Primolut-N kullananlar Bakar mısınız?

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
567
96
33
Ark merhaba ben adet düzensizliği yaşıyordum doktor ilaç verdi bana 10 gün kullan , ilacı bıraktıktan sonra 3 gün içerisinde adet olacaksın dedi bana ...ilacın adı Primolut-N kullananlar bilir .Neyse ilacı bıraktıktan sonra 3. Günde kanamam geldi ama çok az pedi bile doldurmadı yani ilk gün mü diye bilmiyorum.
Doktor da dedi bana adet olunca ilk 3 gün içerisin de hormon testi ver diye .Ben de Perşembe yola çıkmam lazım .Şimdi adetim bu kadar çok az ilken lekelenme tarzında bile olsa hormon testi veren var mı ? Vere bilirmiyim bu hormon testini ? Bilgisi olan cevap versin lütfen ..
Konum taşınmasın hemen cevaplarsanız sevinirim ...

Gerçekten mi ? Ya adet oldum ama o kadar az ki belki sabah fazlalaşır yani şöyle diyeyim .Peçete koysaydım peçedeyse az kan gelirdi pede bile gerek yokmuş saat 5 ten beri bu kadar geldi .İnşallah ya yola çıkacağım o yüzden yani iki lekelenme tarzında geldi

Eğer evde aspirin varsa içebilirsin ya da bir bardak soğan suyu iç tam anlamıyla sökülsün canım ama korkma ilaç içtin o yüzden değişik gelmiştir benimde tarlusal aldığımda öyle oluyordu sonra sökülüyordu

Eğer evde aspirin varsa içebilirsin ya da bir bardak soğan suyu iç tam anlamıyla sökülsün canım ama korkma ilaç içtin o yüzden değişik gelmiştir benimde tarlusal aldığımda öyle oluyordu sonra sökülüyordu
Çok sağol canım yani kan vere bilirim .Hormon testi vermem lazım o yüzden .İlaç içtim evet .
Doktor şunu dedi ; adetin ilk 3 gün içerisinde gel dedi yani 1. Gün veya 3. Gün gel demedi o yüzden yarın vere bilirim

Çok sağol canım yani kan vere bilirim .Hormon testi vermem lazım o yüzden .İlaç içtim evet .
Doktor şunu dedi ; adetin ilk 3 gün içerisinde gel dedi yani 1. Gün veya 3. Gün gel demedi o yüzden yarın vere bilirim
Evet canım bugünü 1 sayarsan 2. Gün vermiş oluyorsun

Hormon ilaçları adet miktarını şeklini değiştirir,gününü uzatır ya da kısaltır bunu unutma.. :)

Ark merhaba ben adet düzensizliği yaşıyordum doktor ilaç verdi bana 10 gün kullan , ilacı bıraktıktan sonra 3 gün içerisinde adet olacaksın dedi bana ...ilacın adı Primolut-N kullananlar bilir .Neyse ilacı bıraktıktan sonra 3. Günde kanamam geldi ama çok az pedi bile doldurmadı yani ilk gün mü diye bilmiyorum.
Doktor da dedi bana adet olunca ilk 3 gün içerisin de hormon testi ver diye .Ben de Perşembe yola çıkmam lazım .Şimdi adetim bu kadar çok az ilken lekelenme tarzında bile olsa hormon testi veren var mı ? Vere bilirmiyim bu hormon testini ? Bilgisi olan cevap versin lütfen ..
Konum taşınmasın hemen cevaplarsanız sevinirim ...

Aşırı kansızlık gibi bir durum varsa o neden olmuş olabilir. Benim başıma geldi bir kez, 2 ay artı bir hafta kanamam gelmedi, hamile oldugumu düşünüp kafayı yedim çok korktum. Doktora gittiğimde aşırı kansizliktan dolayı vucut kendini korumaya alıyormuş.

Oyle de kansızın tekiyim :-) :-) :-)

Aslında kansız değilim iki defa adet düzensizliği yaşadım .İlk doktor çikolata kisti var dedi .2. Doktor iltihap var dedi .3. Doktor parça alacam dedi .Son doktor ise bu ilacı verdi .Yani kafam karıştı açıkçası .Sadece adet düzensizliği yaşıyorsun dedi bana basit birşey kiste YÖK dedi ,parça da verme dedi ..O yüzden bende adet olmayı bekliyordum oldum ama o kadar az ki hani peçeleye silsem yeterli .Perşembe yola çıkmam lazım .Acaba dedim testi vermelimiyim oluyor mu diye .

Çok teşekkür ettim .Kaç gündür adet olmayı bekledim Çarşamba 2. Gün oluyor acaba dedim ki kendime yola çıkmadan mı testi yapsam ama uğraşmak istemiyorum.Bugün sabah testi vereyim kurtulayım bari dedim .Ark dedi leke bile görsen adetli sayılıyorsun olur dedi .Bende tecrübeli ark sorayım dedim

X