldiğince sebeplere yapışıyorum dua ediyorum rabbime
isteyen herkese naip etsin diye
mafoldumben mafoldumben

Çok sağolun arkadaşlar bizim problemimiz eş kaynaklı
iki yıldır tedavi görüyorum
NEGATİF 4 yumurtlama takibim ve 3 aşılamam var mafoldumben
3yıllık evliyim
drumuz artık tüp bebek dedi ama ben elimden geleni yapmak istiyorm doğal yolla olması için
bu ay ilk kez ovulasyon testi aldım preseedle beraber
rabbim çok büyük ol dedimi olur
elimden geldiğince sebeplere yapışıyorum dua ediyorum rabbime
isteyen herkese naip etsin diye
mafoldumben mafoldumben

canım hepimiz aynı durumdayız.. bizimde ağustos ta 3 yıl dolacak. 2,5 senedirde olmadı işte... benimde ilaçlı ilaçsız yumurta takiplerim.. 1 olumsuz aşılamam var. bende bu ay ovülosyon ateş ölçme ve preseed deneyeceğim. bir umut işte herşeyi deniyoruz. hayırlısı vakti zamanı gelince olacak....üzme kendini bizden beter durumda olanlar var halimize şükür ki çözülmeyecek problemimiz yok :eek:lmaz:

canım hepimiz aynı durumdayız.. bizimde ağustos ta 3 yıl dolacak. 2,5 senedirde olmadı işte... benimde ilaçlı ilaçsız yumurta takiplerim.. 1 olumsuz aşılamam var. bende bu ay ovülosyon ateş ölçme ve preseed deneyeceğim. bir umut işte herşeyi deniyoruz. hayırlısı vakti zamanı gelince olacak....üzme kendini bizden beter durumda olanlar var halimize şükür ki çözülmeyecek problemimiz yok :eek:lmaz:
Haklısın canım bizden daha kötü durumda olanlar var
bu halimizede şükür :lepi:
hayırlısı olsun
şu ikinci testi bugün 4 gibi tekrar yapıcam bakalım çizgi koyulaşacak mı yoksa dahada mı silik çıkıcak
:sm_confused:

kızlar, benimde bu 3.ay preseed kullanamam olacak bu sefer ovülasyon testlerinden kullanacağım.içimde çok güzel kıpırtı var sanki bu ay olacak gibi. Çok üzüntüler yaşadım yinede umudumu kaybetmedim moral çok önemli.Pozitif düşünün sonuç olumlu olsun. Herkeze tavsiyem bu, dualarınızı birbirimizden eksik etmeyelim.

aminnn nehicim aminnnnn doğru söylüyorsun pozitif düşünmekte fayda var her zaman yoksa her zaman moral bozucu durumlar var hayatımızda zaten, umudumuzu kaybetmememiz lazım.

sabırsız canım ateş ölçme yöntemini bende bilmiyordum. ama okuya okuya öğreniyorsun rkadaşlar yardımcı oluyor zaten.. adetin 3, günü ölçmeye başlıyorsun .. inşallah gerek kalmaz bu ay hamile kalırsın canım..

sabırsız canım ateş ölçme yöntemini bende bilmiyordum. ama okuya okuya öğreniyorsun rkadaşlar yardımcı oluyor zaten.. adetin 3, günü ölçmeye başlıyorsun .. inşallah gerek kalmaz bu ay hamile kalırsın canım..

Ölçmeye başlasam bile çok geç değil mi canım fisfisfis
bugün 14.günüm :kedi:
birazdan yapıcam testi
kaydirigubbakcemile5

Ölçmeye başlasam bile çok geç değil mi canım fisfisfis
bugün 14.günüm :kedi:
birazdan yapıcam testi
kaydirigubbakcemile5

evet geç çünkü yumurtlama olduğu zaman ateş düşüyor.. ama yine ölçüm yap sen. çünkü gebelik olursa ateş sabitleniyor canım.. yükseliyor ve sabit kalıyor.

X