Progestan

Progestan nalet bir ilaç ya. 200 mg kullaniyorum. İlk baş dönmesi başlıyor. Sonra algım kapanıyor. Anestezi etkisindeymişim gibi hissediyorum. Sonra tamamen uyuyorum ya da bayılıyorum. Kalktığımda da o ara ne yaptığımı hatırlamıyorum. Mesela kitap siparişi vermişim hayal meyal hatırlıyorum. Haberim yok.
Bana da gunde 6 defa 2 ser tane kullan dedi. Oyle kullandim ama 2 gundur gunde 4 e dusurdum sormadan dayancak halim kalmadi cunku

Geçmiş olsun hanımlar bende progestan 200 mg olan hapı vajinal olarak kullanıyorum ve hiç bir yan etkisini görmedim ve doktorum çok iyi kullanmışsın sonuçlar güzel demişti hala devam ediyorum şuan yeni hamileyim iki hafta sonra kalp atışı için gidicez ınsaallah. Sizde vajinal olarak kullanabilirsiniz doktorunuza sorup 2 akşam 2 sabah olmak üzere 4 tane kullanıyorum günde

selamlar,

perşembe günü transferim var kısmetse, şu an estrofemx3 progestan fitilx3 progestan iğnex2 ve coraspin kullanıyorum. progestan iğnenin dozunu bir süre sonra azaltıyorlar mı? maddi olarak hazırlanmak için soruyorum

Merhaba Ben gebelikten sonra hemen hemen 2 3 ay daha kullandım bende 2 tane vuruyordum günde cidden zorlayıcıydı ama her doktorun tedavi şekli kişiden kişiye değişir belki siz daha erken veya geç bıraktırabşlir doktorunuz

X