Tüp Bebek Merkezleri prof. dr. bülent tıraş hakkında bilginiz var mı

Ben tedaviye basladim arkadaşlar sorunumuz sayı ve morfoloji ... rahim film cekindim sıkıntı çıkmadı şükür ... cuma günü yumurta kontrolüm var

Bendeki sorun hidrosapinksti.,cokolata kistimde vardi,rahimde miyomda vardi. Ameliyat oldum. Su an tedaviye basladim.gelismeleri iletirim size ama sonuc nolursa olsun ben bulent beye guveniyorum.

Merhaba bizim de sorunumuz morfoloji şişli memorial ile acıbadem maslak arasında gidip geliyorum

ben arastrdm ve bulent tırasta karar kıldım. gidene kadar arısutu bal polen yycem kocamla beraber ıncır suyu ıcıcem ınsallah olur bebeklerımız

Bülent bey ilgili mi?
aradığında telefonuna bakıyor mu?
gidenler cvp verirseniz çok sevinirim..
yarın kendisiyle görüşmem var..

Bülent bey ilgili mi?
aradığında telefonuna bakıyor mu?
gidenler cvp verirseniz çok sevinirim..
yarın kendisiyle görüşmem var..
Merhaba ben de bulent tirasta tedavi oldum ilk denemem de ikizlerime hamile kaldim bizim sorunumuz sperm sayisi azligi ve dna hasariydi... Telefonlara hemsiresi cevap veriyor yumurta toplama islemini de baskasi yapti.. Ben cok memnun kaldim. Her aradigimda hemsireye ulastim. 10 gun sonra dogum yapacagim.. Hala soru sorabiliyorum arayip...

Merhaba ben de bulent tirasta tedavi oldum ilk denemem de ikizlerime hamile kaldim bizim sorunumuz sperm sayisi azligi ve dna hasariydi... Telefonlara hemsiresi cevap veriyor yumurta toplama islemini de baskasi yapti.. Ben cok memnun kaldim. Her aradigimda hemsireye ulastim. 10 gun sonra dogum yapacagim.. Hala soru sorabiliyorum arayip...

bendede sperm azlığı var aynı zamandada pko liyim..
acıbademde 2 dondurulmuş embriyom var öle başlayacaz..
sadece korkum kendisine ulaşabilir miyim her soruma cvp alabilir miyim derdim o aslında..
4 denemem olacak riske atmak istemiyorum..
asistanlarına bile ulaşamadım randevu almak için ondan tedirginim bakalım yarın görüp soracam kendisinede..
teşekkürler bilgi için..

bendede sperm azlığı var aynı zamandada pko liyim..
acıbademde 2 dondurulmuş embriyom var öle başlayacaz..
sadece korkum kendisine ulaşabilir miyim her soruma cvp alabilir miyim derdim o aslında..
4 denemem olacak riske atmak istemiyorum..
asistanlarına bile ulaşamadım randevu almak için ondan tedirginim bakalım yarın görüp soracam kendisinede..
teşekkürler bilgi için..
Anladim ben bu yil martta aradim sekreterinden aldim bi kere muayne etti bi de transfere girdi. Ben ankarada oturuyorum kalan islemleri burda yaptirdim...biraz durum farkli ama burdaki doktorumun arkadasiydi bulent bey. Diger islemler yapilirken hemsireler hep birbiri ile telefondan ayarladilar ilaclari igneleri.ben avikcasi hastanenin basarisi icin ankaradan kalkip gittim. Onun disinda yumurta toplamayi bi kadin doktor yapti. Transfere bulent bey girdi. Ama iletisimi hemsiresiyle sagliyosunuz. Doktorla hic konusmadim. Sadece iki kere gordum bir muayne bir de transferde. Ama hastanenin labaratuvari vs. Basarili hemsireleri ilgili hastane de guzeldi.. Yine bi sorunuz olursa yardimci olmaya calisirim

Anladim ben bu yil martta aradim sekreterinden aldim bi kere muayne etti bi de transfere girdi. Ben ankarada oturuyorum kalan islemleri burda yaptirdim...biraz durum farkli ama burdaki doktorumun arkadasiydi bulent bey. Diger islemler yapilirken hemsireler hep birbiri ile telefondan ayarladilar ilaclari igneleri.ben avikcasi hastanenin basarisi icin ankaradan kalkip gittim. Onun disinda yumurta toplamayi bi kadin doktor yapti. Transfere bulent bey girdi. Ama iletisimi hemsiresiyle sagliyosunuz. Doktorla hic konusmadim. Sadece iki kere gordum bir muayne bir de transferde. Ama hastanenin labaratuvari vs. Basarili hemsireleri ilgili hastane de guzeldi.. Yine bi sorunuz olursa yardimci olmaya calisirim

teşekkür ederim..
yarın görüşme sonrası mutlaka sorularım olacaktır:)
istanbulda oturuyorum zaten hastanenin ve laboratuvarın başarısını bende çok iyi biliyorum..
ama doktor iletişimide çok önemli benim için..
inş başarılı oluruz

teşekkür ederim..
yarın görüşme sonrası mutlaka sorularım olacaktır:)
istanbulda oturuyorum zaten hastanenin ve laboratuvarın başarısını bende çok iyi biliyorum..
ama doktor iletişimide çok önemli benim için..
inş başarılı oluruz
Insallah her sey istediginiz gibi olurr:)

Benim arkadaşım orda yaptırdı ama orda hep iletişim sorunu var bu nedenle ben ordan vazgeçip erbil yağmura gidiyorum

Acıbadem ve Fatih beye güvenip gitmiştik.lakin gerek Fatih bey,gerek embriyologlar son derece ciddiyetten uzak ve işini layıkı ile yapmayan insanlar.Laporoskopi epikrizimi yanlış yazmışlar,aradan 4 ay geçti başka bir merkeze gittim ve şok Raporda fallop tüpleri alınmış yazıyor dediler..Fatih bey almadım diyor ama raporda alınmış gözüküyor.Aradık olabilir ne var bunda diyorlar.Başka bir merkezde tekrar yeniden işlemlere başladık..İşinin ciddiyetinde olan başka bir merkeze gitmenizi tavsiye ederim.Hem emekleriniz hem paranıza yazık olmasın.

Acıbadem ve Fatih beye güvenip gitmiştik.lakin gerek Fatih bey,gerek embriyologlar son derece ciddiyetten uzak ve işini layıkı ile yapmayan insanlar.Laporoskopi epikrizimi yanlış yazmışlar,aradan 4 ay geçti başka bir merkeze gittim ve şok Raporda fallop tüpleri alınmış yazıyor dediler..Fatih bey almadım diyor ama raporda alınmış gözüküyor.Aradık olabilir ne var bunda diyorlar.Başka bir merkezde tekrar yeniden işlemlere başladık..İşinin ciddiyetinde olan başka bir merkeze gitmenizi tavsiye ederim.Hem emekleriniz hem paranıza yazık olmasın.

fatih bey dediğin acıbadem maslak damı?

a

asistanı çok şeker konuşuyor. ama gerisi boş. gerçekten iletişim sorunu çok fazla. benimde donrulmuş embriyolardı. ne kadar kötü olabilirki demiştim. ama oluyormuş. benide bekletmişlerdi embriyoları taşırken.
tedavi sürecide;
*Bülent hocayla ilk görüşme
*histereskopi yaptı bana. çünkü polip vardı. rahim filmi çektirdim.
*sonra ayşe hanım muayene ediyor, muaneye sonucunu Bülent beye gösteriyor. Bülent bey onun muayene raporlarına göre ilaç dozunu ayarlıyor. tabi bu arada muayene sürecinde bir bekliyorsun sana sıra gelsin diye. sonra hemşire hanıma bilgi veriyorlar. hemşire hanımı bekliyorsun bu sefer sana ilaçları anlatsın ve reçeteni versin diye. acelen olsa bile önemi yok yarım saat en az 1 saat falan hastanede beklemiş oluyorsun. sonra randevu gününü veriyorlar ve döngü devam ediyor transfer sürecine kadar. sonra transfer günü gidiyorsun Bülent hoca transferi yapıyor.

işte böyle oldu benim. ama inan hiç memnun kalmadım. diğer merkezimde olaylar çok başkaydı. doktorla direk irtibat halinde oluyorsun.

evt büyük günü dün yaşadık:)
açıkça herşeyi söledim ilgilecekseniz sizinle muhattap olabileceksem başlayalım dedim..
aradığımda size ulaşmalıyım benm için önemli olan bu dedim..
cebini yazdı verdi ne zaman istersne ara dedi.. (muayene veya operasyonda olabilirim sms at mutlaka dönerim dedi)
tamam dedim..
takiple ilgili konuştuk bir sürü gereksiz şeyler isteyecek ti kiiii sözünü kesmek durumunda kaldım:)
ilk görüşme olumlu ve gzel geçti hiç beklemedim..
2. görüşmem pazartesi bakalım ozaman ne yaşanacak..

Insallah her sey istediginiz gibi olurr:)
evt büyük günü dün yaşadık:)
açıkça herşeyi söledim ilgilecekseniz sizinle muhattap olabileceksem başlayalım dedim..
aradığımda size ulaşmalıyım benm için önemli olan bu dedim..
cebini yazdı verdi ne zaman istersne ara dedi.. (muayene veya operasyonda olabilirim sms at mutlaka dönerim dedi)
tamam dedim..
takiple ilgili konuştuk bir sürü gereksiz şeyler isteyecek ti kiiii sözünü kesmek durumunda kaldım:)
ilk görüşme olumlu ve gzel geçti hiç beklemedim..
2. görüşmem pazartesi bakalım ozaman ne yaşanacak..

sevindindim senin adına. umarım verdikleri sözleri tutabilirler. Bülent hoca çok sıcak kanlı bir doktor. ikinci görüşmeden notlarınıda bekliyorum :) ilk görüşmede bende beklememiştim :KK66:

yeşilköy international

international tam bir leş...
ilk denemem orda oldu benim ozaman İsmail cebni vardı..
karar düzen hiç birşeye bakmadan yaptı hemşireleri elden ilaç satıyorlardı..
çok toyluğumuza geldi bizimde..
birde oranın bölüm başkanıydı..
şikayet ettim genel müdürlüğüne kadar 1 sene sonra göndermişler..
yerine fatih bey gelmiş beni aradılar gelin diye..
reddettim..
international ne yazıkki oturtamamışlar çok kötü doktorları katılıyorum sana..
her yaşanan şey bir tecrübe oluyor ne yazıkki.

0 morfoloji ve 0 hareketlilikle tüp bebek yaptıranlar nerede yaptırdınız?sonuç ne oldu.
1 başarısız tüp bebek denemem var.yeniden yaptırmak istiyorum ama çook korkuyorum.:KK43:((

sevindindim senin adına. umarım verdikleri sözleri tutabilirler. Bülent hoca çok sıcak kanlı bir doktor. ikinci görüşmeden notlarınıda bekliyorum :) ilk görüşmede bende beklememiştim :KK66:

2. Görüşme felaketle sonuçlandı
Doktoru değiştiricez
Bıktım hepsinin para para demelerine

X