pürüzlü cilt için ne yapabilirim

yardımcı olan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.bu arada buğday yağı ile ilgili burdan bişeyler okumuştum.sivilce izlerine iyi geliyormuş.ben denedim 3 gün üst üste akşamları .yüzümü iyice ıslatıp pamuğu da ıslattıktan sonra 2, 3 damla döküp yayıyorum pamuğa,sonra yüzüme yavaşça sürüyorum.gerçekten bende işe yaradı izler daha az belli .özellikle kırmızılıklara iyi geldi.
ama tabiki diğer sorunlar duruyor.sivilce ve kırışık ve pürüzler...
bugün pürüzler için lavanta aldım 1 hafta deneyeceğm.kaynatıp içeceğm akşamları.o şekilde geçmezse angel ın önerdiği ürünü alacağım.yine etkisini yazarım
hepiniz sağlıcakla kalın

gül9 benimde aynı problemim war.anım ve yanaklarım çok kötü durumda sivilceler ve eski sivilcelern isleri:KK43:eer işe yararsa yasar msn bende denemek istiorum bu yöntemi buarada bnm yüsümü bu hale niveanıbi ürünü getirdi.aklınısda kalsın ben pek tavsiye etmiorum!

long hair.merhaba.ben buğday yağını denedim bende işe yaradı sivilce izleri kırmızılıklar azaldı.kullanım şeklini yazmıştım.ama dikkat et tarifte ki gibi kullan.dün lavanta aldım akşam içtim yüzüme de sürerek deneyeceğim bakalım.etkisi olmazsa bir ürün varmış ona bakarım.yine yazarım.
hoşçakal.sevgiler

teşekkür ederim gül9cum cevabın için:)o zaman ben de buğday yaını deniim bi.sonucu bende yasarım.hoşçakal

canım yalnız fazla sürme yağı beyaz küçük şeylerden oluşabilir.görüşürüz

birde sen siyah noktalar için bir maske tarifi vermişsin.bu benim cilde uyarmı acaba

peki senin cildinde sivilce falan var mıydı onları nasıl etkiler .bendede var .nasıl kullanıyosun.çünkü benim cildim hem sivilceye müsait hem var,pürüzlü ve kuru

benimde cildim yağlı ve sivilce oluşumuna meyilli ne biliyim yağ sürersem daha kötü olacak gibi geliyor.. ben her şeye rağmen öncelikle cildin kaliteli bir yüz temizleyicisiyle temizlenmesinden yanayım.. sonra doğal ürünlerle bakım yapılabilir tabi..

canım heralde bana sordum siyah nokta tarifini.wala bence her cilde uyar siyah nokta olan yerler yağlı olur sadce siyah nokta olan yerlere yap ama nolur nolmas bence mutlaka dene çok etkili

Ispanaklı mask: (Sivilceli cilde)
Malzemeler:
Bir kaç büyükçe ıspanak yaprağı

Ispanaklar kaynar süte daldırılır. Daha sıcakken yüze ve boyna yerleştirilir. Üzerleri temiz bir tülbentle örtülüp bir süre bekletilir. Sonra çıkarılır. Yüz suyla çalkalanıp kurutulur. bi maske terifide benden arkadaşlar kozmetik ürünlere para yetişmez yani denemek lazım .

teşekkürler canım.saol .bu ürün bana uygun değil galiba.belki başka bir arkadaş bitkisel bir formül önerir belki.
sağlıcakla kal.

cildiyeye git benzamycin tropikal jel verir tahminim aynı sorunlar bendede vardı şimdi yok geçti gece sürüp yatıosun alnım çok pürüzsüz şuan tavsiye ederim. antibiyotikli bişey çok ii ama...:KK9:

la roche possay effaclar duo serisini kullanıyorum ben temizleyici ve tonik olarak.nemlendrici de vich normaderm bana çok ii geldi alnımda küçük küçük kırmızılıklar vardı pürüz gibi şimdi eser kalmadı sivilcelerim de azaldı sadece regl zamanımda çıkıyor ve biraz da izler var.işte izler için de salyangoz kremi kullansammmı diye düşünüyorum..

X