Prolaktin tedavisi bittikten sonra prolaktini tekrar yükselen var mı?

canım sende polikistikover kistleri olmasın ondan dolayı prolaktin hormonu yüksek oluo herkezde olmasada zaten polikistikover hastalarının düşük yapma ihtimali fazla oluo ayrıca prolaktinde düşük yaptırdını okumustum hayıt cayıı düşmesine cok fayda ediomuss doktoraa danısıp icebilirsin bi cok doktor öneriomus

canım çok tesekür ederim yardımın için,inanırmısın sebebi prolaktin olsada bebeğim için bidahaki gebeliğimde bişeyler yapabilsem diyorum,hani en azından bebeklerimin neden düştüğüne dair bi fikrim olur çünkü yapılan diğer test sonuçlarım normal prolaktin haricinde bakalım işallah prolaktinim düşer ama bebeklerim birdaha düşmez işallah :)

canım çok tesekür ederim yardımın için,inanırmısın sebebi prolaktin olsada bebeğim için bidahaki gebeliğimde bişeyler yapabilsem diyorum,hani en azından bebeklerimin neden düştüğüne dair bi fikrim olur çünkü yapılan diğer test sonuçlarım normal prolaktin haricinde bakalım işallah prolaktinim düşer ama bebeklerim birdaha düşmez işallah :)

inşallahh canııımm düşmez bidaha dualarım seninle

kızlar size bir haberim var 8 aylık oğlum var ve ben 7 haftalık hamileyim :))))

inanmıyorummmm :)))))))))))))
canım çok sevindim :))) :KK16:
Allah güzellikler içinde büyütmeyi nasip etsinnn :))
peki nasıl bir duygu? anatsana :))) korunmuyo muydunuz kazayla mı oldu :) :18:

inanmıyorummmm :)))))))))))))
canım çok sevindim :))) :KK16:
Allah güzellikler içinde büyütmeyi nasip etsinnn :))
peki nasıl bir duygu? anatsana :))) korunmuyo muydunuz kazayla mı oldu :) :18:

tşk ederim tatlım walla tuhaf bi duygu bi yandan seviniyorum bi yandanda üzülüyorum yağız ım küçük onunla ilgilenemiyorum çünkü mide bulantılarım nefes darlığı ve kalp çarpıntım fazla o nedenle nevşehir e geldim annemin yanına
evet kazayla oldu nasıl olduğunu bizde anlamadık şok olduk sağlıkla gelsin bebeğim inşallah yüce RABBİM isteyen herkeze versin öpüyorum

kızlar size bir haberim var 8 aylık oğlum var ve ben 7 haftalık hamileyim :))))

canım çok sevindim :nazar: allah sağlıklı eline almayı nasip etsin

doremi fıstık sen nasılsın nasıl gidiyo kızınla :emir_bebek:

kıslar bende hamileyim , buarada çinden kesin dönüş yaptık evimi yerleştirdik işimize başladık bebiş geldi :) düzen bekliyomus bizimki :)

ben az adet gördügüm için doktra gitiim ve bana pkom oldugunu o yüzden az adet gördügümü söyledi ve diane 35 verdi sene kadar kullandım düzenli ama az adet görüyodum ilacı kullandıktan sonra adet düzenm bozuldu ve görememeye başladım tekrr başka bi doktora gittim hormon testi yaptılar ve prolaktinm 42.5 çıktı bi ilaç kullandım 15 gün kadar ve 31 düştü daha sonrada dostinex kullandım bu ilacı kullan adetnn 3. günü gel tekrr test yapalım dedi ilaç biteli 2 hafta olucak ve bn hala adet göremedm bi yazılarınızı okudum bu ilacı kullannlar genelde haftada 2 gün kullanmış ama doktorum bana herangi bişi söylemedi ve ben hergün 2 defa yarımşar içtim acaba bi zararı olurmu bide test yaptırmak için adetimi bekleymmi yoksa gidip yaptırayımmı yardımcı olurmusunuz lütfen

canım çok sevindim :nazar: allah sağlıklı eline almayı nasip etsin

doremi fıstık sen nasılsın nasıl gidiyo kızınla :emir_bebek:

kıslar bende hamileyim , buarada çinden kesin dönüş yaptık evimi yerleştirdik işimize başladık bebiş geldi :) düzen bekliyomus bizimki :)

tebrik ederim canım ALLAH sağlıklka kucağına almanı nasip etsin

Kızlar benim prolaktinim 29 çıktı doktor yüksek dedi ve dostinex verdi bugün çok yüksek mi acaba? Burda yazılanları okudum da o kadar da yüksek gelmedi bana .

Kızlar benim prolaktinim 29 çıktı doktor yüksek dedi ve dostinex verdi bugün çok yüksek mi acaba? Burda yazılanları okudum da o kadar da yüksek gelmedi bana .

Çok garip benim 33 çıktı, yüksek değil ilaç verirsem çok düşer dedi.
Size nasıl verdi anlayamadım...

Referans aralığının en yüksek değeri 25miş baktım şimdi ona göre biraz yüksek tabi ama çok da değil yani.

benimde bir ara 33 çıkmıştı bende ilaç kullanmıştım...
33 de çok yüksek değil ama benim adetlerimi altüst etmişti...
ilaç içmeden adet olanıyordum...
nasıl ki prolaktin düştü ondan sonra adetlerim düzeldi...

benim adetlerim hep düzenlidir ama dün yaptırdım hormon testi prolaktin biraz yüksek çıktı onun dışında bir de E2 adını tam unuttum o düşük çıktı onun dışında hepsi normal değerde çıkmış.

benim adetlerim hep düzenlidir ama dün yaptırdım hormon testi prolaktin biraz yüksek çıktı onun dışında bir de E2 adını tam unuttum o düşük çıktı onun dışında hepsi normal değerde çıkmış.

işte herkesin bünyesi farklı oluyor...
aslında çok az yüksekliğin adetlere etki atmemesi lazım ama bana etmişti işte...
ben size ilaç kullanmanızı öneririm...
zaten az yüksek olduğu için kısa zamanda düzene girecektir...
ben sadece 1 ay dostinex kullanmıştım...
onuda haftada ikikere yarım tablet olarak...

işte herkesin bünyesi farklı oluyor...
aslında çok az yüksekliğin adetlere etki atmemesi lazım ama bana etmişti işte...
ben size ilaç kullanmanızı öneririm...
zaten az yüksek olduğu için kısa zamanda düzene girecektir...
ben sadece 1 ay dostinex kullanmıştım...
onuda haftada ikikere yarım tablet olarak...

Aynen canım bana da doktor 1 ay kullanmam için dostinex yazdı haftada 2 gün yarım tablet içicem bu pazartesi başlıcam bir de yanında diane 35 verdi.

Aynen canım bana da doktor 1 ay kullanmam için dostinex yazdı haftada 2 gün yarım tablet içicem bu pazartesi başlıcam bir de yanında diane 35 verdi.

diane 35 1 sene kadar kullandım az adet gördügüm için doktorum vermişti çok az ama düzenli adet görüyodum çok mide bulantısı ve adet olcagım zamn çok agrı yapıyodu o yüzden bırakmak zorunda kaldım bıraktıktan sonra bidaha 1,5 senedr adet düzenm bozuldu ve düzenli adet göremiyorum ben çok zararını gördüm

yarın doktora gidicem ve testlerim tekrar yapılıcak adetinn 3. gel demişti çok korkuyorum inş prolaktin düşmüştür

kızlar selam benimde 45 çıkmıştı bu 3.ayım dùştù cok sükür ama bebis gelmedi hala dostınexi kullanmaya devam edıyorum

bu prolaktin işide zormuşya...
2009 da sorun yaratmıştı...33 çıkmıştı bir aylık ilaçla düştü...
şimdide 40 çıktı...
adetim bir hafta geç olunca şüpelenip prolaktin testti yaptırdım doğru tahmin etmişim...
özellikle adetleri düzensiz olan arkadaşlara birşey sormak istiyorum...
dostinex kullandığınız ay düzenli oldumu...
ben ilaca başlayalı 3 gün oldu ve tahmini adet tarihimede 2 hafta var...
acaba tam günümde olabilirmiyim...
yaa adet olma tarihime göre bazı işlerimi ayarlamam lazım bu yüzden önemli...
cevap verirseniz çok sevinirim..

Benimde 32 çıkmıştı,2 kutu dostinex kullandım düştü..

Tekrar baktırmam lazım sanırım şuan ne alemde bilmiyorum

ama çok oynak bir hormon :KK47:

X