Preseed kullananlar

malesef canım bir fikrim yok ama sen ona takma silik de olsa çalışmalara devam edin bence

sabırsızım istersen aşağıdaki linki tıkla oradaki arkadaşlar sana yardımcı olabilrler belki

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...-testleri-hakkinda-merak-ettikleriniz-40.html
CANIM ÇOK SAĞOL DIPTISIN AÇTIĞI KONU O EVET direkt dıpla irtibata geçtim sağolsun açıkladı bugün yumurtlamışım ben hihoyyyt ay tavuk gibi hissettim kendimi :kedi: ama yinede testi yapmaya ve çalışmalara preseedle devam edicem tabikide vereliniortak Şeniz

kızlar bu jeli nerden temin edebilirim bulunduğum ilde hiçbir eczanede yok siz nerden aldınız neresi güvenilir burda yazmanız sakıncalıysa özelime yazarmısınız :çok üzgünüm:

merhaba kızlar ben de gectigimiz ay preseed kullanmıstım ilk defa ve su an 6.5 haftalık hamileyimmmm cok sukur hem de ocak ayında cikolata kisti ve endemetriozisten dolayı laporoskopik emeliyat olduktan sonra belki preseed vesile olmustur ama denemenizde fayda var bence eslerinize de her gun e vitamini icicrin bir de arı sutu bal polen yedirin ve keci boynuzu kuru icirin ben gectigimiz ay hepsini yapmıstım ilk defa ve cok sukur hamile kaldım insallah siz de hamile haberlerinizi alırsınız en kısa zamanda
:teytey: :teytey:Tebrik ederim canım gözünüz aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah kaydirigubbakcemile5
Kızlarrrr bir hamişş daha çıktı nerdesinizzzzzzzzzz
:teytey: :nazar:

kızlar bu jeli nerden temin edebilirim bulunduğum ilde hiçbir eczanede yok siz nerden aldınız neresi güvenilir burda yazmanız sakıncalıysa özelime yazarmısınız :çok üzgünüm:
canım ben fertilshop tan aldım bi göz at istersen buyrunnnnnnnnn

merhaba kızlar ben de gectigimiz ay preseed kullanmıstım ilk defa ve su an 6.5 haftalık hamileyimmmm cok sukur hem de ocak ayında cikolata kisti ve endemetriozisten dolayı laporoskopik emeliyat olduktan sonra belki preseed vesile olmustur ama denemenizde fayda var bence eslerinize de her gun e vitamini icicrin bir de arı sutu bal polen yedirin ve keci boynuzu kuru icirin ben gectigimiz ay hepsini yapmıstım ilk defa ve cok sukur hamile kaldım insallah siz de hamile haberlerinizi alırsınız en kısa zamanda

tebrikler canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. dua et bizler içinde hamişlerin duası kabul olur...:teytey: :nazar:

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^ (haziran ilk deneme)
cicekcik
ayrederya (haziran ilk deneme)
minipisi
bengusu

Son düzenleme:
arkadaşlar preseed i nereden temin ediyorsunuz?nette kendi sitesi var oradan mı?eczaneler bilmiyor.tanıdık bir eczane bize mantıklı gelmedi bu ürün diyor.ama ben yine de burada ki yorumlara dayanarak alsam mı diyorum.....

internetten alabilirsiniz,sitenin ismini veremiyorum yasak olduğu için ancak ipucu vereyim hani şu herşeyin gittiği bir site var ya adı üstünde anlayın işte ben oradan almıştım,umarım yardımcı olabilmişimdir sositososito

CANIM ÇOK SAĞOL DIPTISIN AÇTIĞI KONU O EVET direkt dıpla irtibata geçtim sağolsun açıkladı bugün yumurtlamışım ben hihoyyyt ay tavuk gibi hissettim kendimi :kedi: ama yinede testi yapmaya ve çalışmalara preseedle devam edicem tabikide vereliniortak Şeniz

:lepi:

günaydın,hayırlı cumalar,
bende tükürükle yapılan bir ovulasyon testi almıştım hiç memnun kalmadım,yumurtladığım günleri testte anlayamadım ama yumurtlama belirtilerim fiziki olarak vardı,bende ona göre preseed kullandım bu ay ,6 gün sonra regli günüm ama sanırım hamiş değilim belirtiler hep regli zamanımla aynı göğüslerim şişti ve acıyor,belim ağrıyor bunlar regli belirtilerim,sanırım diğer ay daha iyi çalışmak lazım,bu ay ilk kez kullandık preseedi acemiliğime geldi ,inşallah daha sonraki aylarda olur,bu arada Kibele preseed ürününü senin sayende öğrendim,bu bilgiyi bizimle paylaştığın için çok sağol,Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin,kızın sağlıkla gelsin inşallah :Saruboceq:

canim cok sagol. bence tukurukle yapilan testi normal zamanda da yap, cunku uzmanlasirsin sekiller konusuda. farkliligi sip diye farkedersin.

belirtilere gelince bende de hic belirti olmadi, sivilcem cikti, goguslerim normal zamanki zamanda sisti, regl olacagim gun ayni kasik agrilari oldu. reglim geldi gelecek derken hamileymisim.

normal dogum istiyorum insallah. bebegim daha donmedi. dua edin hanimlar. benim de sizin dualriniza ihtiyacim var.

1-kibele :nazar:
2-rockwell :nazar:
3-menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4-wannababy :nazar:
5-nequelen :nazar:
6-nerili :nazar:
7-kursatim :nazar:
8-kadus :nazar:
9-durualya :nazar:

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
ayrederya haziran ilk deneme
minipisi
bengusu

kızlar bir arkdaş yapıyordu listeyi uzun zamandır yenilenmemişti kullananlarıda ekledim. umarım kızan olmaz...

ben yapiyordum canim listeyi ama uzun zamandir ilgilenemedim. ellerine saglik güzel olmus.

jasmin77 tebrikleri canim, Allah tamamina erdirsin. bizede umut oldun. :teytey:

bende kullaniyorum arkadaslar preseed.kendimi de ekliycem simdi listeye. insallah bu listenin hepsi bu ay hamile kalir:Saruboceq:

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele az kaldiiii dogum yapacak
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
cicekcik
minipisi
bengusu
sadeceMeyra

kibelecim insallah bebegin yoluna girer diledigin gibi normal dogum yaparsin, okudum cok saglikliymis. hersey gönlünce olsun arkadasim

kızlar yumurtlama gününde yumurta çatlamışsa test koyumu çıkar?
benim bugünkü testim çok silik yaaaaaaaaaaaa 16.günümdü
kafam karıştı benim şimdi :)) en koyu testim 14.gün yaptığım testti??
iremm nerdesin kibeleeeeeeeee yardım edin kızlar ya:)

canim yumurtlamadan bir gun once koyu cikar. o test yumurtayi catlatan hormon sayesinde koyu cikiyor. o hormon yukseldikten 24 saat sonra falan yumurta catliyor.

ama 24 saat beklemeyin. neden? cunku, hormonun yuksemesi anlik degil. yani kac saat yuksek kaliyor. ayrica 5-6 saattte de idrara geciyor. yani biz idrarla testi yaptigimizda, aslinda 6-10 saat once hormon yukselmis oluyor.bir de spermler de 5-6 satte yumurtaya ulasiyor. yani zaten cogu zamani kaybetmis oluyoruz. yani en mantiklisi hafif koyulasma goruldugunde ilsiki. gitsin spermler onceden beklesin diye. nasil olsa preseed ile yasiyorlar.

senin koyulasma olmadiysa yumurtlama gunun u yanlis biliyor olabilirsin. veya stresten yumurtlaman gecikiyor olabilir.

canim ne guzel. cok sevindim.Allah tamamina erdirsin. kac aydir deniyordunuz?

canim cok sagol. bence tukurukle yapilan testi normal zamanda da yap, cunku uzmanlasirsin sekiller konusuda. farkliligi sip diye farkedersin.

belirtilere gelince bende de hic belirti olmadi, sivilcem cikti, goguslerim normal zamanki zamanda sisti, regl olacagim gun ayni kasik agrilari oldu. reglim geldi gelecek derken hamileymisim.

normal dogum istiyorum insallah. bebegim daha donmedi. dua edin hanimlar. benim de sizin dualriniza ihtiyacim var.

canım benim Allah yardımcın olsun,kolay bir doğum olur inşallah,dualarımdasın :Saruboceq:

canim yumurtlamadan bir gun once koyu cikar. o test yumurtayi catlatan hormon sayesinde koyu cikiyor. o hormon yukseldikten 24 saat sonra falan yumurta catliyor.

ama 24 saat beklemeyin. neden? cunku, hormonun yuksemesi anlik degil. yani kac saat yuksek kaliyor. ayrica 5-6 saattte de idrara geciyor. yani biz idrarla testi yaptigimizda, aslinda 6-10 saat once hormon yukselmis oluyor.bir de spermler de 5-6 satte yumurtaya ulasiyor. yani zaten cogu zamani kaybetmis oluyoruz. yani en mantiklisi hafif koyulasma goruldugunde ilsiki. gitsin spermler onceden beklesin diye. nasil olsa preseed ile yasiyorlar.

senin koyulasma olmadiysa yumurtlama gunun u yanlis biliyor olabilirsin. veya stresten yumurtlaman gecikiyor olabilir.

Anladım canım zaten tedbiri elden bırakmıyorum iki günde bir preseedle kociş tepemde kaydirigubbakcemile3 anlayacağın bu ay bu yumurta ya tutacak ya tutacak başka şansı kalmadu artık :jeyyar:
inşallah sağlıkla doğumunu gerçekleştirir güzel kızını doya doya kucaklarsın canım opuyorumnanaktan duamızdasın
opuyorumnanaktan

canım moralini bozma.. belki 8 inde koyu çizgi vardı.. 9 unda silikleşti.. aynı yanılgıya bende düştüm..9. günü değerlendirdiysen problem yok..bende 10, günü koyuya baya yakın çizgiyi gördüm. dedim iyice koyu olsun.. o günü değerlendirmedim.. ve 11. günü sabah ateşin düşütüğünü görünce 11, günü değerlendirdim akşam. çizgi yine koyuya yakındı.yani çok silik değil.. ve 12, günü uzayan akıntım oldu.. ve ben o gün yanlışlıkla ovülosyon testi yerine gebelik testi yapmışım..13,günü çizgi silikti.. ve 16, güne kadar yok denecek kadar silkti. ama 16. günü yine koyyuya yakın ve yine ateşim düştü..diyeceğim teste devam et canım moralinide bozma.. ve teste bağlı kalma. ateş akıntı bunlara gözlemle.. ne olur olaz iki güne bir ilişkiye devam et...

Sağol canım moralim bu zamana kadar çoook bozuldu zaten artık alışkanlık yaptı galiba bi de bu ateş ölçmeyi deneyeyim bakalım..

canim yanlis anlama ama ovulasyon testlerinde sikintiya mi dustun? yani zaten o gunun gelmesi icin 30 gun bekliyoruz. 2-3 testten tasarruf edecegiz diye bu ayi kacirmanin manasi var mi? askolsun diyorum. aslinda kacirmamissin ama sansini azaltmissin.

o yakaladigin tek gune gelince, insallah kacirmamissindir ama ben hep diyorum. o gune birakmayin yumurtlama yaklasinca 2 gunde bire, cizgiyi gorun gormeyin dusurun iliski sayisini diyorum. bir de diyorum koyu cizgi cikmadan bir gun once hafif koyu oluyor o gun calisin- sen onu kacirmissin yanlis anlamadiysam, gun asiri test yaptigin icin-, koyu oldugu gun calisin diyorum, o gun calismissin, bir de ertesi gunu calisin diyorum yumurta halen yasiyor olabilir. ama bosuna diyorum galiba:KK43: cidden o gune odaklanip insan strese giriyor. ama iki gunde bir olunca stres olmadigin onceki gunelrin spermleri bile bekleyip yumurtayi doleyebilir. kendi sansimizi kendi ellerimizle dusuruyoruz.

biraz sana kizmisim gibi oldu, insallah hamile kalirsin ama ltf arkadaslar bir dahaki aya kalsin dusuncesi tasimayalim. ben hamile kalamamisim elimde 40 tane daha test var, ne isime yarar.

ben gunde 2 emin olamzsam 3 tane yaptigim oldu.

insallah canim o gun tutmustur.[/QUO

Kibelecim ben teste zaten normal döngüye göre erken başladım tarihleri de yazdımo yüzden 28-29 günde bir olur teklemez hiç hatta geçen ay çok daha erken başlamıştım kitlerdeki çizgileri günleriyle not aldım ama bu ay anormal bişeyler var bende sanırım hormanlarla ilgili durup dururken birden ateşim anormal yükseliyo boğaz ağrısı,grip falan hiçbişey yok ama anlayamadım soğuk duş almaya bile halim kalmıyo kolumu oynatamıyorum resmen sağolsun eşim çocuk gibi suyun altına tutmasa havale geçiricem.Klima açık evde hep ama okula gidene kadar ki en fazla 3 dk. mesafede hemen güneş çarpması oluyorum bu günlerde..Şükür karneleri de verdik biliyosun küçük bi ilçedeyim merkeze gidip tetkikleri yeptırıcam rahat rahat..Yani testler boşa gitcek diye aklımın ucundan geçmez günde 2 defa yaptığım bile oldu o kadar tüp bebek harcamasının yanında devede kulak sonuçta.Dediğin gibi ona odaklanınca stres değil de bende konsantrasyon 0'a düşüyo resmen bak aynen böyle oluyorum :umursamaz: İnşallah tutmuştur ne diyim...Bu arada cvp yazamadım not işlerinden KK'ya giremedim 2 gündür ama ben hep burdayım a.s

1-kibele :nazar:
2-rockwell :nazar:
3-menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4-wannababy :nazar:
5-nequelen :nazar:
6-nerili :nazar:
7-kursatim :nazar:
8-kadus :nazar:
9-durualya :nazar:

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
ayrederya haziran ilk deneme
minipisi
bengusu

kızlar bir arkdaş yapıyordu listeyi uzun zamandır yenilenmemişti kullananlarıda ekledim. umarım kızan olmaz...

Eline sağlık canım kimsenin kızacağını sanmıyorum uğur getirir İnşallah hepimize:nazar:

Sağol canım moralim bu zamana kadar çoook bozuldu zaten artık alışkanlık yaptı galiba bi de bu ateş ölçmeyi deneyeyim bakalım..

canim yanlis anlama ama ovulasyon testlerinde sikintiya mi dustun? yani zaten o gunun gelmesi icin 30 gun bekliyoruz. 2-3 testten tasarruf edecegiz diye bu ayi kacirmanin manasi var mi? askolsun diyorum. aslinda kacirmamissin ama sansini azaltmissin.

o yakaladigin tek gune gelince, insallah kacirmamissindir ama ben hep diyorum. o gune birakmayin yumurtlama yaklasinca 2 gunde bire, cizgiyi gorun gormeyin dusurun iliski sayisini diyorum. bir de diyorum koyu cizgi cikmadan bir gun once hafif koyu oluyor o gun calisin- sen onu kacirmissin yanlis anlamadiysam, gun asiri test yaptigin icin-, koyu oldugu gun calisin diyorum, o gun calismissin, bir de ertesi gunu calisin diyorum yumurta halen yasiyor olabilir. ama bosuna diyorum galiba:KK43: cidden o gune odaklanip insan strese giriyor. ama iki gunde bir olunca stres olmadigin onceki gunelrin spermleri bile bekleyip yumurtayi doleyebilir. kendi sansimizi kendi ellerimizle dusuruyoruz.

biraz sana kizmisim gibi oldu, insallah hamile kalirsin ama ltf arkadaslar bir dahaki aya kalsin dusuncesi tasimayalim. ben hamile kalamamisim elimde 40 tane daha test var, ne isime yarar.

ben gunde 2 emin olamzsam 3 tane yaptigim oldu.

insallah canim o gun tutmustur.[/QUO

Kibelecim ben teste zaten normal döngüye göre erken başladım tarihleri de yazdımo yüzden 28-29 günde bir olur teklemez hiç hatta geçen ay çok daha erken başlamıştım kitlerdeki çizgileri günleriyle not aldım ama bu ay anormal bişeyler var bende sanırım hormanlarla ilgili durup dururken birden ateşim anormal yükseliyo boğaz ağrısı,grip falan hiçbişey yok ama anlayamadım soğuk duş almaya bile halim kalmıyo kolumu oynatamıyorum resmen sağolsun eşim çocuk gibi suyun altına tutmasa havale geçiricem.Klima açık evde hep ama okula gidene kadar ki en fazla 3 dk. mesafede hemen güneş çarpması oluyorum bu günlerde..Şükür karneleri de verdik biliyosun küçük bi ilçedeyim merkeze gidip tetkikleri yeptırıcam rahat rahat..Yani testler boşa gitcek diye aklımın ucundan geçmez günde 2 defa yaptığım bile oldu o kadar tüp bebek harcamasının yanında devede kulak sonuçta.Dediğin gibi ona odaklanınca stres değil de bende konsantrasyon 0'a düşüyo resmen bak aynen böyle oluyorum :umursamaz: İnşallah tutmuştur ne diyim...Bu arada cvp yazamadım not işlerinden KK'ya giremedim 2 gündür ama ben hep burdayım a.s

canim kismet olunca hicbirsey mani olamiyor. insallah tutmustur. belli mi olur?

insallah da birseyin yoktur. gercekten gunes carpmis olabilir sicak yerdesin. dikkat et. disari cikarken koruyucu sur. basina bir sey al. vallahi kendimizi korumamiz lazim.

1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
cicekcik
minipisi
bengusu
SadeceMeyra
babylove

allah kurtarsın canım. bir avazda mı derler yanlış söylemeyeyim.. kucğaına sağlıkla almayı nasip etsin... nazar değmesin..:nazar: darısı başımızaaaaaaa

ben ne zamandir takip edemiyorum bu konuyu. hamis arkadaslari tebrik ediyorum. Rabbim saglicakla hepimize kucagimiza almayi nasip etsin insallah. diger arkadaslarinde en kisa zamanda hayirli haberlerii gelir insallah.

bu arada menzilgulu erken dogum mu yapti yoksa vaktimiydi? saglicakla buyutsun bebisini insallah.:nazar:

canim, insallah bebisin doner ama donmezsede sikinti yapip strese sokma kendini. benim oglumda donmemisti. bende kendimi ona gore hazirlayarak gittim doguma ve rahat gecirdim. onemli olan beynen hazir olmak. :1hug:

X