Preseed kullananlar

allah bizim sabrımızı deniyor. bu kadar ay beklemişiz günlerimi sayamayacağız...
umutlu olalım ama herşeyede hazırlıklı olalım.. bende heyecanlıyım ama olamzsada allahın takdiri.. benimde regl tarihim 23 haziran...... kısmet bakalım. allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

doğru söylüyorsun canım sabır taşı olsak ancak yani. evet kısmet aslında her istenilen zamanda olsaydı bebişler dünya yaşanır halde olmazdı inşallah emeklerimiz boşa gitmez inşallah reglin 9 ay daha gelmez.
benimde 27 haziran sabırlan beklemekten başka bir çaremiz yok zaten önemli olan en az stresle geçirmeye çalışmak değil mi:) bu şekilde birbirimize destek vermesek zaten çok daha zor olur. iyi ki varsınız iyiki bu siteyi keşfettim:))

sabirsiz ateş tablosu

15.gün 36,5
16.gün 36,2
17.gün

bu şekilde yazarsan daha güzel takip edilebilir canım. birde tablodu ateş ölçme yöntemi sayfasına da koyarsan ordanda sana yadımcı olurlar...kaydirigubbakcemile2 umarım gelir bebişlerimiz bunca uğraştan sonra..

ben diğer aya birde bu yöntemi deneyeyim preseedle birlikte zemuszemus

beni de motive ettiniz vallakaydirigubbakcemile3taşınacağımız için temmuzda bebek çalışmalarına başlayacağım ben de ama burayı okuyunca dün ggden preseed aldım bilelaelaelaelaelaeovülasyon testi de.eşyaları kendim toplayacak olmasam bugün başlayacağız bu motivasyonlakaydirigubbakcemile2
inşallah Rabbim her isteyeni bebişlerine kavuştursun:Saruboceq:

beni de motive ettiniz vallakaydirigubbakcemile3taşınacağımız için temmuzda bebek çalışmalarına başlayacağım ben de ama burayı okuyunca dün ggden preseed aldım bilelaelaelaelaelaeovülasyon testi de.eşyaları kendim toplayacak olmasam bugün başlayacağız bu motivasyonlakaydirigubbakcemile2
inşallah Rabbim her isteyeni bebişlerine kavuştursun:Saruboceq:

inşallah minipisi cim inşallah sende en kısa zamanda kavuşursun meleğine. bizde tabiki:))

şaka gibi arkadşalar savaşa hazırlanır gibiyiz:))))) her daim yeni birşey inşallah preseedle hamişler listesinde oluruzzzzzzzzz

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1-kibele :nazar:
2-rockwell :nazar:
3-menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4-wannababy :nazar:
5-nequelen :nazar:
6-nerili :nazar:
7-kursatim :nazar:
8-kadus :nazar:
9-durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
ayrederya haziran ilk deneme
minipisi
bengusu

kızlar bir arkdaş yapıyordu listeyi uzun zamandır yenilenmemişti kullananlarıda ekledim. umarım kızan olmaz...

Son düzenleme:
canım bugün ateşin düşmüş yumurtlama günün olabilir .. bugünki ovülosyon testin nasıl çıkacak bakalım...
Bakalım canım bende çok merak ediyorum delikafadulden
3-4 gibi yapıcam kısmetse.. çok zevkliymiş bu testler ya hehe
sırnaşık şey

sENDEMİ BURDASIN KIS :jeyyar:
Dene dene denemediğim bi bu kalmıştı benimde zaten gamyoncuiremsu
hadi inşallah hepimiz birbirimize dua edelim
:asigim:

evet şeker her taşın altından çıkıyorum bebiş için ne yapcaksın işte :jeyyar:
inşallah canım bizlerde faydasını görürüz opuyorumnanaktan

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1-kibele :nazar:
2-rockwell :nazar:
3-menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4-wannababy :nazar:
5-nequelen :nazar:
6-nerili :nazar:
7-kursatim :nazar:
8-kadus :nazar:
9-durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:

preseed kulananlar
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
ayrederya haziran ilk deneme
minipisi
bengusu

kızlar bir arkdaş yapıyordu listeyi uzun zamandır yenilenmemişti kullananlarıda ekledim. umarım kızan olmaz...

eline sağlık canım güzel olmuş inşallah bizlerde nazarboncuğu alıp yerleşiriz hamiş köşesine :Saruboceq:

kızlar yumurtlama gününde yumurta çatlamışsa test koyumu çıkar?
benim bugünkü testim çok silik yaaaaaaaaaaaa 16.günümdü
kafam karıştı benim şimdi :)) en koyu testim 14.gün yaptığım testti??
iremm nerdesin kibeleeeeeeeee yardım edin kızlar ya:)

kızlar yumurtlama gününde yumurta çatlamışsa test koyumu çıkar?
benim bugünkü testim çok silik yaaaaaaaaaaaa 16.günümdü
kafam karıştı benim şimdi :)) en koyu testim 14.gün yaptığım testti??
iremm nerdesin kibeleeeeeeeee yardım edin kızlar ya:)

malesef canım bir fikrim yok ama sen ona takma silik de olsa çalışmalara devam edin bence

merhaba kızlar ben de gectigimiz ay preseed kullanmıstım ilk defa ve su an 6.5 haftalık hamileyimmmm cok sukur hem de ocak ayında cikolata kisti ve endemetriozisten dolayı laporoskopik emeliyat olduktan sonra belki preseed vesile olmustur ama denemenizde fayda var bence eslerinize de her gun e vitamini icicrin bir de arı sutu bal polen yedirin ve keci boynuzu kuru icirin ben gectigimiz ay hepsini yapmıstım ilk defa ve cok sukur hamile kaldım insallah siz de hamile haberlerinizi alırsınız en kısa zamanda

merhaba kızlar ben de gectigimiz ay preseed kullanmıstım ilk defa ve su an 6.5 haftalık hamileyimmmm cok sukur hem de ocak ayında cikolata kisti ve endemetriozisten dolayı laporoskopik emeliyat olduktan sonra belki preseed vesile olmustur ama denemenizde fayda var bence eslerinize de her gun e vitamini icicrin bir de arı sutu bal polen yedirin ve keci boynuzu kuru icirin ben gectigimiz ay hepsini yapmıstım ilk defa ve cok sukur hamile kaldım insallah siz de hamile haberlerinizi alırsınız en kısa zamanda

ay ne güzel çok sevindim,Allah tamamına erdirsin inşallah.

arkadaşlar preseed i nereden temin ediyorsunuz?nette kendi sitesi var oradan mı?eczaneler bilmiyor.tanıdık bir eczane bize mantıklı gelmedi bu ürün diyor.ama ben yine de burada ki yorumlara dayanarak alsam mı diyorum.....

ya yine bir sorun var heralde girmekte zorlanıyorum... altın yunus almanı tavsiye ederim..eczanelerin bilmemesi normal.. çünkü türkiyede yeni bu ürün.. bu topiği okuduysan alman için bir çok sebep var.. hormon değil birşey değil..yani şu an tedaviye başlasan bir sürü hormon ilaçları kullanacaksın.. ben bu ay denedim sonucu 24 ünde göreceğim.. ama ben çok memnun kaldım hamile olmasam bile gün takibi yaparken gün aşırı ilişkide zorlanıyordum. bua ay çok rahat oldu.. denemekten zarar çıkmaz. ben gitii gidiyordan aldım.. ovülosyoın testide istedim.. sonuçta denemekten zarar çıkmaz..

ayrederya iyi yapmışsın canım.. çok iyi olmuş.. arada güncellemek lazım.. kimler kullanıyo lişste olursa daha iyi olur..

X