Psikolog önerisi lütfennn Ankaradayım

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
513
55
Kızlar eşimi ikna ettim sonunda psikolog araştırıyorum yardımcı olur musunuz Ankarada kime gidebilirim mümkünse kadın olsun daha rahat konuşurum

Madalyon psikiyatri merkezine haftasonuna randevu aldım ama ondanda emin değilim. 1300 liraymış 45 dk psk. Naz meydan doktor

Gulhaneye ugrayın lutfen
Psikiyatrist gerekirse ablam ılgılenecektır muhtemelen 👍
Ben daha önce hiç gitmediğim için öncelikle pskoloğa gitmem gerekiyor gerek duyulursa psikiyatrist. Devlet hastanelerinde ilgilenmezler gibi geliyo ilaç verip başından atarlar diye ama özelde de ücretler pahalı napsam 😔

Pahalı evet ama ben psikologa verilen paraya hiç acımıyorum eğer imkanınız varsa asla gözünüze gelmesin. Ben 6 ay düzenli seans alarak evliliğimi kurtardım. Hatta ilk başta işe yaramıyor gibi geldi sonlara doğru görüşmeler üst üste biriktikçe fark görülmeye başlandı. Şuanda seansları bıraktık gerek yok gerektiğinde randevu alırsınız dedi doktorumuz. Ben de Ankaradayım ama psikologum istanbulda, biz online almıştık, isterseniz adını verebilirim.

Ben daha önce hiç gitmediğim için öncelikle pskoloğa gitmem gerekiyor gerek duyulursa psikiyatrist. Devlet hastanelerinde ilgilenmezler gibi geliyo ilaç verip başından atarlar diye ama özelde de ücretler pahalı napsam 😔
Psikologlaron ılac yazma yetkisi yok
Ilaclık durum varsa psikiyatriye sevkedılırsınız

Pahalı evet ama ben psikologa verilen paraya hiç acımıyorum eğer imkanınız varsa asla gözünüze gelmesin. Ben 6 ay düzenli seans alarak evliliğimi kurtardım. Hatta ilk başta işe yaramıyor gibi geldi sonlara doğru görüşmeler üst üste biriktikçe fark görülmeye başlandı. Şuanda seansları bıraktık gerek yok gerektiğinde randevu alırsınız dedi doktorumuz. Ben de Ankaradayım ama psikologum istanbulda, biz online almıştık, isterseniz adını verebilirim.
Gitmeye kararlıyım. Pahalı diye de canım sıkılmıyo değil. Online istemiyorum ya yüz yüze daha iyi olur benim için yine de teşekkür ederim. Araştırıyorum hala karar veremedim. Uzm. Psk. Şenay ölmez var onu araştırıyorum

X