Puzzle Severler Kulubü

aslında ben netten bişey almaya karşıydım burda yazılanları okuyana kadar.kredi kartı kullanmak istemiyodum.meğer kapıda ödeme seçeneğide varmış.bu bağlamda az önce siteye üye oldum.mail adresimi yazdım ve bi şifre oluşturdum kendime.arkasından doğrulama kodumu yazıp tamam dedim.mail adresime bi mail geldi ve üyeliğim aktive edildi.hepsi bukadar.sonra üye girişinden siteye girip bilgilerimi fatura adresimi filan güncelledim.yinede ev adresimi ve telefonumu vermedim.iş adresimi ve iş telefonumu verdim.sanki nolacaksa.paranoyak minyatür işte nolcak :roflol:

kapıda ödemenin tek kötü yönü ekstra masraf koyuyorlar 5 ytl ye yakın. ben puzzledepodan alıyorum posta çeki ile hem %3 kadar küçük bir miktar olsada indirim filan yapıyorlar.hihoyyyt

kapıda ödemenin tek kötü yönü ekstra masraf koyuyorlar 5 ytl ye yakın. ben puzzledepodan alıyorum posta çeki ile hem %3 kadar küçük bir miktar olsada indirim filan yapıyorlar.hihoyyyt

peki banka havalesinde ekstra bi para alıyolarmı.yani bu siteden almak istediğim şeyler var.açıkcası kitapçılarda bulamadığım bi kaç puzzle gördüm.bi tanesini kitapçıda buldum onun fiyatıda nettekinin iki katıydı...

peki banka havalesinde ekstra bi para alıyolarmı.yani bu siteden almak istediğim şeyler var.açıkcası kitapçılarda bulamadığım bi kaç puzzle gördüm.bi tanesini kitapçıda buldum onun fiyatıda nettekinin iki katıydı...

canım yardımına minnettarım.siparişlerimi verdim artık ne zman gelir bilmem.sabırsızlıkla belkiyorum.bide puzzle halısı aldım.onun üstünde yaptıktan sonra ben onu nasıl cercevelettircem puzzle halısından cıkarıcam mı yaptığım puzzle nasıl olucak onuda bilmiyorum.zamanında 3 tane puzzle yapmıstım pufun üstüne tasıınırken bozmak zorunda kalmıştım.......:eek:

canım yardımına minnettarım.siparişlerimi verdim artık ne zman gelir bilmem.sabırsızlıkla belkiyorum.bide puzzle halısı aldım.onun üstünde yaptıktan sonra ben onu nasıl cercevelettircem puzzle halısından cıkarıcam mı yaptığım puzzle nasıl olucak onuda bilmiyorum.zamanında 3 tane puzzle yapmıstım pufun üstüne tasıınırken bozmak zorunda kalmıştım.......:eek:

canım hayırlı olsun.halının üzerinde yap bitirince puzzle yapıştırıcısıyla yapıştır.kuruyunca(5 saatte kuruyor) halının üzerinden kaldır canım.hadi kolay gele :)

Günaydın kızlar...
Aramıza yeni puzzledaşlar gelmiş...Hoşgeldiniz arkadaşlar...Kızlar ben dün 2 tane daha puzzle siparişi verdim.Toplamda 3 puzzle yapılmak için beni bekliyor.Resimlerinide göstereyim sizlere

Bu resmi evlenince eviminsalonuna asmayı düşünüyorum.
adsz3dq6.png

adsz2ig7.png

Bunu evimin mutfağına asmayı düşünüyorum evlenince.
adsz1sx5.png

GÜNAYDIN PUZZLEDAŞLAR...
turuncu ilk puzzle çok güzel olmakla beraber çok ta zor.çünkü çok fazla beyaz var.allah kolaylık versin.
mutfağına yapacağınada bayıldım.ama tac mahal hoşuma gitmiyor benim onu nereye asacaksun ki ???

GÜNAYDIN PUZZLEDAŞLAR...
turuncu ilk puzzle çok güzel olmakla beraber çok ta zor.çünkü çok fazla beyaz var.allah kolaylık versin.
mutfağına yapacağınada bayıldım.ama tac mahal hoşuma gitmiyor benim onu nereye asacaksun ki ???

Taç mahalı asmayı düşünmüyorum aslında güzelim.Sadece hoşuma gittiği için sipariş verdim.Gerçi sonradan pişman oldum.Nişanlımında çok hoşuna gitmişti bu puzzle.Hatta alışveriş listesine eklemişti.Elindeki bitince almayı düşünüyordu ama ben erken davrandım lülülülülülü.Dün biraz laf sokuşturdu niye benim istediğimi aldın falan diye :icecream:.
Belki kutusunu açmadan aşkıma gönderebilirim.:1rolleyes:

Taç mahalı asmayı düşünmüyorum aslında güzelim.Sadece hoşuma gittiği için sipariş verdim.Gerçi sonradan pişman oldum.Nişanlımında çok hoşuna gitmişti bu puzzle.Hatta alışveriş listesine eklemişti.Elindeki bitince almayı düşünüyordu ama ben erken davrandım lülülülülülü.Dün biraz laf sokuşturdu niye benim istediğimi aldın falan diye :icecream:.
Belki kutusunu açmadan aşkıma gönderebilirim.:1rolleyes:

walla bence aynen öyle yap.çok güzel puzzler gördüm puzzle deposunda dün.dayanamadım üye oldum.manzara sevmiyo oluşuma rağmen beni bile baştan çıkardı.tac mahali nişanlına ver sana güzel bi manzara bulalım tatlım.(ay kötümüyüm ne)
sositososito sositososito sositososito

walla bence aynen öyle yap.çok güzel puzzler gördüm puzzle deposunda dün.dayanamadım üye oldum.manzara sevmiyo oluşuma rağmen beni bile baştan çıkardı.tac mahali nişanlına ver sana güzel bi manzara bulalım tatlım.(ay kötümüyüm ne)
sositososito sositososito sositososito

Nişanlıma taj mahalın karşılığında bana başka bir puzzle alırsa ona bunu verebileceğimi söyledim.Beklemedeyim bakalım naniknanik .
Puzzle deposunda beğendiğin resimleri paylaşırsan değerlendiririm canım bende yerimseniben

Günaydın puzzledaşlarıııııııımmmmmmmm

Bayaaa bir ara verdim 2-3 günlük kaydirigubbakcemile3

Tüm gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler aramıza

Her geçen gün büyüyoruz ne kadar güzel :sm_cool:

Açıkca söylemek gerekirse puzzle olayı bana hep çok sıkıcı bir iş gibi gelirdi ama burada yazılan yazıları ve işleri görünce inanın çok heveslendim.salonumda koskocaman boş bir duvar var oraya hazır satılan yağlı boya resimlerden birini almak düşüncesindeyken yapılan bu harika çalışmaları gördükden sonra neden olmasın diye düşünmeye başladım sanırım bu puzzle ile yapılan tablolardan birisi hem şık hemde kendi emeğimle olacağından çok daha güzel olacak.
çok güzel bir kulüp kurmuşsunuz tebrikler böyle amacı doğrultusunda açılan başlıkların her zaman yanındayım
çalışmalarınızda başarılar dilerim.
sevgiyle kalın.

Teşekkürler, bekliyoruz seni ve puzzle nı

Daaayyytttt....çekiliiinnnnnnnnnn.... :)
Ben döndüm kıssslar tatilden.
Vee evet sizlerin de tahmin ettiği üzere tatilde de 2 adet 500'lük puzzle bitirdik kızımla :))
Millet havuz başında içkisini yudumladı biz kuzumla havuz başında puzzle yaptık ahah..
Yav diyorum ki bu müptelalık da bi yere kadar olmalı de mi? Ama olmuyo işte naapan :)
Özlemişim sizi yaaaa...

Hoşgeldin canımmm, puzzle delisi olunca havuz deniz dinlemiyor insan kaydirigubbakcemile3

canım ben bu puzzle yapmıştım gercekten cok zevkli.hemde pufun üstüne ama tasınırken bozmak zorunda kalmıştım .şimdi kaldırdım dolaba yapılan puzzle ları görünce şimdi yeniden özendim ..

kızlar merhaba ben de aranıza katılmak istiyorum. yaklaşık 6-7 sene öncesine kadar biz de annemle puzzle yapardık. bu kulübü görünce inanın çok heyecanlandım. inanılmaz bir heves sardı beni. biz mb nin puzzle larını alırdık o zamanlar.bir kaç tane de educa yaptık. şimdi tekrar puzzle a başlamak istiyorum. tavsiye edebileceğiniz marka var mı? epey uzak kaldım ben markalardan . bir de nette bunu gördüm daha önceden de hoşuma giden bir resim tavsiye eder misiniz CLEMENTONI markası SİSTİNE MADONNA resmin adı. renkler birbiririne çok yakın zorlanır mıyım ve resim nasıl sizce??

oyunclem31437yd3.jpg

Minyatür arkadaşımızın da dediği gibi biraz zor bi puzzle, daha karışık bir puzzle seçebilirsin. Herzaman yeni başlayan arkadaşlara KRTNKL nin 230 parçalık puzzle larını öneriyorum yerimseniben

ben de baılırım puzzle yapmaya daha dün yeni bir sipariş verdim 2000 parçalık.bence en kaliteli renkler educa nın başka markalardan da yaptım ama hiçbiri educa kadar tatmin etmedi beni bir de tavsiyem internetten sipariş verin kitapçılarla arasında baya bi fiyat farkı var çok daha ucuz ve daha çok seçenek var üstelik de gayet güvenilir bir site puzzledepo.com bunu da bitirip halı tüccarını yapacam hedefim :))

Ben de internetten sipariş veriyorum canım. Kredi kartı kullanmana gerek yok. Havale ile de ödeyebiliyorsun. Ve en ufak bir sorunun olduğunda seni arıyolar. Kesinlikle kaliteli bir site yerimseniben

yeni arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum.ne güzel her geçen gün sayımız biraz daha artıyor.sevgili puzzledaşlarım bende elimdeki puzzle ı dün bitirdim resmini ekledim buraya.yarın gidip yeni puzzlemı alacağım.
bende şu anda kıyma arkadaşımızın yaptığı puzzle a başlıyorum yarın
2283_kucuk.jpg

sevgilim ve annem bunu çok beğendiler.salonda yeride hazır şimdiden.
mübarek ramazan ayımız kutlu olsun sevgilerimle puzzle canavarı minyatür :)))

Caneeeemmmmmmmm ben ona başlamadımki :1ninca:

Buna başladım
2274buyukhs6.jpg

Evet canım alıyolar banka ile ödeme hihoyyyt, kedinlikle daha ucuz

Günaydın kızlarr..

Dün semazenli puzzlem geldi.Baya uğraştıracağa benziyor beni ama bakalım.
Bu arada art marka puzzle hiç hoşuma gitmedi.Çok çabuk kırılıyor ve parçaların alt kağıdı kavlamış gibi duruyor.Hiç hoşuma gitmedi yani.Castorland tercih ederim.

Günaydın kızlarr..

Dün semazenli puzzlem geldi.Baya uğraştıracağa benziyor beni ama bakalım.
Bu arada art marka puzzle hiç hoşuma gitmedi.Çok çabuk kırılıyor ve parçaların alt kağıdı kavlamış gibi duruyor.Hiç hoşuma gitmedi yani.Castorland tercih ederim.

KOLAY GELSİN CANIM.ART ÇOK YAPTIM BEN HİÇ BÖYLE BİŞEYLE KARŞILAŞMADIM.ŞAŞIRDIM WALLA.
SANA KOLAY GELSİN CANIM.SEMAVENLER ZOR ÇOK FAZLA BEYAZ VAR.KAÇ PARÇAYDI?
:lepi:

KOLAY GELSİN CANIM.ART ÇOK YAPTIM BEN HİÇ BÖYLE BİŞEYLE KARŞILAŞMADIM.ŞAŞIRDIM WALLA.
SANA KOLAY GELSİN CANIM.SEMAVENLER ZOR ÇOK FAZLA BEYAZ VAR.KAÇ PARÇAYDI?
:lepi:

1000 parça canım...Dün çerçevesini yaptım bide renkleri ayırdım.Bu akşam başlarım yapmaya.

kızlar bu yaptığınız puzzle neyin üstüne geçiriyosunuz mukava falan mı?yani ona göre mukavada yok 2 tane alıp mı yapıştırıyosunuz.nasıl oluyor ben kaç kere yaptığımı bozmak zorunda kaldım bunun için özel bi şey var mı?şimdi puzzle halısı sipariş ettim.yaptıktan sonra ben bu puzzle nereye geçircem...

kızlar bu yaptığınız puzzle neyin üstüne geçiriyosunuz mukava falan mı?yani ona göre mukavada yok 2 tane alıp mı yapıştırıyosunuz.nasıl oluyor ben kaç kere yaptığımı bozmak zorunda kaldım bunun için özel bi şey var mı?şimdi puzzle halısı sipariş ettim.yaptıktan sonra ben bu puzzle nereye geçircem...

canım hiç bi yere geçirmen gerekmiyor.puzzle halısının üzerinde tamamla. sonra puzzle yapıştırıcısını sür üstüne.6 yemek kaşığı suda karıştırıp elinle gezdir.sonra kurumaya bırak 5 saat sonra tamamen kurumuş oluyor.kuruyan puzzle ı al ve yeni puzzle a başla işte hepsi bu kadarr.......

kızlar bakın nereye kadar geldim. nasıl hızlımıyım :)

dsc00052az7.th.jpg

Son düzenleme:
Kızlar, hiç KRTNKL marka puzzle yapanlar var mı?
Ahşap puzzle diyor, süper kalliteymiş güya.
Ben geçtim deponun başına, sipariş vereceğim birazdan :)
Koyarım resimleri buraya seçince...ay heyecanlandım be.. ehe..

Ya iyi de ben de üye olamıyorum bu depoya yaaa...
Şimdi git sonra gel diyo devlet dairesi gibi... sevmedi beni...

ellma canım ben krtkln 1000 parçalıgını yaptıum cok memnunum gerçekten kalitesi cok guzel ben tavsiye ederim

X