Pürüzsüz bacak, Çilek Bacak

Basina gelen varmi

• Evet

OY: 2 66,7%
  • Hayır

OY: 1 33,3%

• Ankete Katılan
    3
Arkadaşlar ya bacağımı ne yaparsam yapayım aldıktan sonra pürüzsüz olmuyor çilek bacak tarzı öneriniz varmı neler yapabilirim 🥰
Vucüt için kullanılan scrub lar oluyor. Özellikle bacaklardaki ölü derileri temizliyor ve yumuşacık yapıyor. Onun dışında at kılı fırçası kullanabilirsin. Hem batıklar için hem de pürüzsüzlük için. Eğer jilet kullanıyorsan işlemden sonra bebe yağı sürebilirsin bacaklarına.

Alex Lazer, Kese, Nemlendirme. Pürüzsüz bebek gibi oluyor. Kıl bitince gözenek de kayboluyor çok çok büyük oranda. Jilete, ağdaya son vermelisiniz.

Ağda kullanıyorum ama iyi bir yer bulup en kısa zamanda yazilicam teşekkür ederim 🌸
Benim bacaklarım öyleydi, tamamen endişesiz ve özgüvenli bir şekilde hiç sergileyemem sanardım. Öyle rahatladım ki, pürüzsüz, batıksız, gözeneksiz bebek bacağım oldu. Darısı başınıza ❤️

Lazer, peeling, bol nemlendirme, dustan sonra kurulanmadan bebek yagi , shea butterli kremler Sabah uyanir uyanmaz surun

Arkadaşlar ya bacağımı ne yaparsam yapayım aldıktan sonra pürüzsüz olmuyor çilek bacak tarzı öneriniz varmı neler yapabilirim 🥰
Kesinlikle lazer epilasyon bunun en etkili çözümü benimde bacaklarımda batıklar vardı aynı zamanda kırmızı kırmızı noktalar 2 seans gittikten sonra 1 tane bile batık kalmadı çilek bacak görüntüsü gitti sana 1.tavsiyem epilasyon 2.si ise bol bol nemlendirmen ben her gün sarı kantaron yağı sürüyorum ben çok iyi geliyo 3.sü de ipek kese hem lazer yaptırırken kese yapılmasını öneriyolar oda çok iyi geliyo ipek gibi yapıyo cildi bu 3 ünü yaparsan büyük ölçüde kurtulursun

X