Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

kızlar bnm gıtıgım doktor bana 21. gunde yaptırdı bu tahlılı ve hıcbı yorum yapmadan gonderdi.adetım gecıktı bu ayda bı umut vardı ıcımde ama bugun bı arastırayım dedım ve gorduklerım karsısında yıkıldım resmen..degerim 0.9 cıktı kızlar ve bu doktor bana hıcbırsey soylemedı..cok kotu durumdayım dimi:KK43:
Canim oldumu cocugunuz.tedavi sureciniz nasildi benimde olmuyor

Bende adetum dorduncu besinci gunu kan tahlili vermistim baktim az once e nabizdan progesteron degerim 24 bisidi bu iyi bisimi yumurlamam olusuyomu yani bide ben adetten sonra yani yumurtlama doneminde çok akinti görüyorum oyleki ic camasirimi degustirmek zorunda kaliyorum berrak bi akinti uzayan bisi ama genede kirkuyoyya olmuyosa korunmayi birakali 4 5 ay oldu bide bende mantar vardi cok kotu

Bende adetum dorduncu besinci gunu kan tahlili vermistim baktim az once e nabizdan progesteron degerim 24 bisidi bu iyi bisimi yumurlamam olusuyomu yani bide ben adetten sonra yani yumurtlama doneminde çok akinti görüyorum oyleki ic camasirimi degustirmek zorunda kaliyorum berrak bi akinti uzayan bisi ama genede kirkuyoyya olmuyosa korunmayi birakali 4 5 ay oldu bide bende mantar vardi cok kotu
14 yanlışlıkla 24 yAzmisim

ben 19. gün progesteron değerimi ölçtürdüm 14.7 çıktı. 2 aydır korunmuyoruz. acaba hamilelik olma durumu var mıdır. cünkü daha bat tarihime çok var kan tahlili yaptırsam bile görülmez.

ben 19. gün progesteron değerimi ölçtürdüm 14.7 çıktı. 2 aydır korunmuyoruz. acaba hamilelik olma durumu var mıdır. cünkü daha bat tarihime çok var kan tahlili yaptırsam bile görülmez.
yumurtlaman olmuş canım güzel bir değer. ama gebelikle ilgili sonuç vermez.

merhabalar progesteron test sonucum bu şekilde ilk defa yaptırdım anlayanlar yardımcı olabilir mi bi sorun var mı

Eklentiler

• 806337D0-8B29-4CA4-84F3-129678E645B0.png
    806337D0-8B29-4CA4-84F3-129678E645B0.png
    67,3 KB · Görüntüleme: 174
merhaba canım dr bendende 21.progesteron tahlili istedi ama ben daha yaptırmadım benim progesteron tahlilini yumurtlama olup olmadığına bakıcakmış canım ben tam bilmiyorum ama diğer formlarda okuduğuma göre gebelik için 10 un üstünde olması gerekiyomuş umarım yaedımcı olabilmişimdir
Ben bugün kan verdim sonucum 13.9 gebelıl var mıdır

X