Primolut N yüzünden mi başka bir şey mi lütfen yardım!

dilberhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
82
91
34
Kizlar merhaba,
Lütfen bana yardımcı olun aklımı oynatmak üzereyim. Regl programıma göre 31 Ağustos ya da 1 Eylül tarihlerinde reglimin başlaması gerekiyordu. Son tatilime gideceğim için 29 Ağustos'ta Primolut N kullanmaya başladım. İlk günler günde 3 tane kullandım daha sonraları 2 şer tane kullanmaya başladım (Toplam 9 gün ) açıkcası son günler çok da düzenli kullanmadım ve 6. Gün kahverengi akıntı olmaya başladı ilacı bıraktıktan sonra akıntı fazlalaştı günde 2 ped dolduracak kadar ve bıraktığımın 2. Günü kahverengi akıntı normal adet kanına dönüştü baya da geldi ama 1.5 gün falan sürdü sonra tekrar kahverengiye döndü ve bi kaç günde bitti. İlacı bıraktığımdan itibaren toplam 6-7 gün sürdü bu olaylar. Bunu yaşayan oldu mu? Adet azalması ve ya kahverengileşmesi? İlacı kullanırken birliktelik oldu nişanlımla ama hamile olma ihtimalim yok zaten yumurtlama günüm değildi regl dönemimdi öyle bir durumda olmadı korunmadan ama yine de korkuyorum. Hamile olsam bile 2 üç sonra günde gelmez heralde yerleşme kanaması arada şiddetli normal adet kanaması olmaz diye düşünüyorum. Hormonal midir? Lütfen yardım edin teşekkürler şimdiden.

Aslında karışık değil sadece normal reglim kahverengi olmaz bu ilaçtan sonra kahverengi başladı 1-2 normal geldi ve yine kahverengi olarak bitti. Merak ettiğim bu şekilde de olsa regl olmuş sayılıyor muyum acaba

X